Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm izle - Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle

Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm izle, Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle bilgileri büyük hesaplaşmaların ve ilk yüzleşmelerin tüm Çukurova'yı sarsdığı yeni bölüm ile birlikte merak konusu oldu. Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm izle, Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle bilgilerini sizler için derledik.

Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm izle - Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle

Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm izle, Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle bilgileri Çukurova'da olayların çığırından çıktığı ve tetikler çekildiği yeni bölüm sonrası merak konusu oldu. Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm izle, Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Öte yandan Gazetedeki Demir Yaman ve Züleyha röportajı fırtınalar estiriyor.

Bir Zamanlar Çukurova 24. Bölüm Fragmanı

"Şimdi gerçek savaş başladı!"

Çukurova'da olaylar çığırından çıkıyor, tetikler çekiliyor! Büyük hesaplaşmalar ve ilk yüzleşmeler tüm Çukurova'yı sarsıyor.Gazetedeki Demir Yaman ve Züleyha röportajı fırtınalar estiriyor.

Küçük konağı Yılmaz'ın satın aldığını öğrenen Demir çılgına dönüyor ve kontrolünü yitiriyor. Demir'in dizginlenemeyen öfkesinden nasibini alan da yine masum biri oluyor. Olaylar silsilesinin ardından ilk defa baş başa kalan Demir ve Fekeli yüzleşmesi nasıl sonuçlanacak?

Küçük konağı Yılmaz'a satan Şermin geri adım atmıyor. Hünkar'ı karşısına alan Şermin, ateşle oynadığının farkında değil.

Kapısında bile yatsa Müjgan'la yüz yüze gelme fırsatını bir türlü yakalayamayan Yılmaz'ın yeni planı ne? Tüm bu olanları Müjgan'a anlatma isteğiyle yanıp tutuşan Yılmaz, ne kadar ileri gidebilecek? Kendisinden köşe bucak kaçan Müjgan'la konuşabilecek mi?

Demir Yaman, küçük konağı geri almak için elinden geleni ardına koymayacak.

Fekeli, Hünkar, Demir ve Yılmaz ilk defa aynı masaya oturuyor. Fekeli'nin ısrarlarıyla uzlaşma sinyalini veren Yılmaz'ın tek şartı ne?

Tüm bunlar olurken Züleyha, Müjgan Doktor'un arabasına biniyor. Aynı ilçede bile bulunmak istemeyen ikili şimdi bir arabanın içinde baş başa!

Bir Zamanlar Çukurova 24. Bölüm 2. Fragmanı

"Seni sevmediğimi bildiğin halde nasıl beni sevmeye devam edebiliyorsun?"

Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm izle (Tıklayınız...)

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin konusu

1970'li yıllarda, İstanbul'da evlenmeye hazırlanan iki gencin başına hiç hesaba katmadıkları bir olay gelir. Kader bu çifti, Adana'da Çukurova'nın uçsuz bucaksız coğrafyasına bırakıverir. Her şeye rağmen aşklarını yaşamaya kararlı bu çiftin kaderi, çiftliklerinde çalıştıkları Yaman ailesiyle tanıştıktan sonra sonsuza kadar değişir.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi oyuncuları

Vahide Perçin (Hünkar Yaman), Uğur Güneş (Yılmaz), Murat Ünalmış (Demir Yaman), Hilal Altınbilek (Züleyha), Bülent Polat (Gaffur), Turgay Aydın (Sabahattin), Selin Yeninci (Saniye), Sibel Taşçıoğlu (Şermin), Selin Genç (Gülten), Polen Emre (Fadik), Mustafa Açılan (Veli) ve Serpil Tamur (Haminne) ve Kerem Alışık (Fekeli)

Hünkar Yaman (Vahide Perçin)

Çukurova'nın en büyük beylerinden biri olan Demir Yaman'ın annesi. Adı gibi hükümran, adı gibi kararlı, dirayetli bir kadın. Oğlu Demir'in sahip olduğu toprakların hanım ağası, ırgatların büyükhanımı. Hünkar Yaman için Demir'den ve Demir'in itibarından daha değerli hiçbir şey yok. Tek dileği soylarının sürmesi ve oğlunun sahip olduğu bu toprakların ileride emin ellere geçmesi. Ama bir gün oğlunun itibarının sarsılmak üzere olduğunu anlar ve çok tehlikeli bir oyun kurar.

Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm izle - Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle

Vahide Perçin Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Vahide Perçin kimdir, 2003’de yayınlanan Bir İstanbul Masalı dizisindeki Suzan Kozan rolü ile televizyon dünyasına adım attı ve tanındı.

