Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 125. bölüm izle - EDHO son bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 125. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgileri Hızır'ın kardeşini cezaevinden kurtarmak için Ünal Kaplan ile yaptığı anlaşmanın sonucunda, Façalılar ile Çakırbeyliler'in kendilerini ticari bir ortaklığının içinde bulduğu yeni bölüm ile birlikte merak konusu oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 125. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 125. bölüm izle - EDHO son bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 125. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgileri Hızır'ın kardeşini cezaevinden kurtarmak için Ünal Kaplan ile yaptığı anlaşma sonrası  Façalılar ile Çakırbeyliler'in şahsi hesaplaşmalar nedeniyle birbirlerine zarar vememeleri için dokunulmazlık kuralı ile bir ortaklık yaptıkları bölüm sonrası merak konusu oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 125. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgilerini sizler için derledik. Öte yandan Çakırbeyliler sokaklardan çekilmek istemeyen Façalılar'ı masadan göndermek için her türlü yolu deneyeceklerdir. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 125. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgileri...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 125. Bölüm Fragmanı

"O sokaklar dediğiniz kimlerse, temizleyeceğim. Ondan sonra o Façalılar'ın hepsini öldürmek için oturacağım o masaya!"

Hızır'ın kardeşini cezaevinden kurtarmak için Ünal Kaplan ile yaptığı anlaşmanın sonucunda, Façalılar ile Çakırbeyliler kendilerini ticari bir ortaklığının içinde bulurlar. Masadakilerin şahsi hesaplaşmalar sebebiyle birbirlerine zarar vermelerini yasaklayan dokunulmazlık kuralı, hasımların birbiriyle savaşmasına da engel olacaktır. Ünal Kaplan'ın keskin kurallarının farkında olan Façalılar, masada kalabilmek için eski işlerinden biran önce kurtulmak zorundadırlar; fakat sokaklardan çekilmenin onlara güç kaybettireceğine inanırlar. Bu yüzden en mantıklı çözümü işlerini ahbapları üzerinden devam ettirmekte bulurlar. Bu planları öğrenen Çakırbeyliler, ilk iş olarak bildiklerini kanıtlayıp, düşmanlarını masadan göndermenin peşine düşeceklerdir. Çakırbeyli hanesinde ise evin erkeklerinin aksine, düşmanların barışmasına yönelik planlar yapılmaktadır. İlyas'ı otelde ziyaret eden Ömür, çok geçmeden Hayriye Ana'nın radarına takılır. Haberdar olduğu görüşmenin kahramanını soruşturmaya başlayan Hayriye Ana, Ömür'ü karşısında bulunca krizi fırsata çevirme konusunda ne kadar hünerli olduğunu bir kere daha kanıtlayacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 125. bölüm izle (Tıklayınız...)

"İlyas Behzat'ı yemezse, Hızır bizi çiğ çiğ yiyecek!"

İlyas ve Behzat'ın koğuşlarının değiştirilmesi, aralarındaki hasımlığın son bulmasını sağlamaz. Façalılar da İlyas'ın içerideki dostları da reislerinin başına gelebilecekleri bildikleri halde harekete geçmek için doğru zamanı beklerler. Düşmanının ölüm haberini almadan öfkesi dinmeyecek olan İlyas ve Behzat'ın, bu saatten sonra içeriden sağ çıkabilmek için bir mucizeye ihtiyaçları vardır. Kardeşlerinin savaşına mani olamayan Hızır ve Haşmet, bir yandan içeriden kötü bir haber almamak adına dua ederken diğer yandan herhangi bir kaybın ardından yaşanacakların hesabını yaparlar. Haşmet, Hızır'ın gücünün farkında olduğundan tekrar karşı karşıya gelmek istemez. Aralarındaki hasımlığın son bulması için ayağına gelen bir fırsatı da kaçırmayacaktır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17