Erkenci Kuş 27. bölüm izle - Erkenci Kuş son bölüm izle

Erkenci Kuş 27. bölüm izle, Erkenci Kuş son bölüm izle bilgileri Sanem, Can’a yalan söylediği için vicdanıyla hesaplaştığı yeni bölüm sonrası merak konusu oldu. Erkenci Kuş 27. bölüm izle, Erkenci Kuş son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Erkenci Kuş 27. bölüm izle - Erkenci Kuş son bölüm izle

Erkenci Kuş 27. bölüm izle, Erkenci Kuş son bölüm izle bilgileri Hüma’nın, Can’ın annesi olduğunu öğrenen Sanem şoka girer ve annesiyle kötü bir şekilde tanıştıklarını Can’a açıklamaya çalıştığı yeni bölüm sonrası merak konusu oldu. Erkenci Kuş 27. bölüm izle, Erkenci Kuş son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Öte yandan annesini karşısında gören Can'ın kafası karışmıştır. İşte Erkenci Kuş 27. bölüm izle, Erkenci Kuş son bölüm izle bilgileri...

Erkenci Kuş 27. Bölüm Fragman

Sanem, Can’a yalan söylediği için vicdanıyla hesaplaşıyor. 

Hüma’nın, Can’ın annesi olduğunu öğrenen Sanem şoka girer ve annesiyle kötü bir şekilde tanıştıklarını Can’a açıklamaya çalışır. Yıllar sonra annesini bir anda karşısında gören Can ise allak bullak olmuştur, mümkün olduğunca Hüma’dan uzak durmaya çalışır ve dağ evinde kalmaya başlar. Emre de annesinin dönüşüne çok şaşırmıştır, Can’a bu konuda destek olur. Can bir yandan hayatta tek sevdiği ve güvendiği kadına bir an önce evlilik teklifi etmek için hazırlıklara başlar. Tüm olanlardan habersiz Sanem ise, Can’a yalan söylediği için vicdanıyla hesaplaşmakta ve ona gerçekleri söylemek için fırsat kollamaktadır...

Erkenci Kuş 27. Bölüm 2. Fragman

Erkenci Kuş 27. bölüm izle (Tıklayınız...)

Erkenci Kuş dizisinin konusu

Sanem'in, babası Nihat'ın bir bakkal dükkanı vardır. Küçük yaşlardan itibaren her sabah çok erken saatlerde nefes darlığı yaşayan babasının yerine bakkalı açan Sanem, ablası Lale'nin tam tersi doğal, neşeli ve yaşam dolu bir genç kızdır. Sanem, ablasının çalıştığı kadın dergisi Kontes'te eleman arandığını duyunca iş başvusu yapacak ve dizide macera da ondan sonra başlar.

Derginin patronu Aziz beyin iki oğlu var; Can ve Emre… Sanem işlerin pek de yolunda gitmediği dergide çalışmaya başladıktan sonra bir anda kendisini ilginç olayların içinde bulur. Can Yaman'ın canlandıracağı patronun oğlu Can Divit'le arasında tesadüflerle başlayan yakınlaşma olayların yönünü değiştiririr.

Erkenci Kuş dizisinin oyuncuları

Demet Özdemir, Can Yaman, Öznur Serçeler, Özlem Tokaslan, Berat Yenilmez, Birand Tunca, Sevcan Yaşar, Ceren Taşçı, Cihan Ercan, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Sibel Şişman, Ali Yağcı

Sanem Aydın (Demet Özdemir)

Sanem hayal kurmayı çok seven deli dolu ve zeki bir kızdır. Sanem’in en büyük hayali başarılı bir yazar olmaktır. Sanem’in kopuk hayallerinden biri de Galapagos adasına yerleşmek ve herkesten uzak yaşamaktır. Sanem Belayı kendine çekmekte ustadır. Her şey gelir onu bulur. Sanem’in en önemli özelliği ise özel bir fotoğrafik hafızası vardır. Bir gördüğünü bir daha unutmaz.

Erkenci Kuş 27. bölüm izle - Erkenci Kuş son bölüm izle

Demet Özdemir kimdir, nereli, kaç yaşında?

