banner38

Çukur 2. Sezon 23. Bölüm izle - Çukur 56. bölüm izle

Çukur 2. Sezon 23. Bölüm izle, Çukur 56. bölüm izle bilgileri Çeto’da ipler kopuyor. Koçovalılar, Cumali’nin düğününde gönüllerince eğlenirken, düğün olduğunu öğrenen Çeto harekete geçiyor. Silahların patladığı heyecan dolu yeni bölüm ile birlikte merak konusu oldu. Çukur 2. Sezon 23. Bölüm izle, Çukur 56. bölüm izle bilgilerini sizler için derledik.

Tv Dünyası 11.03.2019, 12:52
Çukur 2. Sezon 23. Bölüm izle - Çukur 56. bölüm izle

Çukur 2. Sezon 23. Bölüm izle, Çukur 56. bölüm izle bilgileri Cumali’nin evlenme kararını gizlice dinleyen ve soluğu Yıldız’ın yanında alan Sultan’ın “Zamanı geldiğinde herkes Çukur’a borcunu öder!” sözlerinin dikkat çektiği yeni bölüm sonrası merak konusu oldu. Çukur 2. Sezon 23. Bölüm izle, Çukur 56. bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Öte yandan Koçovalılar, Cumali’nin düğününde gönüllerince eğlenirken, düğün olduğunu öğrenen Çeto ipleri koparır ve düğünü basar. İşte Çukur 2. Sezon 23. Bölüm izle, Çukur 56. bölüm izle bilgileri...

Çukur 2.Sezon 23.Bölüm Fragmanı

Cumali’nin evlenme kararını gizlice dinleyen ve soluğu Yıldız’ın yanında alan Sultan’ın “Zamanı geldiğinde herkes Çukur’a borcunu öder!” sözlerinin dikkat çektiği tanıtımda Cumali ve Salih’in davullu zurnalı eğlencesi ve iğneleyici sözleri Çeto’nun sabrını zorluyor. Sena, Mahsun’la görüşerek izleyenleri şaşırtırken Uluç’un, Damla’ya “Tek bir imza, sadece formalite!” sözleri merak uyandırıyor. İdris ise aldığı kararı Cumali’ye bildiriyor; Damla ile evleneceğini öğrenen Cumali’nin ne tepki vereceği heyecanla bekleniyor.

Çukur 2.Sezon 23.Bölüm 2.Fragman

Cumali’nin “Çeto duydum seni de kesmişler zamanında geçmiş olsun ama biraz fazla kesmişler öyle mi?” sözleri herkeste şok etkisi yaratırken, Çeto’da ipler kopuyor. Koçovalılar, Cumali’nin düğününde gönüllerince eğlenirken, düğün olduğunu öğrenen Çeto harekete geçiyor. Silahların patladığı heyecan dolu tanıtımda Çeto ve Karakuzular düğünü basarken, yükselen çığlık sesleri gerilimi artırıyor

Çukur 2. Sezon 23. Bölüm izle - 56. Bölüm (Tıklayınız...)

Çukur'un konusu

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

Çukur'un oyuncuları

Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Erkan Avcı, Berkay Ateş, Kubilay Aka, Çetin Sarıkartal, Kadir Çermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, İlayda Alişan ve Ece Yaşar

YAMAÇ KOÇOVALI (ARAS BULUT İYNEMLİ)

Koçovalı ailesinin gündüzleri kimyager, geceleri müzisyen küçük oğlu. Çukur’dan yıllar önce ayrılsa da ailesini ve Çukur’u korumak için mahalleye geri döner. Bu hareketi hem kendi hayatını hem de sevdiklerinin hayatını alt üst eder.

Çukur 2. Sezon 23. Bölüm izle - Çukur 56. bölüm izle

Aras Bulut İynemli Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

1990 yılında İstanbul’da doğan Aras Bulut İynemli, Beşiktaş Anadolu Lisesi mezunudur ve İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Uçak Mühendisliği bölümünde okumaktadır. İlk olarak Arka Sokaklar dizisi ile kamera karşısına geçen İynemli, 2010-2013 yıllarında Mete Akarsu karkaterini canlandırdığı “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisi ile tanındı. 2013-2014 yılları arasında “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Şehzade Bayezid rolünü canlandırdı. 2015 yılında “Maral” dizisinde Hazal Kaya ile başrolü paylaştı. 2015-2016 yıllarında “İçerde” dizisinde Umut/Mert karakterini canlandırdı. Aras Bulut İynemli, “Çukur” dizisinde Yamaç karakterini canlandırmaya devam etmektedir.

Oynadığı Diziler

Çukur / Yamaç / 2017-
İçerde / Umut, Mert / 2016 – 2017  
Maral: En Güzel Hikayem / Sarp Altan / 2015 
Muhteşem Yüzyıl / Şehzade Bayezid / 2013 – 2014
Öyle Bir Geçer Zaman ki / Mete Akarsu / 2010 – 2013
Arka Sokaklar / Şeref / 2009

Oynadığı Filmler

Pek Yakında / Konuk Oyuncu / 2014
Mahmut ile Meryem / Mahmut / 2013

SENA KOÇOVALI (DİLAN ÇİÇEK DENİZ)

Yamaç’ın büyük aşkı; deli dolu, dik kafalı, yaşam enerjisi yüksek ve güzel bir genç kadın. Yamaç’la ortak bir hayatın hayallerini kurarken, Koçovalı ailesi karşısında bu hayallerini başka bir bahara saklamak zorunda kalır.

