Erkenci Kuş'un yeni bölümü ne zaman başlayacak?

Erkenci Kuş'un yeni bölümü ne zaman başlayacak? Sorusu takip ettikleri dizilerin yeni bölümünü izlemek için sabırsızlanan vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Erkenci Kuş'un yeni bölümü ne zaman başlayacak? Sorusunun cevabını sizler için derledik.

Erkenci Kuş'un yeni bölümü ne zaman başlayacak?

Erkenci Kuş'un yeni bölümü ne zaman başlayacak? Sorusu takip ettikleri dizinin yeni bölümünü izlemek isteyen diziseverlerin hayal kırıklığına uğraması ile birlikte merak konusu oldu. Erkenci Kuş'un yeni bölümü ne zaman başlayacak? Sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Oyuncu ve Senarist Gülse Birsel dizilerin TRT hariç tüm kanallarda bir süre yayınlanmayacağını açıklamıştı. İşte Erkenci Kuş'un yeni bölümü ne zaman başlayacak? Sorusunun yanıtı...

Erkenci Kuş'un

Can, gözaltına alınıyor!

Can, Fabbri’nin şikayeti üzerine gözaltına alınır. Sanem, Can’ın düştüğü bu durumdan kendini sorumlu tutar ve onu kurtarmak için Fabbri’ye kokusunu verir. İstediğini alan Fabbri, şikayetini geri çeker ve hisselerini de Aylin’e devreder. Bu arada mahalleyi ziyarete gelen gizemli bir kadın ortalığı birbirine katar. Sanem mahallede tartıştığı bu kadınla Can’ın evinde tekrar karşılaşacaktır. Acaba bu kadın kimdir?

"Diziler 3 hafta yok"

Takip ettikleri dizinin yeni bölümünü izlemek isteyen diziseverler yeni yıla girmemizle hayal kırıklığı yaşıyor. Kanaldan ya da yapımcılardan herhangi bir açıklama gelmezken oyuncu ve senarist Gülse Birsel konuyla ilgili bir yazı kaleme almış ve dizilerin 3 hafta boyunca yeni bölümlerinin yayınlanmayacağını duyurmuştu.

İşte Gülse Birsel’in Instagram’dan yaptığı açıklama;

“Kahkahalar ve her hafta çoğalan seyircimiz için teşekkürler. Önemli açıklama: Malumunuz her Ocak ayının ilk 1-2 haftası, diziler yayına ara verir. Bunun sebebi Ocak ayının başında TV kanallarında reklam olmamasıdır. Bu yıl ise reklam durumu biraz daha sıkıntılı imiş. Bu sebeple, TRT hariç tüm kanallar bir araya gelip 21 Ocak haftasına kadar hiçbir dizinin yeni bölümünü yayınlamama konusunda ortak karar aldı. Yani biraz hasret kalacağız. 23 Ocak Çarşamba gününden itibaren yine her hafta beraberiz!” 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17