Demet Özdemir 26 Şubat 1992 yılında Kocaeli’n de dünyaya gelmiştir. Bir ablası ve bir abisi olmak üzere toplam da üç kardeştirler. Demet Özdemir 8 yaşındayken annesi ve babası ayrıldı. Böylece annesiyle beraber İstanbul’a kalıcı olarak yerleşti. Lise eğitimini Akşam lisesinde tamamladıktan sonra Şahika Tekand’dan dans tiyatro kursu aldı. Demet Özdemir’in boyu 1.70 cm’dir.

İş hayatına ilk olarak ses sanatçısı Bengü’nün dansçı kızlarından biri olarak başladı. Esnek hareketleri ile dikkatleri üzerine çekti ve kısa sürede Efes kızlarından biri olmayı başardı. 2009’da şarkıcı Mustafa Sandal’ın ”Ateş Et” klibinde dansçı kız olarak yer aldı.

Demet Özdemir 2012 yılında oynadığı Pegasus reklam filmi ile ekranların tanınan yüzü olma şansını elde etti. Dizi kariyerine 2013 yılında ”Sana Bir Sır Vereceğim” adlı dizide Aylin karakterini oynayarak başladı. Ardından Kıvanç Tatlıtuğ’un başrol oynadığı ”Kurt Seyit ve Şura” dizisinde Alya karakterini canlandırdı. Ünlü şarkıcı son olarak 2015 yılında gösterime giren ”Tut Sözünü” filminde rol aldı.

Filmleri ve Dizileri

2013 yılında Sana Bir Sır Vereceğim
2014 yılında Kurt Seyit ve Şura
2014 yılında Kaçak Gelinler
2015 yılında Tut Sözünü
2015 yılında Çilek Kokusu 

Can Divit (Can Yaman)

Can göçebe bir hayat yaşar. Düzen kurmayı sevmez. Kimseye bağlanmaz; amacı hayatı dolu dolu yaşamaktır. Can gençliğinde su topu oynamış ama sıkıcı bulunca doğa sporlarında kendini vermiş. Başarılı bir fotoğrafçı. Her türlü riskli işe gözü kapalı girer. Şirket ile alakası yoktur ama evin büyük çocuğudur. Emre’nin abisidir. Babası Can ile gurur duyar.

Erkenci Kuş 27. bölüm izle - Erkenci Kuş son bölüm izle

Can Yaman kimdir, nereli, kaç yaşında?

8 Kasım 1989 günü İstanbul'da dünyaya gelen Can Yaman İtalyan Lisesi mezunudur. Üniversite eğitimini Yeditepe Üniversitesi hukuk bölümünde tamamlayan Yaman'ın asıl mesleği avukatlıktır. Futbolcu ve teknik direktör Fuat Yaman'ın yeğeni olan Can Yaman'ın ailesi Yugoslav kökenlidir.

Can Yaman, Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra 1 yıllık mecburu staj awaterhouse Coopers adındaki dünyaca ünlü bir kurumsal firmada 2014’ün başında altı ay avukatlık yapmıştır. Çevresinin ısrarı ile oyunculuğa adım atan Yaman, Cüneyt Sayıl‘dan oyunculuk eğitimi almıştır.

Oyunculuğun yanında pek çok meziyeti bulunan Can Yaman, lisanlı basketbolcu ve ayrıca Futbol, Gitar, Piyano, Bateri, Masa Tenisi, Rafting, Badminton’la ilgilenmekte ve Türkçe, Lazca, İtalyanca, İngilizce, Almanca bilmektedir.

İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında Türkan Derya'nın yönetmenliğini üstlendiği Gönül İşleri dizisi ile edinmiştir. Gönül İşlerinde Bennu Yıldırımlar, Selma Ergeç, Timuçin Esen, Sinem Kobal, Fırat Çelik, Sezai Aydın gibi başarılı oyuncularla birlikte rol almıştır.

2015 yılında Açelya Topaloğlu ile başrolü paylaştığı İnadına Aşk dizisinde rol almıştır. Dizinin yönetmenliğini ünlü yönetmen Osman Sınav üstlenmiştir. 

2016 yılında başrollerinde Selen Soyder, Can Yaman, Cengiz Bozkurt, Altan Erkekli, Gül Onat, Bülent Şakrak, Mehtap Bayri, Deniz Oral ve Veysel Diker‘in yer aldığı “Hangimiz Sevmedik” adlı dizide Tarık karakterini canlandırdı.

