Bizim Hikaye dizisinin Barış'ı Burak Deniz kimdir?

Bizim Hikaye dizisinin Barış'ı Burak Deniz kimdir? Sorusu diziseverler tarafından merak ediliyor. Bizim Hikaye dizisinin Barış'ı Burak Deniz kimdir? Sorusunun cevabını sizler için derledik.

Bizim Hikaye dizisinin Barış'ı Burak Deniz kimdir?

Bizim Hikaye dizisinin BarışBurak Deniz kimdir? Sorusu Şehrin yoksul semtlerinden birinde yaşam mücadelesi veren bir aile ve o ailenin adeta annesi haline gelmiş en büyük çocuğu Filiz'in hikayesini konu alan dizinin oyuncu kadrosu diziseverler tarafından internette araştırılan konular arasında. Bizim Hikaye dizisinin Barış'ı Burak Deniz kimdir? Sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Filiz evin güzeller güzeli, bahtsız en büyük kızıdır. İşte Bizim Hikaye dizisinin Barış'ı Burak Deniz kimdir? Sorusunun yanıtı...

Barış (Burak Deniz)

Barış zeki, dik kafalı ve kendine güvenlidir. Filiz’in hayatına giren gizemli bir genç adamdır.

İlk bakışta sıradan bir araba hırsızı mı yoksa vale mi; zengin mi yoksul mu anlaşılmaz; çünkü Barış hayatının yakın bir döneminde büyük bir kırılma yaşamış ve kendisine yeni bir hayat kurmak zorunda kalmıştır.

 Filiz’le karşılaşıp ona aşık olur, onun güçlü karakterinden etkilenir. Ancak yoksul dünyasında ailesine sahip çıkmaya çalışan ve ayakları yere sağlam basan bu genç kızın güvenini kazanması hiç de kolay değildir. Barış onun güvenini kazanabilmek için çok uğraşır, ancak söylemek zorunda kaldığı yalanlar onu köşeye sıkıştırır. Filiz’i kaybetme noktasına gelir.

Bizim Hikaye dizisinin Barış'ı Burak Deniz kimdir?

Burak Deniz kimdir, nereli kaç yaşında?

17 Subat 1991 Izmit doğumludur. 

Oyunculuk kariyerine henuz 17 yaşındayken İzmit’te katıldığı bir oyunculuk atölyesi derslerinde cast directoru ve yetenek avcısı Gokce Doruk Erten tarafından keşfedilmesiyle başlamıştır.
İlk dizisi “Kolej Günlüğü” 2011 yılında yönetmen Feride Kaytan, hemen sonrasında “Sultan” 2012 yılında yönetmenleri Şengül Halat Atak / Azime Kanal. 2013 – 2014 yıllarında Kaçak dizisi yönetmenleri Volkan Kocatürk / Serkan Birinci , 2015 yılında “Medcezir” Yönetmen Ali Bilgin, “Tatlı Küçük Yalancılar” Yönetmen Cem Karcı, “Gecenin Kraliçesi” Yönetmen Durul Taylan / Yağmur Taylan, 2016 – 2017 yıllarında “Aşk Laftan Anlamaz” Bahadır İnce / Müge Uğurlar ile çalışma şansını elde etmiştir… Şu anda Barış karakterini canlandırdığı “Bizim Hikaye” dizisinde yönetmen Serdar Gözelekli ve supervizor Merve Girgin ile çalışmaktadır.

2017 yılında Altın kelebek ödüllerinde hem En İyi Erkek Oyuncu hem de En İyi Komedi & Romantik Dizi Erkek Oyuncu dallarında adaydır.

Oynadığı Diziler

Bizim Hikaye / Barış / 2017
Aşk Laftan Anlamaz / Murat / 2016-2017
Gecenin Kraliçesi / Mert / 2015
Tatlı Küçük Yalancılar / Toprak / 2015
Medcezir / Aras / 2014
Kaçak / Burak / 2013
Sultan / Tarık / 2012
Kolej Günlüğü / Onur / 2011

Oynadığı Filmler

Arada / 2017

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17