Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 123. bölüm izle - EDHO son bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 123. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgileri Kollarının arasında can veren dostunun acısıyla Behzat'a olan öfkesi katbekat artan İlyas'ın abisi Hızır'ın sözünü yerde bırakmak pahasına bir an önce intikamını almak istediği yeni bölüm ile birlikte merak konusu oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 123. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgilerini sizler için derledik.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 123. bölüm izle - EDHO son bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 123. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgileri Kollarının arasında can veren dostunun acısıyla Behzat'a olan öfkesi katbekat artan İlyas'ın abisi Hızır'ın Dışarıda yapılan sulhun, içeriyi kapsamadığını söyleyen abisi Hızır'ın sözünü yerde bırakmak pahasına bir an önce intikamını almak için çabaladığı yeni bölüm sonrası merak konusu oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 123. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Öte yandan Hızır sözünü dinlemeyip savaşacaklara bundan sonra hem kendi canından hem de İlyas'ın canından sorumlu olacaklarını söyler. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 123. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgileri...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 123. Bölüm Fragmanı

"İlyas'a bir şey olursa hesabını sizden soracağım!"

Kollarının arasında can veren dostunun acısıyla Behzat'a olan öfkesi katbekat artan İlyas, bir an önce intikamını almak ister. Hızır, kardeşinin canından endişe etmektedir ve akacak kanı durdurması için Alparslan'ı görevlendirir. Dışarıda yapılan sulhun, içeriyi kapsamadığını söyleyen İlyas, abisinin sözünü yerde bırakmak pahasına Alparslan'la iletilen talimatları kabul etmez. Behzat da dışarıdakilerin kendisi adına karar vermesine tepki gösterir. Canlarından önce itibarlarını düşünen hasımların birbirlerine zarar vermelerini engellemek neredeyse imkansızdır. Hızır, hapishaneden gelecek bir kayıp haberini engellemek için Façalı Ailesiyle yaptığı anlaşmaya dostlarını da ikna etmeye çalışır fakat başaramaz. Düşmanlığı devam ettirme konusunda İlyas'la aynı fikirde olan her kimse bundan sonra hem kendi canından hem de İlyas'ın canından sorumlu olacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 123. bölüm izle - Tıklayınız...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. bölümde neler oldu?

"İlyas Çakırbeyli'nin intikamı tüm Façalılar ölene kadar devam edecek!"

İlyas'ın cezaevi önünde uğradığı saldırı Çakırbeylileri derinden etkilemiştir. Olanlardan sonra ailenin reisi görevini üstlenen Alparslan, amcasının intikamı alınana kadar tüm düşmanlarını yok etmeye ant içer. Yaşananların asıl sorumlusu 'Façalı Dayı' adıyla anılan Haşmet ise cenazede karşılarına çıkacaktır. Hızır, ailesinin başına musallat olan bu yeni düşmanın gözlerinin içine bakma fırsatı bulur ve daha fazla kan dökülmemesi için teke tek hesaplaşmayı teklif eder. Bu anlaşmaya yanaşmayan Haşmet, yine bir Çakırbeyli kanı akıtmaya hazırlanırken hiç beklemediği bir karşılık bulacaktır. Mertlik nedir bilmeyen düşmanının yöntemleriyle saldırıya geçen Hızır, kurduğu tuzakla üzerine yapılan tüm planları tersine çevirir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17