banner10

Erkenci Kuş dizisinin Zebercet'i (Muzaffer) Mehmet Cihan Ercan kimdir?

Erkenci Kuş dizisinin Zebercet'i (Muzaffer) Mehmet Cihan Ercan kimdir? Sorusu Sanem'in ablasının çalıştığı şirkette işe başlaması ve patronun oğlu Can Divit'le arasında yaşanan ilişkiyi konu alan dizinin adından çokça söz ettirmesi ile birlikte merak konusu oldu. Erkenci Kuş dizisinin Zebercet'i (Muzaffer) Mehmet Cihan Ercan kimdir? Sorusunun cevabını sizler için derledik.

Erkenci Kuş dizisinin Zebercet'i (Muzaffer) Mehmet Cihan Ercan kimdir?

Erkenci Kuş dizisinin Zebercet'i (Muzaffer) Mehmet Cihan Ercan kimdir? Sorusu Sanem, ablasının çalıştığı kadın dergisi Kontes'te işe başlaması ve patronun oğlu Can Divit'le yaşadığı aşkı konu alan dizinin beğeniyle izlenmesi sonrası merak konusu oldu. Erkenci Kuş dizisinin Zebercet'i (Muzaffer) Mehmet Cihan Ercan kimdir? Sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Sanem dergide işe başlamadan önce babasının bakkal dükkanında çalışıyordu. İşte Erkenci Kuş dizisinin Zebercet'i (Muzaffer) Mehmet Cihan Ercan kimdir? Sorusunun yanıtı...

Muzaffer-Zebercet (Mehmet Cihan Ercan)

Zebercet takma adı. Gerçek adı ise Muzaffer. Zebercet aşkı bildi bileli Sanem’e aşık. Zebercet çok duygusal bir adam ama dışarıdan bakıldığında çok farklı bir insan olarak değerlendirilebilir. Duygularını ifade etmeyi bilmiyor. Miras yedi. Miras kalan malların kirasını harcıyor. Annesi Aysun’a çok düşkün.

Erkenci Kuş dizisinin Zebercet'i (Muzaffer) Mehmet Cihan Ercan kimdir?

Mehmet Cihan Ercan kimdir, nereli, kaç yaşında?

Oyuncu, metin yazarı, seslendirme sanatçısı, sporcu. Gerçek adı Mehmet Cihan Ercan, aslen Adanalıdır. 25 Mayıs 1984'te Ankara'da doğdu. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Bir süre lisanlı olarak hentbol ve eskrim oynadı. Daha sonra oyunculuğa merak salınca sporu bırakmıştır. Yine de futbol ve basketbol sporlarını takip etmektedir.

İlk olarak Suç Dosyası, Komşu Köyün Delisi ve Bir Ömür Yetmez gibi filmlerde oynadığı yan rollerle oyunculuğa başladı. TRT’de ekrana gelen komedi Leyla ile Mecnun’da gösterdiği başarıyla tanındı. Başarısını Ben de Özledim, Bana Masal Anlatma, Kara Bela, Kaçma Birader gibi yapımlarda dev ettirdi. Halen No: 309 adlı dizide "Erol " karakterini canlandırmaktadır. Orta düzeyde İngilizce bilmektedir.

Dizileri ve Filmleri

No: 309 (Erol, TV Dizisi, 2016)
Kaçma Birader (Halil Tunçbilek, Sinema Filmi, 2015)
Kara Bela (Efkan, Sinema Filmi, 2015)
Deliha (Cemal, Sinema Filmi, 2014)
Bana Masal Anlatma (Kubilay, Sinema Filmi, 2014)
Erkek Tarafı: Testosteron (Sinema Filmi, 2013)
Ben de Özledim (Cihan, TV Dizisi, 2013)
Leyla ile Mecnun 3. Sezon (TV Dizisi, Hidayet, 2012)
Bir Ömür Yetmez (TV Dizisi, 2011)
Komşu Köyün Delisi (TV Dizisi, 2009)
Suç Dosyası (TV Dizisi, 2007)
Bitmeyen Makarna (Nuri, Kısa Film, 2007)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17