banner39

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124. bölüm izle - EDHO son bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgileri İlyas ve Behzat'ın koğuşlarının değiştirilmesi, aralarındaki hasımlığın son bulmasını sağlamadığı yeni bölüm ile birlikte merak konusu oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgilerini sizler için derledik.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124. bölüm izle - EDHO son bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgileri Düşmanının ölüm haberini almadan öfkesi dinmeyecek olan İlyas ve Behzat'ın koğuşlarının değiştirilmesine rağmen aralarındaki husumetin bitmediği yeni bölüm sonrası merak konusu oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Öte yandan Haşmet, Hızır ile aralarında bulunan hasımlığı bitirmek için elinden geleni yapacaktır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgileri...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124. Bölüm Fragmanı

"İlyas Behzat'ı yemezse, Hızır bizi çiğ çiğ yiyecek!"

İlyas ve Behzat'ın koğuşlarının değiştirilmesi, aralarındaki hasımlığın son bulmasını sağlamaz. Façalılar da İlyas'ın içerideki dostları da reislerinin başına gelebilecekleri bildikleri halde harekete geçmek için doğru zamanı beklerler. Düşmanının ölüm haberini almadan öfkesi dinmeyecek olan İlyas ve Behzat'ın, bu saatten sonra içeriden sağ çıkabilmek için bir mucizeye ihtiyaçları vardır. Kardeşlerinin savaşına mani olamayan Hızır ve Haşmet, bir yandan içeriden kötü bir haber almamak adına dua ederken diğer yandan herhangi bir kaybın ardından yaşanacakların hesabını yaparlar. Haşmet, Hızır'ın gücünün farkında olduğundan tekrar karşı karşıya gelmek istemez. Aralarındaki hasımlığın son bulması için ayağına gelen bir fırsatı da kaçırmayacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 124. bölüm izle - Tıklayınız...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 123. bölümde neler oldu?

"İlyas'a bir şey olursa hesabını sizden soracağım!"

Kollarının arasında can veren dostunun acısıyla Behzat'a olan öfkesi katbekat artan İlyas, biran önce intikamını almak ister. Hızır, kardeşinin canından endişe etmektedir ve akacak kanı durdurması için Alparslan'ı görevlendirir. Dışarıda yapılan sulhun, içeriyi kapsamadığını söyleyen İlyas, abisinin sözünü yerde bırakmak pahasına Alparslan'la iletilen talimatları kabul etmez. Behzat da dışarıdakilerin kendisi adına karar vermesine tepki gösterir. Canlarından önce itibarlarını düşünen hasımların birbirlerine zarar vermelerini engellemek neredeyse imkansızdır. Hızır, hapishaneden gelecek bir kayıp haberini engellemek için Façalı Ailesiyle yaptığı anlaşmaya dostlarını da ikna etmeye çalışır fakat başaramaz. Düşmanlığı devam ettirme konusunda İlyas'la aynı fikirde olan her kimse bundan sonra hem kendi canından hem de İlyas'ın canından sorumlu olacaktır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42

banner19

banner43