Çukur 2. Sezon 23. Bölüm izle - Çukur 56. bölüm izle

Dilan Çiçek Deniz Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

1995 yılında Sivas’ta doğan Dilan Çiçek Deniz, lise döneminde tiyatro eğitimi almaya başladı. Ege Üniversitesi’nde Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünde okuyan Deniz, bir yandan da modellik yapmaya başladı ve 2014 yılında Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasında 2. Oldu. İlk olarak 2015 yılında “Tatlı Küçük Yalanlar” dizisinde Ebru rolünde kamera karşısına geçti. Daha sonra “Güneşin Kızları” dizisinde Elif karakterine hayat verdi. 2016-2017 döneminde “Bodrum Masalı” dizisinde Su Ergüven karakterini canlandıran Deniz, son olarak “Çukur” dizisinde Sena karakterini canlandırmaya devam etmektedir.

Oynadığı Diziler

Çukur / Sena / 2017-
Bodrum Masalı / Su Ergüven  / 2016 – 2017 
Güneşin Kızları / Elif / 2015
Tatlı Küçük Yalancılar / Ebru / 2015

İDRİS KOÇOVALI (ERCAN KESAL)

Koçovalı ailesinin reisi ve tüm Çukur mahallesini yöneten, kudretli ve cömert bir adam. Saldırıya uğrayan ailesini ve Çukur’u ayakta tutabilmek için hayatının en büyük mücadelesini verecektir.

Çukur 2. Sezon 23. Bölüm izle - Çukur 56. bölüm izle

Ercan Kesal Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

1959, Avanos (Nevşehir) doğumlu olan Ercan Kesal, ilk ve orta öğrenimini Avanos’ta, lise öğrenimini Nevşehir’de tamamladı. 1984 yılında Ege Üniversitesi Tıp fakültesinden mezun oldu ve uzun yıllar boyunca tıp doktoru olarak çalıştı ve sağlık sektöründe yöneticilik yaptı. Nuri Bilge Ceylan’ın “Uzak” filmindeki oyunculukla başlayan sinema serüveni, aynı yönetmenin “Üç Maymun” ve “Bir Zamanlar Anadolu’da” filmlerinde senarist ve oyuncu, “Vavien”, “Saç”, “Küf”, “Yozgat Blues”, “Sen Aydınlatırsın Geceyi”, “Hükümet Kadın (1-2)” ve “Ben O Değilim” gibi filmlerde oyuncu olarak devam etti. Oyuncu ve senarist olarak ulusal ve uluslararası birçok festivalde ödüller aldı. “Peri Gazozu” isimli kitabı İletişim Yayınlarından 2013 Temmuz ayında, ‘’Evvel Zaman’’ isimli kitabı ise 2014 Mayıs ayında Ithaki Yayinları tarafından yayımlandı. İletişim Yayınları’ndan 2015 yılında “Nasipse Adayız” isimli kısa romanı yayınlandı. Sinema ve tiyatro oyuncusu Nazan Kesal’la evli ve Poyraz’ın babasıdır. Halen ilk televizyon dizisi “Çukur”da İdris Koçovalı karakterini canlandırmaktadır.

Oynadığı Filmler

Cehennem (Die Hölle) / Gökhan / 2017 
Ben O Değilim / Nihat / 2014
Hükümet Kadım 2 / Aziz Veysel / 2013
Sen Aydınlatırsın Geceyi / İrfan / 2013
Yozgat Blues / Yavuz / 2013
Hükümet Kadın / Aziz / 2012
Küf / Basri / 2012
Bir Zamanlar Anadolu’da / Muhtar / 2011
Albatrosun Yolculuğu / Maruf Şükrü / 2010
Vavien / Süleyman / 2009
Üç Maymun / Servet / 2009
Uzak / 2002
Tamam Mıyız? / İhsan / 2013

SULTAN KOÇOVALI (PERİHAN SAVAŞ)

İdris’in eşi, Koçovalı ailesinin bel kemiği, sözü kanun olarak kabul edilen bir kadın. Hayatını kocasına ve çocuklarına adayan Sultan, tüm güçlükler karşısında ailesini bir arada tutmak için elinden geleni yapar.

Çukur 2. Sezon 23. Bölüm izle - Çukur 56. bölüm izle

Perihan Savaş Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

1956 yılında İstanbul’da doğan Perihan Savaş, 1971 yılında “Şehzade Sinbad Kaf Dağında” filmi ile sinemaya adım attı. O zamandan beri yaklaşık 120 filmde rol alan Savaş, 1974’te 11. Antalya Film Festivali’nde “Bedrana” filmindeki performansı ile En İyi Kadın Oyuncu ödülünü almıştır. 1989’dan beri televizyon dizilerinde rol alan Perihan Savaş, halen “Çukur” dizisinde Sultan rolünü canlandırmaktadır.

Oynadığı Bazı Filmler ve Diziler 

Çukur / Sultan / 2017-
Yaprak Dökümü / Nurdan / 2007 – 2010
Sosyete Şaban / Peri / 1985 
Kırlangıç Fırtınası / Gönül / 1985 
Kaşık Düşmanı / Deli Elif / 1984
Bedrana /Bedrana / 1974

VARTOLU (ERKAN KOLÇAK KÖSTENDİL) 

Doğduğu ve çocukluğunun geçtiği Çukur’a intikam almak için geri dönen, acımasız bir mafya lideri. Yıllar sonra Çukur’a geri dönen Vartolu, kimsenin bilmediği planlarını uygulamaya son derece kararlıdır.