Vahide Perçin , 13 Haziran 1965 tarihinde Yunanistan göçmeni bir ailenin kızı olarak İzmir‘de doğmuştur. Lisede grafik okudu, Üniversiteye başladığında İktisat Fakültesine girdi. 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü kazandı, oraya devam etti. Okul devam ederken Ankara Sanat Tiyatrosu (AST) oyuncusu Altan Gördüm ile 1992 yılında evlendi.

Okuldan mezun olunca eşiyle birlikte Ankara‘ya yerleşti ve AST’a girdi. Daha sonra Devlet Tiyatrosu’nun teklifini kabul edip Adana‘ya gitti. Çeşitli tiyatro oyunlarında görev aldı. Ankara’ya tayin olmayı beklerken 2003 yılında annesinin ölüm haberini alır. İzin alıp cenazesine gidemez. O gece sahneye çıkarken kararını verir. Sezon biter bitmez istifa edip Ankara’ya döner.

Vahide Perçin 2003’de yayınlanan Bir İstanbul Masalı dizisindeki Suzan Kozan rolü ile televizyon dünyasına adım attı ve tanındı. Gördüm ailesi İstanbul’a yerleşti. Hemen arkasından Hırsız Polis dizisindeki Fulya rolüyle seyirci karşısına çıktı. 2006’da İlk Aşk filminde Çetin Tekindor‘la başrolü paylaştı. 2007 yılında Annem adlı dizide Zeynep Eğilmez karakterini canlandı.

Adını Feriha Koydum dizisinde başrol oyuncusu olarak başarıyla Zehra Yılmaz rolünü sürdürdü. Fakat dizinin 3. sezonundan itibaren diğer başrol oyuncusu Hazal Kaya ve yardımcı oyuncular Barış Kılıç ve Ceyda Ateş gibi oyuncularla beraber dizinin kadrosundan ayrılmıştır.

2012 senesinde Private Practice adlı dizinin uyarlaması olan Merhaba Hayat adlı bir medikal dizide doktor rolünde oynamıştır.

2011 senesinde meme kanseri olduğunu öğrendi, yoğun bir tedavi sürecinin ardından hastalığı yendi.

Vahide Perçin, 1991 yılından beri tiyatro oyuncusu Altan Gördüm ile evli olup Alize Gördüm (d.1994) adında bir kızları vardır. 22 yıldır evli olduğu eşinden Mart 2013’de boşanıp kendi kızlık soyadı olan Perçin‘i kullanmaya başlamıştır.

2013 senesinin haziran ayında “Muhteşem Yüzyıl” dizisine Hürrem Sultan olarak girdi.

Ödülleri
 
1996 – Sanat Kurumu, En İyi Kadın Oyuncusu Ünvanı
2007 – 14. Altın Koza Film Festivali, “En İyi Kadın Oyuncu” Ödülü (İlk Aşk) 
2007 – Magazin Gazetecileri Derneği Altın Objektif Ödülleri, “En İyi Tiyatro Oyuncusu” Ödülü (Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler) 
2007 – İsmail Dümbüllü en iyi tiyatro oyuncusu ödülü
2008 – Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği Yılın Ödülleri, “Yılın Kadın Oyuncusu” Ödülü (Kanal D Annem Dizisi) 
2008 – Galatasaray Üniversitesi 2008’in “En”leri, en iyi kadın tiyatro oyuncusu ödülü

Tiyatro oyunları

2007 – Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler : Éric-Emmanuel Schmitt – Oyun Atölyesi 
2002 – Olağanüstü Bir Gece : Jerome Chodorov – Adana Devlet Tiyatrosu 
2000 – Ayrılık : (Behiç Ak) – Ankara Sanat Tiyatrosu 
2001 – Cadı Kazanı : Arthur Miller – Adana Devlet Tiyatrosu 
2001 – Kızılırmak Karakoyun : Tuncer Cücenoğlu – Adana Devlet Tiyatrosu 
1999 – Köse Dağın Köprüsü : Erol Aksoy – İzmir Devlet Tiyatrosu 
1998 – Barış : Aristopfanes – İzmir Devlet Tiyatrosu 
1997 – Oyunun Oyunu : Michael Frayn – İzmir Devlet Tiyatrosu 
1996 – Şeytan Örümceği : Erdogan Aytekin – İzmir Devlet Tiyatrosu 
1994 – Pazar Keyfi : G. Mitchelle – Ankara Sanat Tiyatrosu 
1993 – 403.Kilometre : İsmet Küntay – Ankara Sanat Tiyatrosu 
1992 – Yer Demir Gök Bakır : (Yaşar Kemal – Ankara Sanat Tiyatrosu 
Fehmi Paşa Konağı : Turgut Özakman
Macbeth : William Shakespeare

