Diriliş Ertuğrul 141. bölüm izle - Diriliş Ertuğrul son bölüm izle

Diriliş Ertuğrul 141. bölüm izle, Diriliş Ertuğrul son bölüm izle bilgileri Ertuğrul Bey'in, Mergen’in Alıncak tarafından yakalandığını öğrendiği yeni bölüm ile birlikte merak konusu oldu. Diriliş Ertuğrul 141. bölüm izle, Diriliş Ertuğrul son bölüm izle bilgilerini sizler için derledik.

Diriliş Ertuğrul 141. bölüm izle - Diriliş Ertuğrul son bölüm izle

Diriliş Ertuğrul 141. bölüm izle, Diriliş Ertuğrul son bölüm izle bilgileri Ertuğrul Bey'in, Mergen’in Alıncak tarafından yakalandığını öğrenirek hem Mergen’i kurtarmak hem de Alıncak ve Beybolat’ı bulup yeğeni Süleyman’ın intikamını almak istediği yeni bölüm sonrası merak konusu oldu. Diriliş Ertuğrul 141. bölüm izle, Diriliş Ertuğrul son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Ertuğrul Bey, Dragos üzerinden bir oyun kurarak Alıncak’a ulaşmak ister. İşte Diriliş Ertuğrul 141. bölüm izle, Diriliş Ertuğrul son bölüm izle bilgileri...

Diriliş Ertuğrul 141. Bölüm Fragmanı

Ertuğrul Bey, Mergen’in Alıncak tarafından yakalandığını öğrenir ve hem Mergen’i kurtarmak hem de Alıncak ve Beybolat’ı bulup yeğeni Süleyman’ın intikamını almak ister. Dragos üzerinden bir oyun kurarak Alıncak’a ulaşmak isteyen Ertuğrul Bey, daha önce Hülagü Han tarafından gönderilmiş gerçek bir buyruğu Uranos’a vererek onlara iş birliği teklif eder ve buyruğu Alıncak’a götürmesini ister. Bunun karşılığında da Moğollara karşı kalelerini koruyacağını söyler.

Uranos buyrukla birlikte Alıncak’a giderken Ertuğrul Bey ve Alpleri gizlenerek Alıncak ve Albastı’yı bulur. Mergen’i ellerinden kurtarır fakat Gündüz yaralanır. Peki Gündüz yaşayabilecek mi? Ertuğrul Bey, Albastı ve Alıncak’ı öldürebilecek midir?
 
Dragos elindeki tüm fırsatları kaçırıp çaresiz bir şekilde beklerken yeni bir oyun kurmak ister. Beybolat’ı takip ederek onu gizli bir mahzen de kıstırır ve gerçek Dragos’un kendisi olduğunu açıklar. Babasını Ertuğrul Bey’in öldürdüğünü söyleyerek kışkırtır ve işbirliği teklif eder. Bu görüşmeden yeni bir şer ittifakı oluşur. Peki Dragos’un Beybolat üzerinden yapacağı yeni oyun nelerdir?
 
Oba da Beybolat’ın emriyle Hafsa ve Selcan’ın arasında nifak tohumları eken Sırma yavaş yavaş kurduğu oyunun neticelerini alır. Selcan ve Hafsa’nın Sırma’nın kurduğu oyun sonucu kavga etmesi obada gerilimi arttırır. Selcan ve Hafsa’nın arasında yaşanan bu gerilimin sonucu ne olacak?

Diriliş Ertuğrul 141. Bölüm 2. Fragmanı

Diriliş Ertuğrul 141. bölüm izle (Tıklayınız...)

Diriliş Ertuğrul 140. bölümde neler olmuştu?

Ertuğrul Bey Alıncak’la yaptığı pazarlık sonucu ağebeyi Gündoğdu’nun affedilmesini istemiş ve başarılıda olmuştu. Af mektubunu Babası Gündoğdu’ya ulaştırmak üzere yola çıkan Süleyman’ın yolunu kesen Beybolat onu yakalamış ve işkence ederek öldürmüştü. Devriye alpları Süleyman’ın atını ve atın heybesindeki mektubu bulmuş ve Süleyman’ın kaçırıldığını anlamıştı. Bunun üzerine Ertuğrul ve alplerı Süleyman’ı bulmak üzere yola çıkmıştı.
 
Süleyman’ı bulduklarında Beybolat tarafından şehit edilmiş fakat ölmeden önce onu kimin öldürdüğünü mağaraya yazmıştı, Albastı ! Yeğeni Süleyman’ın mezarının başında intikam yemini eden Ertuğrul Bey bundan sonra ne yapacak? Yeğeni Süleyman’ın intikamını alabilecek mi? Kendini gizleyen hain Beybolat’ın Albastı olduğunu ortaya çıkarabilecek mi?
 
Ertuğrul Bey, türlü oyunlarla elinden alınan obasını ve ardından Söğüt’ü,  pusatıyla geri almış Beybolat ise bu durum karşısında öfkeden deliye dönmüştü. Buna karşılık Bamsı ve ailesinin içine nifak sokarak Kayı obasını karıştırmak için yeni bir hamle başlatmıştı. Peki Beybolat ve Sırma bu hain planlarında başarılı olacak mı? Mergen’i ele geçiren Alıncak, onu konuşturup Ertuğrul’un adamı olduğunu öğrenebilecek mi? Bütün yaşananlar karşısında Dragos’un yeni stratejisi ne olacak?

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17