Elimi Bırakma Kadir Kimdir? Kenan Acar Elimi Bırakma dizisine katıldı

TRT 1'de yayınlanan Elimi Bırakma dizisi, yeni sezonda aldığı yüksek reytinglerle Türkiye'nin en çok beğenilen dizilerinden biri olmayı başardı. Elimi Bırakma son bölüm yine nefes keserken Elimi Bırakma dizisi oyuncuları listesine Gamsız Hayat, Cesur Yürek ve Meryem gibi dizilerde rol alan Kenan Acar da katıldı. Genç oyuncu Kenan Acar Elimi Bırakma dizisinde Kadir karekterini canlandıracak. Kenan Acar kimdir? Elimi Bırakma Kadir kimdir? İşte bu soruların cevabı:

Elimi Bırakma Kadir Kimdir? Kenan Acar Elimi Bırakma dizisine katıldı

Elimi Bırakma dizisi TRT 1 ekranlarında reyting rekorları kırmaya devam ediyor. TRT 1 yüksek reyting sonrasında Elimi Bırakma dizisinin kadrosuna yeni oyuncularla güçlendirmek için düğmeye bastı. Elimi Bırakma dizisi oyuncuları; Alp Navruz, Alina Boz, Batuhan Ekşi, Dolunay Soysert ve Seray Gözler gibi çok önemli isimler yer alıyor. Elimi Bırakma dizisine yeni sezonda Gamsız Hayat, Cesur Yürek ve Meryem gibi dizilerde rol alan Kenan Acar da katıldı.

Elimi Bırakma dizisinin yeni karakteri Kadir, dizi için oldukça kilit bir nokta olacak. Elimi Bırakma dizisine dahil olan Kenan Acar, Kadir karakteri ile mutlak dizi reytinglerine olumlu katkılarda bulunması bekleniyor.

Ayrıca Elimi Bırakma dizisinde senaryo gereği ilerleyen günlerde önemli bir kaç karekterin diziye veda etmesi bekleniyor. Elimi Bırakma dizisinden ayrılan oyuncuları sizin için daha sonra sayfamıza ekleyeceğiz. 

Elimi Bırakma Kenan Acar kimdir?
Elimi Bırakma dizisine katılan Kenan Acar, 1990'da İzmir'de doğdu. 28 yaşındaki yakışıklı oyuncu Kenan Acar, oyunculuk eğitimlerini Amerika'da tamamladı. İlk ciddi oyunculuk deneyimi dönemin gençlik dizisi Medcezir ile yaşayan Kenan Acar, daha sonra Cesur Yürek ve Gamsız Hayat dizilerinde küçük rollerde yer aldı. Gamsız Hayat dizisinde Arda karakteri canlandıran Kenan Acar, asıl yükselişiniyse Meryem dizisinde Güçlü karakteri ile oldu. Kenan Acar, ünlü oyuncu Serenay Aktaş ile aşk yaşamakta.

Elimi Bırakma fragman

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2018, 18:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17