Filmleri

2012 – Ayhan Hanım 
2011 – Zefir 
2008 – Devrim Arabaları 
2007 – İyi Seneler Londra 
2006 – Kilit
2006 – İlk Aşk 
2004 – Anlat İstanbul

Televizyon Dizileri

2003 – 2005 – Bir İstanbul Masalı
2005 – Hırsız Polis
2007 – 2009 – Annem
2011 – 2012 – Adını Feriha Koydum
2012 – 2013 – Merhaba Hayat
2013 – Muhteşem Yüzyıl

Yılmaz Akkaya (Uğur Güneş)

İstanbul'un yakışıklı, mütevazı ve iyi yürekli çocuğu, çalışkan bir aşık. Parada pulda şanda şerefte gözü yok. Hayatta en büyük dileği canından çok sevdiği Züleyha'sıyla evlenip mutlu bir yuva kurmak. Ama bir gün hayattan yediği bir darbe ile geleceği de hayalleri de tümüyle değişir. Sevdiği için elini kana bulayan Yılmaz'ın içine düştüğü kaçak hayatı onu hiç beklemediği yollara sürükler. Aşkı için her şeyi göze alan Yılmaz kaderine hükmedebilecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm izle - Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle

Uğur Güneş Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Uğur Güneş, 13 Ocak 1987 tarihinde Ankara'da doğdu. Aslen Ankaralı olan Güneş’in bir erkek ve bir kız kardeşi vardır. Çocukluğu Ankara'da geçen yakışıklı oyuncu lise yıllarında bir arkadaşının sayesinde Ankara Sanat Tiyatrosu ile tanıştı ve oyunculuk dünyasına adım attı. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Tiyatro Bölümünden mezun olduktan sonra oyunculuk üzerinde dersler aldı. Daha sonra İstanbul'a yerleşerek 2011 yılında Yeniden Başla adlı dizide Eray karakterini canlandırarak televizyon ekranlarında yer almaya başladı. Diriliş Ertuğrul adlı dizide Tuğtekin karakterindeki performansıyla göz doldurdu. 2017 yılında yayınlanan İsimsizler adlı dizide Kaymakam Fatih karakteri ile oyunculuktaki başarısını perçinleyen Uğur Güneş, Bir Zamanlar Çukurova dizisinde mert, dürüst ve sözünün eri bir adam olan Yılmaz Akkaya karakterine hayat veriyor. 31 yaşındaki Uğur Güneş 1.81 metre boyunda 75 kilo ve Oğlak burcudur.

Dizileri

Bir Zamanlar Çukurova (Yılmaz Akkaya) – 2018
İsimsizler (Kaymakam Fatih) – 2017
Urfalıyam Ezelden (Çetin) – 2014
Diriliş Ertuğrul (Tuğtekin) 2014
Benim İçin Üzülme (Şiyar) – 2012
Yeniden Başla (Eray) – 2011

Filmleri

Seddülbahir 32 Saat (Hüseyin) – 2015
Şeytan-ı Racim (Emrah) – 2013
Tamam mıyız? (Serhat) – 2013

Demir Yaman (Murat Ünalmış)

Büyük bir servetin sahibi. Çukurova'nın en büyüğü, bu bereketli toprakların tek hükümdarı olmayı hedefleyen, bunun için her şeyi yapabilecek kadar hırslı, gözü kara bir adam. Ama babasından kalan bu uçsuz bucaksız toprakları günü gelince miras bırakacağı bir evladı yok. Demir, Züleyha'ya görür görmez aşık olur. Aşk Çukurova'nın bu yakışıklı ve hırslı beyini değiştirebilecek mi? Demir Yaman aşkı ve toprakları için gözünü ne kadar karartacak?

Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm izle - Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle

Murat Ünalmış Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Murat Ünalmış, 23 Nisan 1981 tarihinde Kayseri'de doğmuştur. Aslen Kayseri'li olan Murat Ünalmış, ortaokul bittikten sonra İstanbul'a gelmiştir. 14 yaşında Kayseri Meysu'da oynarken Fenerbahçe'ye transfer olunca İstanbul'a gitmiştir. Lise yıllarında profesyonel olarak Fenerbahçe Kulübü'nde basketbol oynadı. 20 yaşında basketbol oynamayı bıraktı. Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü'nü okuyarak bitirdi. Ardından "Akademi İstanbul"da oyunculuk eğitimi aldı. 1.96 cm'lik boyu olan Murat Ünalmış, basketbol kariyerinden sonra başladığı oyunculuk hayatı, birkaç dizinin ardından ilk sinema filmi Mahsun Kırmızıgül'ün yönettiği Güneşi Gördüm filminde tanınarak değişti. Yine Mahsun Kırmızıgül'ün New York'ta Beş Minare filminde de rol almıştır. ATV'de yayınlanan "Şöhret" adlı dizide başrol "Mert" karakterini canlandırdı. Murat Ünalmış, kendi kendine hobi olarak Klarnet çalmayı öğrenmiş.