Çukur 2. Sezon 23. Bölüm izle - Çukur 56. bölüm izle

Erkan Kolçak Köstendil Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

1983 yılında Bursa’da doğan Erkan Kolçak Köstendil, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 2008 yılında “Güz Sancısı” filmi ile sinemaya adım atan Köstendil, Sakarya Fırat, Merhamet ve Ulan İstanbul dizilerinde rol aldı. Muhteşem Yüzyıl: Kösem’de Şahin Giray Han’ı canlandıran Köstendil, halen “Çukur” dizisinde  Vartolu rolünü canlandırmaktadır.

Oynadığı Diziler

Çukur / Vartolu / 2017-
Familya / Toprak / 2016
Muhteşem Yüzyıl: Kösem / Şahin Giray Han / 2015 
Ulan İstanbul / Karlos / 2014
Merhamet / Mehmet / 2013
Sakarya Fırat / Mahmut Karakum / 2009-2010
Erkan Kolçak Köstendil’in Oynadığı Filmler 
Kara Bela / Güven / 2015 
İtirazım Var / Süpermen / 2014 
Güz Sancısı / Nümayişçi / 2008

ALİÇO (RIZA KOCAOĞLU)

İdris’in sokaktaki gözü kulağı. Çöp toplayarak geçimini sağlıyor. Daha iyi şartlara sahip olabilirken kendisi bu hayatı seçmiş. Askerde büyük bir travma yaşamıştır. İnsanlardan uzak olmak istiyor. Müthiş bir sayısal zekası vardır.

Çukur 2. Sezon 23. Bölüm izle - Çukur 56. bölüm izle

Rıza Kocaoğlu Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

1979 yılında İzmir’de doğan Rıza Kocaoğlu, Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur.  Çağan Irmak’ın ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu “Bana Şans Dile” filmi ile 2001 yılında sinemaya adım attı. Bugüne kadar 50’ye yakın sinema filminde ve TV dizisinde yer aldı. Son olarak “İçerde” dizisinde Davut rolünü canlandıran oyuncu, şu anda “Çukur” dizisinde Aliço karakterine hayat veriyor.

Oynadığı Bazı Filmler ve Diziler 

Çukur / Aliço /2017-
İçerde / Davut / 2016-2017
Dünyanın En Güzel Kokusu / Hakan / 2016
Karadayı / Kibrit Yasin / 2012-2014
Kuzey Güney / Ali Güntan / 2011-2012
Av Mevsimi / Asit Ömer / 2010
Ezel / Temmuz / 2009-2010
Emret Komutanım: Şah Mat / Obsesif Tuncay / 2006
Kuzenlerim / İrfan /2002 – 2004 
Bana Şans Dile / Bahadır / 2001

SELİM KOÇOVALI (ÖNER ERKAN)

İdris’in üçüncü oğlu, Yamaç’ın ise en küçük ağabeyi. Ailenin eğlence sektöründeki işlerini yönetmesine rağmen babasının değerlerinin hiçbirini benimsemediği için onun gözünde bir hayal kırıklığından öteye geçemez.

Çukur 2. Sezon 23. Bölüm izle - Çukur 56. bölüm izle

Öner Erkan Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

1980 yılında İzmir’de doğan Öner Erkan, Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümünden 2002 yılında mezun oldu. TRT’de sunduğu bir çocuk programı ile televizyon dünyasına adım attı. 2002-2004 yılları arasında İstanbul Şehir Tiyatrosu’nda dansçı olarak çalıştı. 2004 yılında ise Oyun Atölyesi’ne girdi. “Bornova Bornova” filmindeki performansı ile Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazandı. 2011-2014 yılları arasında “Yalan Dünya” dizisinde Bora rolünü canlandırdı. Halen “Çukur” dizinde Selim Koçovalı karakterini canlandırmaktadır.

Oynadığı Bazı Filmler ve Diziler

Martı / Rıza/ 2017- 
Kırık Kalpler Bankası / Coşkun / 2015
Yalan Dünya / Bora / 2011 – 2014 
Bornova Bornova / Hakan / 2009
Yedi Kocalı Hürmüz / Hallaç Rüstem / 2007
Made in Europe / Cem / 2007
Son Osmanlı Yandım Ali / Jerar / 2006
Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü / Traşçı Tulgar / 2005
Kuzenlerim / Murat /2002 – 2004

CUMALİ KOÇOVALI (NECİP MEMİLİ)

İdris Koçovalı’nın en büyük oğlu. Ailenin asi, zapt edilemez ve korku duyulan ağabeyi. Uzun yıllardır cezaevinde olan Cumali, bu süreçte ailesiyle görüşmeyi hep reddetmiş. Karakuzular için büyük bir rakip olan Cumali, geçmişte olduğu gibi şimdi de kendi bildiği intikam yöntemiyle hareket edecek ve Çukur’u yeniden ele geçirmek için mücadele edecek.

