banner10

Erkenci Kuş dizisinin Emre'si Birand Tunca kimdir?

Erkenci Kuş dizisinin Emre'si Birand Tunca kimdir? Sorusu Sanem'in ablasının çalıştığı şirkette işe başlaması ve patronun oğlu Can Divit'le arasında yaşanan ilişkiyi konu alan dizinin adından çokça söz ettirmesi ile birlikte merak konusu oldu. Erkenci Kuş dizisinin Emre'si Birand Tunca kimdir? Sorusunun cevabını sizler için derledik.

Erkenci Kuş dizisinin Emre'si Birand Tunca kimdir?

Erkenci Kuş dizisinin Emre'si Birand Tunca kimdir? Sorusu Sanem, ablasının çalıştığı kadın dergisi Kontes'te işe başlaması ve patronun oğlu Can Divit'le yaşadığı aşkı konu alan dizinin beğeniyle izlenmesi sonrası merak konusu oldu. Erkenci Kuş dizisinin Emre'si Birand Tunca kimdir? Sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Sanem dergide işe başlamadan önce babasının bakkal dükkanında çalışıyordu. İşte Erkenci Kuş dizisinin Emre'si Birand Tunca kimdir? Sorusunun yanıtı...

Emre Divit (Birand Tunca)

Emre Can’ın küçük kardeşidir. Emre ajansta finans işlerine bakar. Emre çok sağlıklı beslenir spor yapar, takım elbise giyer. Emre çalışkan olduğu kadar konforuna çok düşkünüdür ve oldukça çok lüks yaşar. Can ile neredeyse ortak yönleri yoktur. Can dağ adamı iken Emre plaza erkeğidir. Emre Aylin ile sevgilidir. Emre şirketin patronu olmak için uğraşır. Emre şirketin aynı zamanda ajanıdır çünkü sevgilisi Aylin’e iş paslar şirketten.

Erkenci Kuş dizisinin Emre'si Birand Tunca kimdir?

Birand Tunca kimdir, nereli, kaç yaşında?

Birand Tunca, 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. 2014 yılında Diriliş Ertuğrul dizisinde canlandırdığı Bison karakteri ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış; daha sonra Aşk Laftan Anlamaz ve Babam ve Ailesi dizilerinde rol almıştır. StarTv’de yayınlanan Erkenci Kuş dizisinde  Emre karakterini canlandırmaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17