banner10

Erkenci Kuş dizisinin Aylin'i Sevcan Yaşar​​​​​​​ kimdir? 

Erkenci Kuş dizisinin Aylin'i Sevcan Yaşar​​​​​​​ kimdir? Sorusu Sanem'in ablasının çalıştığı şirkette işe başlaması ve patronun oğlu Can Divit'le arasında yaşanan ilişkiyi konu alan dizinin adından çokça söz ettirmesi ile birlikte merak konusu oldu. Erkenci Kuş dizisinin Aylin'i Sevcan Yaşar​​​​​​​ kimdir? Sorusunun cevabını sizler için derledik.

Erkenci Kuş dizisinin Aylin'i Sevcan Yaşar​​​​​​​ kimdir? 

Erkenci Kuş dizisinin Aylin'i Sevcan Yaşar kimdir? Sorusu Sanem, ablasının çalıştığı kadın dergisi Kontes'te işe başlaması ve patronun oğlu Can Divit'le yaşadığı aşkı konu alan dizinin beğeniyle izlenmesi sonrası merak konusu oldu. Erkenci Kuş dizisinin Aylin'i Sevcan Yaşar​​​​​​​ kimdir? Sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Sanem dergide işe başlamadan önce babasının bakkal dükkanında çalışıyordu. İşte Erkenci Kuş dizisinin Aylin'i Sevcan Yaşar​​​​​​​ kimdir? Sorusunun yanıtı...

Aylin (Sevcan Yaşar)

Aylin Birand Tunca’nın hayat verdiği Emre karakterinin sevgilisi. Aylin eski şirket çalışanı ve direktörü iken bir iftira ile işten atıldı. Alımlı ve güzel bir kadın. Güzelliğinin de farkında. İş konusunda çok hırslı, gerekirse dünyayı yakar hatta konu işse aşkını bile tanımaz. Yeni açtığı rakip şirketi ile Emre’nin şirketinin müşterilerini çalıyor. Emre ile ayrılmışlar gibi görünse de gizli gizli buluşurlar.

Erkenci Kuş dizisinin Aylin'i Sevcan Yaşar​​​​​​​ kimdir?

Sevcan Yaşar kimdir, nereli, kaç yaşında?

1990 yılında İzmir'de dünyaya gelen güzel oyuncu aslında modeldir. 2011 yılında Çin'de düzenlenen Miss Model of World yarışmasında birinci olan güzel model Ege Üniversitesi Biyoloji bölümünü tamamladıktan sonra İstanubl'a yerleşerek oyunculuk eğitimi almaya başladı. İlk kez 2012 yılında Böyle Bitmesin isimli dizide oyunculuk deneyimi yaşadıktan sonra sırasıyla Kayıp Şehir, Aramızda Kalsın, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Bahtiyar Ölmez dizilerinde rol aldı. Ayrıca İki İyi Çocuk isimli sinema filminde de oynadı.

Son olarak Erkenci Kuş isimli dizide rol almaya başlayan Sevcan Yaşar, güzelliğiyle herkesi büyülemeyi başardı. Güzel oyuncunun geçmişten bugüne olan değişimi oldukça dikkat çekici.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17