Çukur 2. Sezon 23. Bölüm izle - Çukur 56. bölüm izle

Necip Memili Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

27 Mayıs 1980 tarihinde Adana’da doğan Necip Memili, Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Oyunculuk Bölümü’nden mezun oldu. Üniversite yıllarından bu yana birçok tiyatro oyununda yer alan oyuncu halen Moda Sahnesi’nde tiyatro oyunlarına devam etmektedir. Dizi kariyerine 2006 yılında ‘Yaprak Dökümü’ ile başlayan oyuncu, ‘Dila Hanım’ dizisindeki Azer rolü ile dikkat çekmiştir. ‘Hanımın Çiftliği’, ‘Yalan Dünya’, ‘Bedel’, ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’ ve ‘Dolunay’ gibi yapımlarda rol alan Memili, son olarak oynadığı Ay Yapım imzalı ‘Şahsiyet’teki performansıyla büyük beğeni topladı. ‘Halam Geldi’, ‘Sürgün İnek’, ‘Yok Artık’ ve ‘Kaçma Birader’ gibi sinema filmlerinde rol alan oyuncu, ‘Çukur’ dizisinde Koçovalı Ailesi’nin en büyük kardeşi Cumali’ye hayat veriyor.

ÇETO (ERKAN AVCI)

Karakuzular çetesinin iki liderinden büyük olanı. Her Karakuzu üyesi gibi o da yetim. Geçmişi yok. “Şık Çeto” lakabı ile bilinen Çeto, giyimine fazlasıyla düşkün. Çukur’un yeni sahibi olan Çeto, Çukur’un sakinlerine göz açtırmayıp nefes aldırmayacak.

Çukur 2. Sezon 23. Bölüm izle - Çukur 56. bölüm izle

Erkan Avcı Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

1982 yılında Diyarbakır’da doğan Erkan Avcı, Sadullah Şentürk ve Çağatay Tosun’un yönettiği ‘Köprü’ dizisiyle oyunculuğa başladı. ‘Ayrılık’ ve ‘Sakarya Fırat’ gibi yapımlarda rol alan Avcı, asıl çıkışı yine Ay Yapım imzalı ‘Karadayı’ adlı diziyle yakaladı. Sundance ödüllü Tolga Karaçelik’in 2010 yapımı ‘Gişe Memuru’ filminde rol alan başarılı oyuncu, büyük ses getiren ‘Zenne’ filmindeki performansıyla 2011 yılında 48’inci Uluslararası Altın Portakal Film Festivali’nde ‘En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu’ ödülüne layık görüldü. Son olarak ‘Cesur ve Güzel’ ile ‘Abdülhamid Han’ dizilerinde rol alan Avcı, ‘Çukur’da Karakuzular’ın liderlerinden Çeto’yu canlandırıyor.

MAHSUN (BERKAY ATEŞ)

Karakuzular çetesinin iki liderinden küçük olanı. İyi kavga eder ve iyi silah kullanır. O da bütün Karakuzular gibi sokakta büyümüş bir yetimdir. Çok küçük yaşlarda Çeto ile başlayan kader ortaklıkları bozulamaz bir kardeşliğe dönüşmüştür.

Çukur 2. Sezon 23. Bölüm izle - Çukur 56. bölüm izle

Berkay Ateş Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

1987 yılında İstanbul’da doğan Berkay Ateş, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. İlköğretimden lise dönemi sonuna kadar profesyonel futbol oynayan Ateş, oyunculuğa ekranda ‘Sessiz Fırtına’, beyazperdede ise ‘Mavi Gözlü Dev’ ile başladı. ‘Karadayı’, ‘Analar ve Anneler’, ‘İstanbul Sokakları’ gibi dizilerde rol alan genç oyuncu, ‘Anne’ dizisindeki performansı ile geniş kitlelere ulaştı. 2013 yılında iki arkadaşı ile Tiyatro D22’yi kuran Ateş, tiyatro oyunculuğu, yönetmenliği ve oyun yazarlığı alanında üretmeye devam ediyor. Emin Alper’in yönetmen koltuğunda oturduğu, yurt dışından övgü dolu yorumlar alan ‘Abluka’ filmiyle 72’nci Venedik Film Festivali’nde ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülüne aday olan oyuncu, aynı filmle 2015 yılında 22’nci Altın Koza Film Festivali Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülü’nü kazandı. Ateş, ‘Çukur’da Karakuzular’ın liderlerinden Mahsun’a hayat veriyor.

CELASUN (KUBİLAY AKA)

Çukur’un dışına hiç çıkmamış, yakışıklı ve öfkeli bir delikanlıdır. Gençliği ve toyluğu ile öfkesi birleşince yanlış yollara sapar. Düzene karşı olan Celasun, asi davranışlarıyla hayatını zora sokar.

Çukur 2. Sezon 23. Bölüm izle - Çukur 56. bölüm izle

Kubilay Aka Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

1995 yılında İstanbul’da doğan Kubilay Aka, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Havaalanı Yönetimi mezunudur. “Vatanım Sensin” dizisinde iki sezon boyunca Ali Kemal karakterini canlandıran Aka, halen “Çukur” dizisinde Celasun karakterine hayat vermektedir.

Oynadığı Diziler

Çukur / Celasun / 2017-
Vatanım Sensin / Ali Kemal / 2016-2017

PAŞA (ÇETİN SARIKARTAL)

Emmi ile birlikte İdris Koçovalı’nın gözü kapalı güvendiği adamlarındandır. Yamaç’ın da akıl danıştığı Paşa, İdris’in 35 yıllık iş ortağıdır. Yüksek bir ticari zekâya sahiptir ve Koçovalı ailesinin silah işlerini kontrol eder. Kavgalarda da hep en öndedir.

Çukur 2. Sezon 23. Bölüm izle - Çukur 56. bölüm izle

Çetin Sarıkartal Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Tiyatro yönetmeni ve yazarı, dramaturg, çevirmen, sinema ve dizi oyuncusu. Tam adı: Çetin Kemal Sarıkartal. 1959 yılında Ankara'da doğdu. Ankara Üniversitesi DTCF İngiliz Dili ve Edebiyat Bölümü (1980) mezunu. Yedi Kocalı Hürmüz sinema filminde hem rol almış hem de oyuncu koçluğu yapmıştır.