2017 yılına gelindiğinde son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan Dolunay dizisinde rol almıştır. 2018 yazında ise yine Star TV ekranlarında yayına başlayan Erkenci Kuş dizisinde Demet Özdemiroğlu ile başrolü paylaşmaktadır. 

Dizileri

2017 - Gönül İşleri
2015 - İnadına Aşk
2016 - Hangimiz Sevmedik
2017 - Dolunay
2018- Erkenci Kuş

Tiyatro Oyunları 

Sahte Gelin adlı Tarihi Türk Tiyatrosu Orta Oyunu
Varlam ata adlı oyun
Aykut Göker’ in yönetmenliğini yaptığı Mavi oyunu
Haybeden Gerçek Üstü Konuşmalar
Göcekler Göğerince

Leyla Aydın (Öznur Serçeler)

Leyla Sanem’in yani Demet Özdemir’in ablası rolünde yer alacaktır. Leylabiricik kızıdır. Leyla aynı zamanda annesi Mevkibe’nin gurur kaynağıdır. Leyla çok kararlı güzel ve hırslı bir kızdır.  Leyla’nın en büyük hayali başarılı bir iş kadını olabilmek ve plazalarda çalışmaktır.

Erkenci Kuş 27. bölüm izle - Erkenci Kuş son bölüm izle

Öznur Serçeler kimdir, nereli, kaç yaşında?

Öznur Serçeler 1 Ocak 1987 yılında Kayseri’de dünyaya gelmiştir. 2001 yılında müzük eğitimine Mersin Devlet Konservatuarı’nda başlayan güzel oyuncu Türkol Çankaya ile çalışmıştır. 2003 yılında ise Bilken Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi burslu olarak kazandı. Bilkent Üniversitesi’nde farklı sanatsal çalışmalarda yer alan Öznur Serçeler  2007’de Youth Orchestra’nın konserlerinde yer almıştır.

Oyunculuk kariyerine Hayat Devam Ediyor ve Nuri dizileri ile 2011 yılında başlamıştır. Emret Komutanım ve Boynu Bükükler gibi dizlerde oynayan Serçeler 30 yaşında ve 1.72 boyundadır.

Mevkıbe (Özlem Tokaslan)

Mevkıbe Sanem ve Leyla’nın annesidir; Mevkıbe mahallenin delidolu kadınlarından biridir. Mevkıbe aslında İyi bir annedir ama Sanem’den çok Leyla’yı sever ve kızları arasında ayırım yapar. Büyük kızı Leyla onun için yeni bir şanstır. Başarısızlığını Leyla’nın başarıları ile kapatmak ister.

Erkenci Kuş 27. bölüm izle - Erkenci Kuş son bölüm izle

Özlem Tokaslan kimdir, nereli, kaç yaşında?

Sinema ve dizi film oyuncusu olan Özlem Tokaslan 13 Kasım 1973 tarihinde İzmir’de doğdu. İlk ve orta okulu İzmir’de okudu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Oyunculuğu Ana Sanat Dalı Bölümü’nü kazanan Özlem Tokaslan burada oyunculuk eğitimini tamamladı.  İzmir’e dönerek Dokuz Eylül Üniversitesi’nde Şan Eğitimi aldı. Bir yandan da tiyatro oyunlarında rol alarak sahneye çıkmaya başladı.

Ekrana 2007 yılında yayınlanan Hakkını Helal Et adlı dizi ile çıktı.

2009 yılında Ömre Bedel adlı dizide rol aldı. 2012 yılında yayınlanan Dila Hanım adlı dizide Hayriye karakteri ile izleyici karşısına çıktı.

Özlem Tokaslan Yabancı, Dedemin Fişi gibi sinema filmlerinde de rol almıştır.

 2014 yılında yayınlanmaya başlayan Güzel Köylü dizisinde rol aldı. Özlem Tokaslan No: 309 adlı dizide rol almıştır.

Özlem Tokaslan Mart 2015 tarihinde Haluk Sarıbaş’la evlendi.

