Çukur'un yeni bölümü ne zaman başlayacak?

Çukur'un yeni bölümü ne zaman başlayacak? Sorusu takip ettikleri dizilerin yeni bölümünü izlemek için sabırsızlanan vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Çukur'un yeni bölümü ne zaman başlayacak? Sorusunun cevabını sizler için derledik.

Çukur'un yeni bölümü ne zaman başlayacak?

Çukur'un yeni bölümü ne zaman başlayacak? Sorusu takip ettikleri dizinin yeni bölümünü izlemek isteyen diziseverlerin hayal kırıklığına uğraması ile birlikte merak konusu oldu. Çukur'un yeni bölümü ne zaman başlayacak? Sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Oyuncu ve Senarist Gülse Birsel dizilerin TRT hariç tüm kanallarda bir süre yayınlanmayacağını açıklamıştı. İşte Çukur'un yeni bölümü ne zaman başlayacak? Sorusunun yanıtı...

Çukur son bölümde neler olmuştu?

Çukur’da duyulacak ateş sesleri yeni ve çok daha büyük bir fırtınanın habercisi olurken yepyeni bir dönemi başlatacak! Karakuzular, yaşadıkları şoke edici kayıplardan sonra Çukur’dan çıkmak zorunda kalacaklar. “Koçovalılar, Çukur’u geri mi alıyor” sorusunun cevabının merakla bekleneceği bölümde, tansiyon bir an bile düşmeyecek. Karakuzular, Çukur’dan çıksa da Çukur’a kimseyi almamak için güçlerini sonuna kadar kullanacaklar. Yamaç, Saadet ve bebeğinin yaşadığını öğrenmesiyle, kardeşi Vartolu’ya destek olup onları kurtarmak için elinden geleni yapacak. Bu sırada Selim’in Cumali’nin karşısına çıkması duygu yüklü anlar yaşatacak. Koçovalılar uzun zaman sonra bir arada olmanın mutluluğunu yaşayacak. Çukur’un ana karakterlerinden birinin beklenmedik anda vurulması Çukur’daki tüm dengeleri değiştirecek. 

"Diziler 3 hafta yok"

Çukur'un yeni bölümünü izlemek isteyen diziseverler yeni yıla girmemizle hayal kırıklığı yaşıyor. Kanaldan ya da yapımcılardan herhangi bir açıklama gelmezken oyuncu ve senarist Gülse Birsel konuyla ilgili bir yazı kaleme almış ve dizilerin 3 hafta boyunca yeni bölümlerinin yayınlanmayacağını duyurmuştu.

İşte Gülse Birsel’in Instagram’dan yaptığı açıklama;

“Kahkahalar ve her hafta çoğalan seyircimiz için teşekkürler. Önemli açıklama: Malumunuz her Ocak ayının ilk 1-2 haftası, diziler yayına ara verir. Bunun sebebi Ocak ayının başında TV kanallarında reklam olmamasıdır. Bu yıl ise reklam durumu biraz daha sıkıntılı imiş. Bu sebeple, TRT hariç tüm kanallar bir araya gelip 21 Ocak haftasına kadar hiçbir dizinin yeni bölümünü yayınlamama konusunda ortak karar aldı. Yani biraz hasret kalacağız. 23 Ocak Çarşamba gününden itibaren yine her hafta beraberiz!”

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2018, 17:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Arslan Saryyev
Arslan Saryyev - 6 ay Önce

Çukur ne zaman baslijak bekleyorus

SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17