Şu anda "Çukur" dizisinde Paşa lakabı ile rol almaktadır. Emmi ile birlikte İdris Koçovalı’nın gözü kapalı güvendiği adamlarındandır. Yamaç’ın da akıl danıştığı Paşa, İdris’in 35 yıllık iş ortağıdır. Yüksek bir ticari zekâya sahiptir ve Koçovalı ailesinin silah işlerini kontrol eder. Kavgalarda da hep en öndedir.

Rol Aldığı Bazı Tiyatro Oyunları

Vahşet Tanrısı / Alain Reille - 2016
Yanlış Anlama / Yönetmen / Dramaturg / Çevirmen - 2010
Hakiki Gala / Yönetmen - 2009
Adam Adamdır / Dramaturg - 1996
Ara / Yönetmen / Yazar

Rol Aldığı Dizi

Çukur (Paşa/Cihangir, 2017)

Rol Aldığı Film
7 Kocalı Hürmüz (Günther Paşa, 2009)

Kitap (Oyun)
Tiyatrotem Oyunları (Ortak kitap)

EMMİ (KADİR ÇERMİK) 

Paşa ile birlikte İdris Koçovalı’nın en güvendiği adamlarının başında gelir. Çukur’a İdris’ten sonra yerleşen ikinci kişidir. Zeki ve ağırbaşlıdır ama gerektiğinde şiddet de uygulayabilir. İnsan ilişkileri kuvvetli olan Emmi, stratejik davranabilen bir yapıya sahiptir.

Çukur 2. Sezon 23. Bölüm izle - Çukur 56. bölüm izle

Kadir Çermik Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatçısı. 21 Temmuz 1977, Van doğumlu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu. Birden fazla sinema filminde seslendirme yapmış ve aynı zamanda birçok film ve dizide rol almıştır. Son olarak "Bana Sevmeyi Anlat" adlı dizi ile ekrana geldi.

Kadir Çermik, son olarak "Çukur" dizisinde Emmi karakterini canlandırmaktadır. Dizide Paşa ile birlikte İdris Koçovalı’nın en güvendiği adamlarının başında gelir. Çukur’a İdris’ten sonra yerleşen ikinci kişidir. Zeki ve ağırbaşlıdır ama gerektiğinde şiddet de uygulayabilir. İnsan ilişkileri kuvvetli olan Emmi, stratejik davranabilen bir yapıya sahiptir.

Ödülleri

En iyi yardımcı erkek oyuncu (Sarmaşık) / 27. Ankara Film Festivali 2016
En İyi Erkek Oyuncu (Made in Europe) / 15. Uluslararası Altın Koza Film Festivali 2008. 17 oyuncu ile birlikte.

Rol Aldığı Bazı Tiyatro Oyunları

İntiharın Genel Provası / Oyuncu - 2017
Generaller, Savaş ve Barbekü / Oyuncu - 2010
Müzikli Kent / Oyuncu - 2002
Bankta İki Kişi / Parktakiler - 2001
Bütün Kadınların Kafası Karışıktır / Oyuncu
Seslendirme Yaptığı Filmler
Kurtlar Vadisi Vatan (2017)
Ferdinand (2017)
Kung Fu Panda 3 (2016)
Kurbağa Prens (2014)
Bay Peabody ve Meraklı Sherman: Zamanda Yolculuk (2014)
Turbo (2013)
Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu (2012)
Cehennem Melekleri 2 (2012)
Kırmızı Başlıklı Kız Kötülere Karşı (2011)
Kurtlar Vadisi Filistin (2010)
Kung Fu Panda (2008)
Iron Man (2008)
Neşeli Gençlik (2007)
Krallık (2007)
Kurtlar Vadisi Irak (2005)
Seslendirme Yaptığı Diziler
The Pasific (2010)
Spartacus: Blood and Sand (2010)
Kurtlar Vadisi Pusu (2007)
Sev Kardeşim (2006)
Sağır Oda (2006)
Kurtlar Vadisi (2003)

Rol Aldığı Diziler

Çukur (Emmi, 2017)
Bana Sevmeyi Anlat (Salih, 2016)
Muhteşem Yüzyıl: Kösem (2. Sezon 2016)
Kırgın Çiçekler (Necmi) 2015)
Beyaz Gece (Salih, 2015)
Karadayı (2 Sezon, Geveze Ahmet, 2012-2013)
Muhteşem Yüzyıl (Macar Kralı Layoş, 2011)
Kuzenlerim (3 Sezon, Oğuz, 2001-2004)
Yeditepe İstanbul (2001)
Yılan Hikayesi (3 Sezon, Jandarma Cavit, 2001)

Rol Aldığı Filmler

Put Şeylere (2017)
Kaygı (2017)
Murtaza (Zeynel, 2016)
Kırık Kalpler Bankası (Sabiti 2015)
Sarmaşık (Usta Gemici İsmail, 2014)
Gözetleme Kulesi (Şoför, 2012)
Bornova Bornova (Salih, 2009)Made in Europe (2007)

AYŞE (İREM ALTUĞ)

Selim’in eşi ve Karaca’nın annesi olan Ayşe, Koçovalı Ailesi’nin hırslı ve kurnaz gelinidir. Sultan’ın kurallarına harfiyen uyuyor gibi gözükse de aslında gözü onun tahtındadır. Evdeki diğer kadınlar ondan hoşlanmaz ama tehlikeli olduğu için de kendisine bulaşmazlar.