Dizileri ve Filmleri

2016 – No: 309 (Yıldız) (TV Dizisi)
2016 – Dedemin Fişi (Üzerlik) (Sinema Filmi)
2014 – Güzel Köylü (Dudu Alkan) (TV Dizisi)
2012 – Yabancı (Memure) (Sinema Filmi)
2012 – Dila Hanım (Hayriye) (TV Dizisi)
2011 – Zehirli Sarmaşık (Mahinur Benderli) (TV Dizisi)
2009 – Ömre Bedel (Raziye) (TV Dizisi)
2007 – Hakkını Helal Et (Sabahat) (TV Dizisi)

Nihat (Berat Yenilmez)

Nihat Sanem ve Leyla’nın babasıdır. İki kız sahibi olan Nihat 40 yıldır bakkal olarak hayatını kazanmaktadır. Nihat çok hırslı biri değildir öyle zengin olma gibi bir niyeti de yoktur. Kendi yağında kavrulmuş ama para için asla prensiplerinden ödün vermemiştir. Nihat sevgi dolu, dürüst, sakin bir adamdır.

Erkenci Kuş 27. bölüm izle - Erkenci Kuş son bölüm izle

Berat Yenilmez kimdir, nereli, kaç yaşında?

Berat Yenilmez, 5 Ekim 1970 tarihinde Sakarya'da doğmuştur. Avustralya'da Charles Sturt Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun oldu. Ayrıca Müjdat GezenSanat Merkezi mezunudur.

Bir çok dizi ve reklam filmlerinde rol aldı.

Berat Yenilmez, 2012 yılında Birol Güven'in yönetmenliğinde çekilen "Seksenler" dizisinde Pastacı Sami karakterini canlandırmaya başladı. Dizide Şoray Uzun,Rasim Öztekin, İlker Ayrık, Begüm Öner, Suzan Kardeş, Özlem Türkad,Serhat Kılıç, Yasemin Çonka, Vural Çelik, Ceyhun Fersoy, Necmi Yapıcı, ile birlikte rol aldı.

Berat Yenilmez'in 2012 yılında evlendiği bankacı bir eşi vardır.

Tiyatro Oyunları

Rosa Lüksemburg
Kuyruklu Yıldız Altında
Suç ve Ceza
Hasır Şapka
Hürrem Sultan

Filmleri ve Dizileri

2014 - Bana Masal Anlatma (Sinema Filmii)
2012 - Sus (Güray) (Kısa Film)
2012 – 2014 - Seksenler (Pastacı Sami) (TV Dizisi)
2009 - Çılgın Kanal (Ersin) (TV Dizisi)
2009 - Ramazan Güzeldir (TV Dizisi)
2008 - Kurbanlık (Ferdi) (Sinema Filmii)
2007 - Kurtlar Vadisi Terör (Komutan) (Sinema Filmii)
2007 - Hayat Kavgam (TV Dizisi)
2006 - Yanılgılar (Şair) (Kısa Film)
2004 - Gönül Yarası (Tolga) (Sinema Filmii)
2003 - Gurbet Kadını (Üsteğmen Ali) (TV Dizisi)
2002 - Sırlar Dünyası / Sır Kapısı (Komiser) (TV Dizisi)
2002 - Biz Size Aşık Olduk (Berke) (TV Dizisi)
1997 - Ruhsar (Selçuk) (TV Dizisi)
1997 - Böyle mi Olacaktı (TV Dizisi)
1995 - Ak Saçlı Delikanlılar (TV Dizisi)

Emre Divit (Birand Tunca)

Emre Can’ın küçük kardeşidir. Emre ajansta finans işlerine bakar. Emre çok sağlıklı beslenir spor yapar, takım elbise giyer. Emre çalışkan olduğu kadar konforuna çok düşkünüdür ve oldukça çok lüks yaşar. Can ile neredeyse ortak yönleri yoktur. Can dağ adamı iken Emre plaza erkeğidir. Emre Aylin ile sevgilidir. Emre şirketin patronu olmak için uğraşır. Emre şirketin aynı zamanda ajanıdır çünkü sevgilisi Aylin’e iş paslar şirketten.

Erkenci Kuş 27. bölüm izle - Erkenci Kuş son bölüm izle

Birand Tunca kimdir, nereli, kaç yaşında?

Birand Tunca, 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. 2014 yılında Diriliş Ertuğrul dizisinde canlandırdığı Bison karakteri ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış; daha sonra Aşk Laftan Anlamaz ve Babam ve Ailesi dizilerinde rol almıştır. StarTv’de yayınlanan Erkenci Kuş dizisinde  Emre karakterini canlandırmaktadır.

