Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. bölüm izle - EDHO son bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. bölüm izle, EDHO son bölüm izle. İlyas Çakırbeyli'nin intikamı tüm façalılar ölene kadar devam edecek. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgilerini sizler için derledik.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. bölüm izle - EDHO son bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. bölüm izle, EDHO son bölüm izleİlyas Çakırbeyli'nin intikamı tüm façalılar ölene kadar devam edeceği yeni bölümde Alparslan, amcasının intikamı alınana kadar tüm düşmanlarını yok etmeye ant içmiştir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Hızır cenazeye gelen  'Façalı Dayı' adıyla anılan Haşmet'e teke tek hesaplaşmayı teklif eder. Ancak Façalı Dayı bu teklifi reddeder. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgileri...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. bölüm fragmanı

"İlyas Çakırbeyli'nin intikamı tüm façalılar ölene kadar devam edecek!"

İlyas'ın cezaevi önünde uğradığı saldırı Çakırbeylileri derinden etkilemiştir. Olanlardan sonra ailenin reisi görevini üstlenen Alparslan, amcasının intikamı alınana kadar tüm düşmanlarını yok etmeye ant içer. Yaşananların asıl sorumlusu 'Façalı Dayı' adıyla anılan Haşmet ise cenazede karşılarına çıkacaktır. Hızır, ailesinin başına musallat olan bu yeni düşmanın gözlerinin içine bakma fırsatı bulur ve daha fazla kan dökülmemesi için teke tek hesaplaşmayı teklif eder. Bu anlaşmaya yanaşmayan Haşmet, yine bir Çakırbeyli kanı akıtmaya hazırlanırken hiç beklemediği bir karşılık bulacaktır. Mertlik nedir bilmeyen düşmanının yöntemleriyle saldırıya geçen Hızır, kurduğu tuzakla üzerine yapılan tüm planları tersine çevirir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 122. bölüm izle - Tıklayınız...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 121. bölümde neler oldu?

"Benim gibi abi bulunur ama senin gibi kardeş bulunmaz!"

Çakırbeylilerin yakasını bırakmayan Mesut, devletin gücünü kötüye kullanarak İlyas'ın sonunu hazırlayan bir tuzak hazırlar. Cengiz'i resmi olarak istihbaratta görev alma vaadiyle kandırarak İlyas'ın aleyhine tanıklık etmesini sağlayacaktır. Tuncay'ın ölümü başta olmak üzere yapılan tüm eylemlerin sorumlusu olarak tutuklanan İlyas, artık bir çıkış yolu kalmadığının farkındadır. Mesut, kurduğu oyunla, içeride İlyas'ı dışarıda ise Alparslan'ı bitirme peşindedir. Ailesini dağıtacak olan bu oyunu bozmak için harekete geçen Hızır, kendi çıkarları uğruna bulunduğu konumu istismar eden vatan haininin karşısına dikilir. Bir meydan okuma yarışına dönüşen görüşme, ikilinin birbirine gözdağı vermesinden öteye geçemez. Hiçbir tehdide boyun eğmeyecek olan Hızır'ın, kardeşinin canını kurtarmak için artık yapabileceği bir şey kalmamıştır.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2019, 10:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17