Çukur 2. Sezon 23. Bölüm izle - Çukur 56. bölüm izle

İrem Altuğ Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

İrem Altuğ, 15 Eylül 1980 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Acıbadem İlkokulu'nu bitirdikten sonra ortaokulu ve liseyi Ümraniye Anadolu Lisesi'nde tamamladı.
1988 yılında ilkokuldayken "TV'de 7 Gün" dergisinin düzenlediği reklam yıldızı yarışmasında 7-12 yaş grubu içinde birinci oldu. Bir ajansa kaydını yaptırdılar, daha sonra çocukluk dönemi boyunca 1988 yılından 1998 yılına kadar (Tan Gazetesi, Topik Şeker, Türk Ticaret Bankası, Rama Margarin, Sana Margarin, TAT Salça, Hürriyet Gazetesi, Sabah Gazetesi, Gumby Sakız, Anadolu Sigorta, Poloroid, Sümerbank, Şişecam, İpana, Ülker Pay Kek, Ülker Bisküvi, Sacha Çanta, Printemps) gibi firmaların 40'a yakın reklam filminde oynadı.

Reklamlarla kamera ile tanışan İrem Altuğ, oyunculuk konusunda eğitim alması amacıyla Beyazıt İl Halk Eğitim Kütüphanesi tarafından organize edilen "İstanbul Kültür Oyuncuları"çocuk oyuncu topluluğuna katıldı ve sene boyunca Adnan Tonel, Gökhan İçöz, Ahmet Yirmibeş ve Ayla Algan gibi hocalardan oyunculuk eğitimi aldı.

Oynadığı Filmler ve Diziler

2014 - Yola Çıkmak (Sinema Filmi)
2014 - Aşk Ekmek Hayaller (Reyhan) (TV Dizisi)
2011 - Nar (Sinema Filmi)
2011 - Kayıp Aranıyor (Asya) (TV Dizisi)
2011 - Direk Aşk (Serap) (Kısa Film)
2009 - Mordkommission Istanbul (Boğaziçi'nde Cinayet) (Saime Soydan)(TV Filmi)
2009 - Melekler ve Kumarbazlar (Zeynep) (Sinema Filmi)
2008 - Kirpi (Çiğdem) (Sinema Filmi)
2007 - Vazgeç Gönlüm (Bahar) (TV Dizisi)
2006 - Eve Giden Yol 1914 (İffet) (Sinema Filmi)
2005 - Ihlamurlar Altında (Feride) (TV Dizisi)
2004 - Şeytan Ayrıntıda Gizlidir (Zeynep) (TV Dizisi)
1992 - Bir Yılbaşı Düşü (tv.filmi)
1989 - Zirvenin Bedeli (Sinema Filmi)
1989 - Karılar Koğuşu (Selime) (Sinema Filmi)

SAADET (BONCUK YILMAZ)

Yıllar önce yaşadığı kaybın ardından Koçovalı Ailesi ona kol kanat germiş ve ikinci ailesi olmuştur. Uzun yıllardır Koçovalı Ailesi’nin yardımcılığını yapar. Evde olan biten her şeyden haberdardır ama sır küpü gibidir. Yıllar sonra çocukluk aşkı Vartolu ile karşılaşır.

Çukur 2. Sezon 23. Bölüm izle - Çukur 56. bölüm izle

Boncuk Yılmaz Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, yapımcı. 13 Mayıs 1981, İstanbul doğumlu. Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi Basın Yayın Bölümü mezunu.

Oyunculuğa 2004 yılında Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak filmiyle başlamıştır. Bu filmdeki Nihal rolüyle aynı yıl düzenlenen Yirmialtıncı Siyad Türk Sineması Ödülleri'nde Umut Veren Genç Kadın Oyuncu ödülünü almıştır. 2002 senesinde adım attığı oyunculuk kariyerinde bugüne kadar Bir Yastıkta, Mazi Kalbimde Yaradır, Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak, Sıla, Kızlar Yurdu ve Haneler gibi birçok projede rol almıştır.

Son olarak "Çukur" dizinde Saadet karakterini canlandırmaktadır. Yıllar önce yaşadığı kaybın ardından Koçovalı Ailesi ona kol kanat germiş ve ikinci ailesi olmuştur. Uzun yıllardır Koçovalı Ailesi’nin yardımcılığını yapar. Evde olan biten her şeyden haberdardır ama sır küpü gibidir. Yıllar sonra çocukluk aşkı Vartolu ile karşılaşır.

Ödülleri

Umut Veren Genç Kadın Oyuncu (Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak) / 26. Siyad Türk Sineması Ödülleri 2004

Rol Aldığı Diziler

Çukur (Saadet, 2017)
Bir Yastıkta (Şifa, 2013)
Mazi Kalbimde Yaradır (Nalân, 2011)
Haneler (Pınar, 2009)
Sıla (2 Sezon, Narin, 2006-2007)
Kızlar Yurdu (Boncuk, 2006)
Sessiz Gece (2005)

Rol Aldığı Filmler

Kaygı (2017)
Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak (Nihal, 2002)
Yapım Ekibinde Yer Aldığı Film
Üşütük (1984)

METİN (CEM USLU) 

Kardeşi Kemal gibi Koçovalı Ailesi’ne sadıktır. Doğduğu günden bu yana Çukur’un dışındaki dünyaya adım atmamıştır. Zekası, hazinesidir.