Aylin (Sevcan Yaşar)

Aylin Birand Tunca’nın hayat verdiği Emre karakterinin sevgilisi. Aylin eski şirket çalışanı ve direktörü iken bir iftira ile işten atıldı. Alımlı ve güzel bir kadın. Güzelliğinin de farkında. İş konusunda çok hırslı, gerekirse dünyayı yakar hatta konu işse aşkını bile tanımaz. Yeni açtığı rakip şirketi ile Emre’nin şirketinin müşterilerini çalıyor. Emre ile ayrılmışlar gibi görünse de gizli gizli buluşurlar.

Erkenci Kuş 27. bölüm izle - Erkenci Kuş son bölüm izle

Sevcan Yaşar kimdir, nereli, kaç yaşında?

1990 yılında İzmir'de dünyaya gelen güzel oyuncu aslında modeldir. 2011 yılında Çin'de düzenlenen Miss Model of World yarışmasında birinci olan güzel model Ege Üniversitesi Biyoloji bölümünü tamamladıktan sonra İstanubl'a yerleşerek oyunculuk eğitimi almaya başladı. İlk kez 2012 yılında Böyle Bitmesin isimli dizide oyunculuk deneyimi yaşadıktan sonra sırasıyla Kayıp Şehir, Aramızda Kalsın, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Bahtiyar Ölmez dizilerinde rol aldı. Ayrıca İki İyi Çocuk isimli sinema filminde de oynadı.

Son olarak Erkenci Kuş isimli dizide rol almaya başlayan Sevcan Yaşar, güzelliğiyle herkesi büyülemeyi başardı. Güzel oyuncunun geçmişten bugüne olan değişimi oldukça dikkat çekici.

Ayhan (Ceren Taşçı)

Ayhan Sanem'in mahalleden yakın arkadaşı. Dobra bir kızdır Ayhan hile hurda bilmez kimsenin arkasından oyun oynamaz.

Erkenci Kuş 27. bölüm izle - Erkenci Kuş son bölüm izle

Ceren Taşçı kimdir, nereli, kaç yaşında?

Ceren Taşçı, 1989 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Kadir Has Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Komedi Türkiye programında yer alan Taşçı, tiyatroyu çok sevmektedir.

Fox Tv’de yayınlanan No:309 dizisinde canlandırdığı Ceren karakteri ile tanınan Taşçı oldukça başarılı bir performans sergileyerek kısa zamanda başarısını ve kendisini kanıtlamayı başarmıştır.

Şu sıralar Erkenci Kuş dizisinde Ayhan karakterini canlandırmaktadır.

Muzaffer-Zebercet (Mehmet Cihan Ercan)

Zebercet takma adı. Gerçek adı ise Muzaffer. Zebercet aşkı bildi bileli Sanem’e aşık. Zebercet çok duygusal bir adam ama dışarıdan bakıldığında çok farklı bir insan olarak değerlendirilebilir. Duygularını ifade etmeyi bilmiyor. Miras yedi. Miras kalan malların kirasını harcıyor. Annesi Aysun’a çok düşkün.

Erkenci Kuş 27. bölüm izle - Erkenci Kuş son bölüm izle

Mehmet Cihan Ercan kimdir, nereli, kaç yaşında?

Oyuncu, metin yazarı, seslendirme sanatçısı, sporcu. Gerçek adı Mehmet Cihan Ercan, aslen Adanalıdır. 25 Mayıs 1984'te Ankara'da doğdu. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Bir süre lisanlı olarak hentbol ve eskrim oynadı. Daha sonra oyunculuğa merak salınca sporu bırakmıştır. Yine de futbol ve basketbol sporlarını takip etmektedir.

İlk olarak Suç Dosyası, Komşu Köyün Delisi ve Bir Ömür Yetmez gibi filmlerde oynadığı yan rollerle oyunculuğa başladı. TRT’de ekrana gelen komedi Leyla ile Mecnun’da gösterdiği başarıyla tanındı. Başarısını Ben de Özledim, Bana Masal Anlatma, Kara Bela, Kaçma Birader gibi yapımlarda dev ettirdi. Halen No: 309 adlı dizide "Erol " karakterini canlandırmaktadır. Orta düzeyde İngilizce bilmektedir.

