banner10

Diriliş Ertuğrul'da Osman karakterini canlandıran Emre Üçtepe kimdir?

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonu bu akşam başladı. Diriliş Ertuğrul dizisi hayranlarının gözü ise Ertuğrul Bey'in gözüpek oğlu Osman'da. Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonunda Osmanlı İmparatorluğu'nun kurucusu Osman Gazi'nin hayatına yer veriliyor. Osman Gazi'nin çocukluğunu ise Emre Üçtepe canlandırıyor. Dizide Ertuğrul Bey'in diğer çocukları Gündüz'ü Arif Diren, Savcı'yı ise Kerem Bekişoğlu canlandırıyor. Peki Emre Üçtepe kimdir, kaç yaşındadır? İşte ayrıntılar...

Diriliş Ertuğrul'da Osman karakterini canlandıran Emre Üçtepe kimdir?

Yeni Söğüt şehri ve değişen oyuncu kadrosuyla "Diriliş Ertuğrul"un yeni sezonu bu akşam izleyiciyle buluştu. Dekoru, oyuncu kadrosu, dönem kıyafetleri ve senaryosuyla dikkati çeken dizinin 5. sezonunun ilk bölümü bugün saat 20.00'de TRT1'de ekranlara geldi. Diriliş Ertuğrul'da Osman Bey'i Emre Üçtepe canlandırıyor. Diriliş dizisi hayranları da Emre Üçtepe kimdir, hangi dizilerde oynamıştır sorularına yanıt aramaya başladı. 

13 yaşındaki Emre Üçtepe daha önce çok fazla ekranlarda görülen bir isim değil.

Emre Üçtepe daha önce küçük çaplı çocuk tiyatrolarında ve gösterilerde yer alsa da Türk Hava Yolları Reklamı’nda da yer alma başarısı göstermiş. Başarmalısın filminde de Naci karakterine hayat vermiş.  Tokat doğumlu olan küçük yıldız Emre Üçtepe ortaokul öğrencisi.

TÜM DEKOR DEĞİŞTİ

Diriliş Ertuğrul dizisinin geçen sezondaki tüm otağ ve dekoru da değişti, kıyafetler yeniden yorumlandı. Yeni sezon fragmanları yayınlananan "Diriliş Ertuğrul" için yaz döneminde hummalı bir çalışma yürütülerek yaklaşık 250 kişilik ekip tarafından yeni bir Söğüt şehri inşa edildi. Türkiye ve dünyada 3 milyar izleyiciye erişen ve 25 dile çevrilen dizinin 5. sezonunda oyuncu kadrosu yüzde 60 oranında değişti.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL OYUNCULARI

Yönetmenliğini Metin Günay'ın yaptığı dizide Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, İlker Aksum, Hande Soral, Cengiz Coşkun, Nurettin Sönmez, Ayberk Pekcan, Kayra Şenocak, Arif Diren, Burçin Abdullah, Orçun İynemli, Emre Üçtepe, Kerem Bekişoğlu, Ali Buhara Mete, Didem Balçın'ın aralarında bulunduğu isimler rol alıyor.

Gösterildiği 85 ülkede izleyicilerin beğenisini toplayan yapımın yeni platosu ve ekibe katılan oyuncularıyla yeni sezonda da ilgiyle takip edilmesi bekleniyor.

Arif Diren

GÜNDÜZ

Yıllar önce annesini kaybettiği için babasını hem anne hem baba bilmiştir. Bu sebeple babasına çok bağlıdır. Kardeşlerin en büyüğü olduğu için Savcı ve Osman’la bizzat ilgilenmiş, onları her zaman koruyup kollamıştır.

Kerem Bekişoğlu

SAVCI

Alp olmaktan ziyade ilimle ilgilenmektedir. Ondan beklenen kılıç tutan bir alp olmasıdır. Fakat o, devletin öncelikle kılıçla değil bilgi ve akıl ile yönetilmesi gerektiğine inanır. İlime merakı yüzünden Artuk Bey’in yanında çokça vakit geçirir.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2018, 10:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17