Çukur 2. Sezon 23. Bölüm izle - Çukur 56. bölüm izle

Cem Uslu Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, yönetmen, uyarlayan. 1 Ocak 1983, İstanbul doğumlu.  Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olmuştur. Ardından 2011 yılında Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü tamamlamıştır. İlk profesyonel deneyimi 2011 yılında “Aşk Tesadüfleri Sever” isimli filmde canlandırdığı Cem karakteri ile olmuştur. Yine aynı yıl içinde “Anadolu Kartalları” filminde Astsubay Ali Kaya karakterini canlandırmıştır.

2013-2014 senelerinde “Karadayı” isimli dizide Seyit karakterini canlandırmış; yine 2013-2014 senelerinde “Saklı Kalan” isimli dizide Komiser Kemal karakterine can vermiştir. Oyuncumuz, 2016 senesinde “Siccin 3: Cürmü Aşk” isimli sinema filminde Sedat karakterine can vermiştir. Şimdi ise "Çukur" dizisinde Metin karakterini canlandırmaktadır.

Bu dizide kardeşi Kemal gibi Koçovalı Ailesi’ne sadıktır. Doğduğu günden bu yana Çukur’un dışındaki dünyaya adım atmamıştır. Zekâsı, hazinesidir.

Tiyatro Ödülleri

Türkan Kahramankaptan Özel Ödülleri 2017
"Yılın En Başarılı Yazarı"
Nerede Kalmıştık? / Afife Tiyatro Ödülleri 2013
"Yılın En Başarılı Genç Kuşak Sanatçısı"

Rol Aldığı Bazı Tiyatro Oyunları

Dünyanın En Güzel Arabistanı / Oyuncu - 2017 
Ters Köşe / Uyarlayan / Yönetmen - 2017
Popüler Gerçek / Oyuncu / Yönetmen - 2016
Macbeth / Macbeth - 2016
Şempanzeler / Yönetmen - 2016
Avrupa / Yönetmen - 2015
Aç Köpekler / Yönetmen - 2015
İki Kapılı Ev / Dekor Tasarım / Yönetmen - 2014
Öğüt / Yönetmen / Yazar - 2013
Parti / Hakan / Yönetmen / Yazar - 2012
Largo Desolato / Dr. Leopold Kopriva / Yönetmen - 2011
Oyun Sonu / Hamm / Yönetmen - 2010
Peer Gynt / Genç Peer Gynt / Ses & Efekt Operatörü - 2009
Öğüt / Yazar - 2009
Nerede Kalmıştık? / Oyuncu

Rol Aldığı Diziler

Çukur (Metin, TV Dizisi 2017)

Rol Aldığı Filmler

Siccin 3: Cürmü Aşk (Kader'in Abisi Sedat, Sinema Filmi 2016)
Deneme Çekimi (Sinema Filmi 2013)
Anadolu Kartalları (Makinist Ast.sb., Sinema Filmi2011)

KEMAL (UĞUR YILDIRAN)

Kardeşi Metin gibi Koçovalı Ailesi için gözünü kırpmadan canını feda edebilir. Doğma büyüme Çukurlu olan Kemal, rakiplerini gücüyle korkutur.

Çukur 2. Sezon 23. Bölüm izle - Çukur 56. bölüm izle

Uğur Yıldıran Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Uğur Yıldıran, 1981 yılında İstanbul’da doğmuştur.
Eğitimini Gazi Üniversitesi Spor Akademisi Jimnastik Bölümü’nde tamamlamıştır.
Dansla ilgilenen Uğur Yıldıray, Hadise’nin Eurovision’a katılmasıyla yanında dansçı olarak adınıdan söz ettirmiştir.

İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında rol aldığı Filinta dizisi ile yaşayan Uğur Yıldıran;  Show Tv ekranlarında yayınlanan; kadrosunda Dilan Çiçek Deniz, Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Ercan Kesal, Mustafa Üstündağ, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın gibi önemli isimlerin yer aldığı Çukur dizisinde Kemal karakterini canlandırmaktadır.

MEKE (AYTAÇ UŞUN)

Berber Muhittin’in oğlu olan Meke, deyim yerindeyse Çukur’un deli fişeğidir. Koçovalı Ailesi’ne son derece sadık, ekmeğinin peşinde, gözü tok bir genç adamdır.

Çukur 2. Sezon 23. Bölüm izle - Çukur 56. bölüm izle

Aytaç Uşun Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Tam adı: Ertuğrul Aytaç Uşun. 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunu.

İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında rol aldığı Doksanlar dizisi ile yaşayan Uşun; şu anda "Çukur" dizisinde Meke karakterini canlandırmaktadır. Berber Muhittin’in oğlu olan Meke, deyim yerindeyse Çukur’un deli fişeğidir. Koçovalı Ailesi’ne son derece sadık, ekmeğinin peşinde, gözü tok bir genç adamdır.

Ödülleri

En iyi erkek oyuncu (Sarı Sıcak) / 36. İstanbul Film Festivali 2017

Umut Veren Genç Erkek Oyuncu (Silsile) / 21. Uluslararası Altın Koza Film Festivali 2014

Rol Aldığı Bazı Tiyatro Oyunları

Boş Şehir / Şiyar / Uyarlayan - 2015   

Rol Aldığı Diziler:

Çukur (Meke, 2017)
Doksanlar (Ozi, 2013)

Rol Aldığı Filmler

Sarı Sıcak (İbrahim, 2017)
Toz Ruhu (Ümit, 2014)
Silsile (Kılıç, 2014)

AKŞIN (İLAYDA ALİŞAN)

Kahraman ve Nedret’in lise çağındaki kızları. Güzelliğinin ardından saf ve naif bir ruha, melek gibi iyi bir kalbe sahip. Mahallenin bıçkın delikanlılarından Celasun’a âşık olan Akşın, babasının ani ölümünü üzerinden atamamıştır.