Dizileri ve Filmleri

No: 309 (Erol, TV Dizisi, 2016)
Kaçma Birader (Halil Tunçbilek, Sinema Filmi, 2015)
Kara Bela (Efkan, Sinema Filmi, 2015)
Deliha (Cemal, Sinema Filmi, 2014)
Bana Masal Anlatma (Kubilay, Sinema Filmi, 2014)
Erkek Tarafı: Testosteron (Sinema Filmi, 2013)
Ben de Özledim (Cihan, TV Dizisi, 2013)
Leyla ile Mecnun 3. Sezon (TV Dizisi, Hidayet, 2012)
Bir Ömür Yetmez (TV Dizisi, 2011)
Komşu Köyün Delisi (TV Dizisi, 2009)
Suç Dosyası (TV Dizisi, 2007)
Bitmeyen Makarna (Nuri, Kısa Film, 2007)

Deren (Tuğçe Kumral)

Deren Keskin çok başarılı ve hırslı bir kadın. Reklam dünyasının önemli isimlerinden. Ajansın en yaratıcı ve gözde ismi de o. Deren Aziz Bey’in en güvendiği elemanı. Aslında Deren babasının parasıyla yurt dışında eğitim  almış hem sosyetik hemde havalı.

Erkenci Kuş 27. bölüm izle - Erkenci Kuş son bölüm izle

Tuğçe Kumral kimdir, nereli, kaç yaşında?

Tuğçe Kumral, 1983 yılında İzmir’de doğmuştur Eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2010 yılında rol aldığı Gönülçelen dizisi ile yaşamıştır.
Herşeye Rağmen, Eski Şehir, Yasak ve Asla Vazgeçmem dizilerinde rol almış; Kanal D ekranlarında yayınlanan; başrolü Hande Soral, Barış Kılıç, Murat Han ve Sedef Avcı’nın paylaştığı Evlat Kokusu dizisinin kadrosunda yer almakta ve Seher karakterini canlandırmaktadır.

Dizileri

Bu Kalp Seni Unutur mu? (2009-Elif Süvarioğlu)
Herşeye Rağmen (Zeliha-2011)
Eski Hikaye (2013-Zeynep)
Aşkın Kanunu (2014-Nalan)
Yasak (2014-Ruşen)
Asla Vazgeçmem (2015-2016 Elmas)
Evlat Kokusu (2017-Seher)
Kalp Atışı (2017-Nazlı)

Cey Cey-Cengiz  (Anıl Çelik)

Cey Cey lakaplı Cengiz Ajansın en renkli siması. Cengiz stajyer olmasına rağmen sevilen biri. Cey Cey’in en farklı özelliği ise keşfedilmemiş çok iyi bir estetik zevki olması. Her şeye katlanır ama rüküşlüğe katlanamaz. Nerede bir rüküş görse laf çakar. Her şeyin en iyisi nerededir, nerede ne yenir, ne içilir bilir. Hem sivri dilli hemde sevilen bir isim.

Erkenci Kuş 27. bölüm izle - Erkenci Kuş son bölüm izle

Anıl Çelik kimdir, nereli, kaç yaşında?

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, yapımcı.1 Ocak 1988, Ankara doğumlu. İlk, orta ve lise eğitiminden sonra üniversitede oyunculuğa ilgi duyarak kendini bu alana yönlendirdi. Oyunculuğa 2005 yılında Beşinci Boyut dizisinde Ali rolüyle başladı. Tiyatro oyunculuğu yanı sıra şimdiye dek 20 film ve dizide rol alan Anıl Çelik, Erkenci Kuş dizisinde Cengiz Özdemir (Ceycey) karakterini canlandırdı.

Tiyatro Ödülleri

Hey Mexico / Direklerarası Tiyatro Ödülleri 2017 - "Komedi Erkek Oyuncu"

Tiyatro Oyunları

Hey Mexico / Oyuncu - 2017  

Yapımcısı Olduğu Film

Lal Gece (2012)

