banner10

Erkenci Kuş dizisinin Osman'ı Ali Yağcı kimdir?

Erkenci Kuş dizisinin Osman'ı Ali Yağcı kimdir? Sorusu Sanem'in ablasının çalıştığı şirkette işe başlaması ve patronun oğlu Can Divit'le arasında yaşanan ilişkiyi konu alan dizinin adından çokça söz ettirmesi ile birlikte merak konusu oldu. Erkenci Kuş dizisinin Osman'ı Ali Yağcı kimdir? Sorusunun cevabını sizler için derledik.

Erkenci Kuş dizisinin Osman'ı Ali Yağcı kimdir?

Erkenci Kuş dizisinin Osman'ı Ali Yağcı kimdir? Sorusu Sanem, ablasının çalıştığı kadın dergisi Kontes'te işe başlaması ve patronun oğlu Can Divit'le yaşadığı aşkı konu alan dizinin beğeniyle izlenmesi sonrası merak konusu oldu. Erkenci Kuş dizisinin Osman'ı Ali Yağcı kimdir? Sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Sanem dergide işe başlamadan önce babasının bakkal dükkanında çalışıyordu. İşte Erkenci Kuş dizisinin Osman'ı Ali Yağcı kimdir? Sorusunun yanıtı...

Osman (Ali Yağcı)

Mahallenin gözde delikanlısı olan Osman, Sanem’in en yakın arkadaşı olan Ayhan’ın abisidir. Mahallenin tüm kızları onu görünce heyecana kapılsa da kasaplık yapan Osman’ın gözü Sanem’in ablası Leyla’dan başkasını görmüyordur. Ama Leyla, okuyup annesinin hayalindeki kadar başarılı bir iş kadını olmuştur. Zor hayat koşullarından sıkılmış olan Leyla da annesinin sürekli söylediği gibi maddi açıdan rahat bir hayat sürmek istiyordur. Kısaca Osman ne kadar hayat arkadaşı olarak Leyla’yı hayal etse de Leyla’nın bu aşka karşılık verip vermeyeceği belli de değildir.

Erkenci Kuş dizisinin oyuncuları ve konusu

Ali Yağcı kimdir, nereli, kaç yaşında?

Model, sinema ve dizi oyuncusu. 1990 yılında Balıkesir’de dünyaya geldi. Mutfakta yemek yapmayı çok seven model Ali Yağcı aynı zamanda dizi oyunculuğu yapmaktadır. Deniz Erdem ile Eric Morris’ten oyunculuk eğitimi almıştır.

Kova Burcu olan Ali Yağcı, gelecek vaat eden model ve oyuncular arasında yer almaktadır. Son olarak 2016 yılında yayınlanan Umut Apartmanı filminde rol almıştır. Atv’nin sevilen dizisi Seviyor Sevmiyor’da “Meriç” rolü ile karşımıza çıkmış, son olarak Adını Sen Koy dizisinde “Kerem” karakterini canlandırmıştır.

Filmleri ve Dizileri

Adını Sen Koy (Tv dizisi, Kerem, 2018)
Seviyor Sevmiyor (Tv dizisi, 2016)
Umut Apartmanı (Sinema filmi, 2016)

Reklam Filmleri

GQ Man Of The Year Tanıtım Filmi (2015)
Nescafe (2015)
Coca Cola (2015)
Turkcell (2015)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17