banner10

Erkenci Kuş dizisinin Deren'i Tuğçe Kumral kimdir?

Erkenci Kuş dizisinin Deren'i Tuğçe Kumral kimdir? Sorusu Sanem'in ablasının çalıştığı şirkette işe başlaması ve patronun oğlu Can Divit'le arasında yaşanan ilişkiyi konu alan dizinin adından çokça söz ettirmesi ile birlikte merak konusu oldu. Erkenci Kuş dizisinin Deren'i Tuğçe Kumral kimdir? Sorusunun cevabını sizler için derledik.

Erkenci Kuş dizisinin Deren'i Tuğçe Kumral kimdir?

Erkenci Kuş dizisinin Deren'i Tuğçe Kumral kimdir? Sorusu Sanem, ablasının çalıştığı kadın dergisi Kontes'te işe başlaması ve patronun oğlu Can Divit'le yaşadığı aşkı konu alan dizinin beğeniyle izlenmesi sonrası merak konusu oldu. Erkenci Kuş dizisinin Deren'i Tuğçe Kumral kimdir? Sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Sanem dergide işe başlamadan önce babasının bakkal dükkanında çalışıyordu. İşte Erkenci Kuş dizisinin Deren'i Tuğçe Kumral kimdir? Sorusunun yanıtı...

Deren (Tuğçe Kumral)

Deren Keskin çok başarılı ve hırslı bir kadın. Reklam dünyasının önemli isimlerinden. Ajansın en yaratıcı ve gözde ismi de o. Deren Aziz Bey’in en güvendiği elemanı. Aslında Deren babasının parasıyla yurt dışında eğitim  almış hem sosyetik hemde havalı.

Erkenci Kuş dizisinin Deren'i Tuğçe Kumral kimdir?

Tuğçe Kumral kimdir, nereli, kaç yaşında?

Tuğçe Kumral, 1983 yılında İzmir’de doğmuştur Eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2010 yılında rol aldığı Gönülçelen dizisi ile yaşamıştır.
Herşeye Rağmen, Eski Şehir, Yasak ve Asla Vazgeçmem dizilerinde rol almış; Kanal D ekranlarında yayınlanan; başrolü Hande Soral, Barış Kılıç, Murat Han ve Sedef Avcı’nın paylaştığı Evlat Kokusu dizisinin kadrosunda yer almakta ve Seher karakterini canlandırmaktadır.

Dizileri

Bu Kalp Seni Unutur mu? (2009-Elif Süvarioğlu)
Herşeye Rağmen (Zeliha-2011)
Eski Hikaye (2013-Zeynep)
Aşkın Kanunu (2014-Nalan)
Yasak (2014-Ruşen)
Asla Vazgeçmem (2015-2016 Elmas)
Evlat Kokusu (2017-Seher)
Kalp Atışı (2017-Nazlı)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17