Dizileri

Erkenci Kuş (Cey Cey, 2018)
Hayat Sevince Güzel (Bakkal Yaşar, 2016)
Çilek Kokusu (Erdem, 2015)
Kertenkele ((Paytak Cezmi, 2014-2015)
Salih Kuşu (2013)
Nuri ile Cafer (Nuri, 2013)
Yamak Ahmet (2. Sezon, Emin, 2012)
Seni Bana Yazmışlar (Emre, 2011)
Al Yazmalım (Metin, 2011)
Unutulmaz (Kerem, 2009-2010)
Sevgili Düşmanım (Selim, 2008)
Kollama (2008)
Kendi Okulumuza Doğru (Murat, 2008)
Senin Uğruna (Emre, 2007)
Arka Sokaklar (Ege, 2006)
Beşinci Boyut (Ali, 2005)

Filmleri

Şeytan Tüyü (2015)
İstiklal: Söğütlü Hacer Ana (Hüseyin, 2007)
İstiklal: Kara Yılan (2007)
İstiklal: Gelinin Binbaşıya Ağıdı (Mehmet, 2007)

Güliz (Sibel Şişman)

Gülis Aziz beyin asistanıdır. Şirkette her şeyi duyar görür ve haber verir.

Erkenci Kuş 27. bölüm izle - Erkenci Kuş son bölüm izle

Sibel Şişman kimdir, nereli, kaç yaşında?

Tiyatro ve dizi oyuncusu. 22 Ekim 1991, İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu. Dizi oyunculuğuna 2012 yılında Farklı dizisinde Asiye rolüyle başladı. Şimdiye dek birçok tiyatro oyunu yanı sıra 6 civarında film ve dizide rol alan Sibel Şişman, Erkenci Kuş dizisinde Güliz Yıldırım karakterini canlandırdı.

Tiyatro Oyunları

III. Richard / Oyuncu - 2017  
Komik Para / Oyuncu - 2016  
Çılgın Cenaze / Oyuncu - 2013           
Baba / Oyuncu - 2012 
Bildirim / Oyuncu - 2012        
Onikinci Gece / Oyuncu - 2011          
Mirandolina Nam-ı Diğer: Otelci Güzeli / Oyuncu - 2010     
Mask'ot / Oyuncu

Ajans: Talento Menajerlik

Dizileri

Erkenci Kuş (Güliz, 2018)
Siyah İnci (İnci, 2017)
Yeter (Yonca, 2016)
Yılanların Öcü (Ayşe) 2014)
Küçük Kıyamet (2013)
Farklı Desenler (3. Sezon, Asiye, 2012)

Osman (Ali Yağcı)

Mahallenin gözde delikanlısı olan Osman, Sanem’in en yakın arkadaşı olan Ayhan’ın abisidir. Mahallenin tüm kızları onu görünce heyecana kapılsa da kasaplık yapan Osman’ın gözü Sanem’in ablası Leyla’dan başkasını görmüyordur. Ama Leyla, okuyup annesinin hayalindeki kadar başarılı bir iş kadını olmuştur. Zor hayat koşullarından sıkılmış olan Leyla da annesinin sürekli söylediği gibi maddi açıdan rahat bir hayat sürmek istiyordur. Kısaca Osman ne kadar hayat arkadaşı olarak Leyla’yı hayal etse de Leyla’nın bu aşka karşılık verip vermeyeceği belli de değildir.

Erkenci Kuş 27. bölüm izle - Erkenci Kuş son bölüm izle

Ali Yağcı kimdir, nereli, kaç yaşında?

Model, sinema ve dizi oyuncusu. 1990 yılında Balıkesir’de dünyaya geldi. Mutfakta yemek yapmayı çok seven model Ali Yağcı aynı zamanda dizi oyunculuğu yapmaktadır. Deniz Erdem ile Eric Morris’ten oyunculuk eğitimi almıştır.

Kova Burcu olan Ali Yağcı, gelecek vaat eden model ve oyuncular arasında yer almaktadır. Son olarak 2016 yılında yayınlanan Umut Apartmanı filminde rol almıştır. Atv’nin sevilen dizisi Seviyor Sevmiyor’da “Meriç” rolü ile karşımıza çıkmış, son olarak Adını Sen Koy dizisinde “Kerem” karakterini canlandırmıştır.

Filmleri ve Dizileri

Adını Sen Koy (Tv dizisi, Kerem, 2018)
Seviyor Sevmiyor (Tv dizisi, 2016)
Umut Apartmanı (Sinema filmi, 2016)

Reklam Filmleri

GQ Man Of The Year Tanıtım Filmi (2015)
Nescafe (2015)
Coca Cola (2015)
Turkcell (2015)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17