banner10

Diriliş Ertuğrul'un yeni oyuncusu Enis Yıldız ve Dragos kimdir?

Bu sezon ilk kez seyircinin karşısına çıkan Diriliş Ertuğrul’a yeni katılan isimlerden biri de Enis Yıldız oldu. Diriliş Ertuğrul'da seyirciyle buluşan Enis Yıldız google'da da çok arananlar arasına girdi. Enis Yıldız'ın hayatına ilişkin bilgiler merak ediliyor. Peki, Enis Yıldız kimdir, kaç yaşında? Diziye katılan bir diğer oyuncu ise İlker Aksum... İlker Aksum da Ertuğrul Bey'in düşmanı Dragos'u canlandıracak

Diriliş Ertuğrul'un yeni oyuncusu Enis Yıldız ve Dragos kimdir?

Kadrosunun neredeyse tamamını değiştiren Diriliş Ertuğrul'da, yeni sezon kadrosuna İlker Aksum, Hande Soral, Armağan Oğuz, Ünal Silver, Kimya Gökçe Aytaç, Enis Yıldız ve Eser Karabil'in dahil olduğu açıklanmıştı. Geçtiğimiz günlerde yeni oyuncu olarak gündeme gelen bir diğer isim ise son olarak Vatanım Sensin’de ‘Doktor Suat’ karakteri ile yer alan başarılı oyuncu Kayra Şenocak oldu. Şenocak, Diriliş’in kadrosuna Aktemür rolü ile katıldı.

ENİS YILDIZ KİMDİR?

Daha önce Acı Aşk, Mor Menekşeler, Medcezir ve Merhabet gibi dizilerin kadrosunda yer alan Enis Yıldız, 1972 yılında dünyaya geldi. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun oldu. Birçok tiyatro oyununda yönetmenlik yaptı. Kundakçı, Memurin Faslı, Ufak Tefek Yaşamlar ve Bahar Noktası bu tiyatro oyunlarından bazılarıdır.

Evli ve iki çocuk babası olan Enis Yıldız’ın bu evliliğinden iki oğlu vardır. Yaşantısını Eskişehir'de sürdürmektedir.

İLKER AKSUM (DRAGOS) KİMDİR

Diriliş Ertuğrul’a beşinci sezonda dahil olan isimlerden biri de İlker Aksum oldu. Dizinin tanıtımlarında sık sık görülen İlker Aksum, Ertuğrul’un baş düşmanı Dragos’u canlandıracak. 

Çarli dizisiyle yıldızı parladıktan sonra pek çok dizi projesinde yer alan İlker Aksum, 23 Mayıs 1971 tarihinde dünyaya geldi. Oyunculuk kariyerine tiyatro oyunlarıyla başladı. 1997 senesinde Olacak O Kadar programıyla ilk televizyon deneyimini yaşadı. Daha sonra bir çok dizide ufak rollerde karşımıza çıkan İlker Aksum, bir döneme damga vuran Yabancı Damat dizisinin kadrosunda yer aldı, bu dizide canlandırdığı iç güveysi damat Ruşen karakteriyle büyük bir kiltenin sevgisini kazandı. Oyunculuğun yanı sıra sunuculuk da yapan İlker Aksum, Diriliş Ertuğrul'un 2018 sezonunda kadroya dahil oldu İlker Aksum'un oynadığı Dragos karakteri Türkler'in yeni düşmanı olacak ve içeriden bilgi sızdıracak.

İlker Aksum

DRAGOS

Bizans’ın saygı duyulan büyük komutanlarındandır. Yıllarca büyük başarılar elde etmiştir. Bizans tarafı, onun kendisini dine verdiğini ve bir süredir inzivaya çekildiğini bilmektedir. Ancak o, zangoç kimliğiyle casus olarak Söğüt’e yerleşmiş ve ordu içinde kendisine sadık olan askerlerle gizli bir teşkilatlanmaya gitmiştir.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2018, 10:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
ilker aksum artik usta oyuncu.o kadar kotu bir krekteri bile sevdirdi
ilker aksum artik usta oyuncu.o kadar kotu bir krekteri bile sevdirdi - 6 ay Önce

SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17