Çukur 2. Sezon 23. Bölüm izle - Çukur 56. bölüm izle

İlayda Alişan Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

İlayda Alişan, 1996 yılında İstanbul'da doğmuştur. Behçet Kemal Çağlar Lisesi'nde eğitimini tamamlayan güzel oyuncu küçük yaşlarda oyunculukla tanışmıştır. 2011 yılında Bir Çocuk Sevdim dizisi ile ekranlarda boy göstermiştir. Daha sonra Rüya, Bana Sevmeyi Anlat, Gönül Hırsızı, Benim Adım Gültepe ve Serçe Sarayı dizilerinde rol almıştır. Show Tv ekranlarında yayınlanan; kadrosunda Dilan Çiçek Deniz, Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Ercan Kesal, Mustafa Üstündağ, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın gibi önemli isimlerin yer aldığı Çukur dizisinde Akşın karakterini canlandırmaktadır.

KARACA (ECE YAŞAR)

Selim ve Ayşe’nin küçük kızları. Ortalığı karıştırmayı sever. Babası ise onunla çok ilgilenmez. İnsanların zayıf yönlerini çok çabuk anlar. Kuzeninin sevgilisi Celasun'a aşıktır ve onu elde etmek için elinden geleni yapacaktır.

Çukur 2. Sezon 23. Bölüm izle - Çukur 56. bölüm izle

Ece Yaşar Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Tiyatro ve dizi oyuncusu. 1994 yılında Ankara'da doğdu. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunu. İlk oyunculuk deneyimini "Kara Sevda" dizisinde tamamladı.

Son olarak oynadığı "Çukur" dizisinde Karaca Koçovalı karakterini canlandırmaktadır. Selim ve Ayşe’nin küçük kızlarıdır. Ortalığı karıştırmayı sever. Babası ise onunla çok ilgilenmez. İnsanların zayıf yönlerini çok çabuk anlar. Kuzeninin sevgilisi Celasun'a aşıktır ve onu elde etmek için elinden geleni yapacaktır.

Rol Aldığı Bazı Tiyatro Oyunları

Hayvan Çiftliği / Oyuncu - 2017        

Rol aldığı Diziler

Çukur (Karaca Koçovalı, 2017)
Kara Sevda (2 Sezon, Eda, 2015-2016)

Yorumlar (0)
banner35
Günün Anketi Tümü
Seçimi kaybedenler istifa etmeli mi?
banner21
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Fenerbahçe 4 12
2. Galatasaray 4 10
3. Rizespor 5 10
4. Trabzonspor 5 9
5. Kayserispor 5 9
6. A.Demirspor 4 8
7. Konyaspor 5 8
8. Hatayspor 5 7
9. Alanyaspor 5 7
10. Beşiktaş 4 7
11. Kasımpasa 5 6
12. Ankaragücü 5 5
13. Karagümrük 5 5
14. Sivasspor 5 5
15. Antalyaspor 5 3
16. Başakşehir 4 3
17. Pendikspor 5 3
18. İstanbulspor 3 2
19. Samsunspor 4 1
20. Gaziantep FK 5 0
Takımlar O P
1. Eyüpspor 5 15
2. Manisa FK 5 11
3. Bodrumspor 5 10
4. Gençlerbirliği 5 10
5. Ahlatçı Çorum FK 5 9
6. Bandırmaspor 5 9
7. Kocaelispor 5 9
8. Keçiörengücü 5 8
9. Şanlıurfaspor 5 8
10. Erzurumspor 5 6
11. Göztepe 5 5
12. Sakaryaspor 5 5
13. Giresunspor 5 4
14. Adanaspor 5 3
15. Boluspor 5 3
16. Altay 5 3
17. Tuzlaspor 5 3
18. Ümraniye 5 2
Takımlar O P
1. M.City 5 15
2. Tottenham 5 13
3. Liverpool 5 13
4. Arsenal 5 13
5. Brighton 5 12
6. West Ham United 5 10
7. Aston Villa 5 9
8. Nottingham Forest 5 7
9. Crystal Palace 5 7
10. Fulham 5 7
11. Brentford 5 6
12. Newcastle 5 6
13. M. United 5 6
14. Chelsea 5 5
15. Bournemouth 5 3
16. Wolves 5 3
17. Sheffield United 5 1
18. Everton 5 1
19. Burnley 4 1
20. Luton Town 4 0
Takımlar O P
1. Real Madrid 5 15
2. Barcelona 5 13
3. Girona 5 13
4. Athletic Bilbao 5 10
5. Valencia 5 9
6. Rayo Vallecano 5 9
7. Atletico Madrid 4 7
8. Cadiz 5 7
9. Getafe 5 7
10. Real Betis 5 7
11. Real Sociedad 5 6
12. Osasuna 5 6
13. Villarreal 5 6
14. Deportivo Alaves 5 6
15. Mallorca 5 5
16. Celta Vigo 5 4
17. Sevilla 4 3
18. Granada 5 3
19. Las Palmas 5 2
20. Almeria 5 1
banner23