2010 yılında Fox Tv dizisi Yer gök aşk dizisinde başrolü birlikte oynadığı Birce Akalay ile 17 Mayıs 2011 tarihinde evlendi. 1,5 yıl sonra 29 Aralık 2012 tarihinde boşandı.

Filmleri

2013 - İnadına Yaşamak TV Dizisi
2012 - Babalar Ve Evlatlar TV Dizisi
2010 - 2012 - Yer Gök Aşk TV Dizisi
2010 - Newyork'ta Beş Minare Sinema Filmi
2010 - Lale Devri TV Dizisi
2009 - Kasaba (Haydar) TV Dizisi
2009 - Güneşi Gördüm (Mamo) Sinema Filmi
2009 - Gecenin Kanatları (Yusuf) Sinema Filmi
2008 - Rüzgar (Poyraz) TV Dizisi
2007 - Sır Gibi (Mehmet) TV Dizisi
2005 - 2006 - Şöhret TV Dizisi
2005 - Üç Kadın TV Dizisi
2005 - Deli Duran (Şehzade Muhittin) TV Dizisi
2004 - Celal Oğlan (Celal Oğlan) TV Filmi
2003 - Sınırlı Aşk TV Dizisi
2003 - Kurşun Yarası (Seyit) TV Dizisi

Züleyha (Hilal Altınbilek)

Talihin olanca güzelliği verip birazcık şansı ve kısmeti esirgediği, mütevazı, iyi niyetli ama gerektiğinde kararlı, inatçı olabilen, zeki bir genç kız. Parada pulda gözü olmayan Züleyha'nın en büyük hayali Yılmaz'la evlenip yuva kurmak ve mutlu olmak. Ama bir gün üvey abisi Züleyha'nın hayatını mahvedecek bir adım atar. Bu adımla darmadağın olan Züleyha'nın tek çaresi Yılmaz'la birlikte Adana'ya kaçmaktır. Ama kader Züleyha'yı sınamaktan vazgeçmeyecek, onu ölümden daha zor kararlar vermek zorunda bırakacaktır.

Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm izle - Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle

Hilal Altınbilek Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Hilal Altınbilek, 21 Ocak 1991'de İzmir'de dünyaya geldi. İzmirlidir. Tiyatro eğitimine İlkokul öğreniminin hemen ardından başlayan güzel oyuncu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Actor Studio’da oyunculuk eğitimi aldı. 2011 yılında Şükrü Özyıldız ile birlikte başrolünde oynadığı “Derin Sular” dizisi ile tanınmaya başladı. Ardından Karagül isimli dizide canlandırdığı Özlem karakteri ile dikkatleri üzerine çekti. 2018 yılında Çağan Irmak’ın yazıp yönettiği ‘Çocuklar Sana Emanet’ filminde Engin Akyürek’in başrolde oynadığı oyuncu kadrosunda yer aldı. Şimdilerde Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol alan 27 yaşındaki Hilal Altınbilek, 1.68 metre boyunda, 50 kilo ve Kova burcudur.

Hilal Altınbilek Bir Zamanlar Çukurova dizisinde; Züleyha karakterine hayat veriyor. İşçi olan iki kardeşin yanlarına manevi kız kardeşlerini de alarak şehre yani Adana'ya iyi bir iş bulmak için gelmelerini ve bir çiftlikte mevsimlik işçi olarak çalışmaya başlamalarını ve ardından gelişen olayları anlatan ”Bir Zamanlar Çukurova” adlı dizide Burak Sarımola, Vahide Gördüm, Uğur Güneş, Sibel Taşçıoğlu, Turgay Aydın ve Murat Ünalmış gibi isimler de rol alıyor.

Dizileri

Çocuklar Sana Emanet (Sinema Filmi) – 2018
Bir Zamanlar Çukurova (TV Dizisi) – 2018
Hayatımın Aşkı (Nil) (TV Dizisi) – 2016
Karagül (Özlem)(TV Dizisi) – 2013 – 2015
Derin Sular (İrem) (TV Dizisi) – 2011

Fekeli (Kerem Alışık)

Fekeli hapishane mahkum olarak Yılmaz ile tnaışacak ve çıkan af ile birlikte yılmaza yardım edecek

Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm izle - Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle

Kerem Alışık Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Kerem Alışık 5 Haziran 1960 yılında İstanbul Nişantaşı’nda dünyaya gelmiştir. Annesi ve babası Türk sinemasının önemli isimlerinden Çolpan İlhan ve Sadri Alışık’tır. Şair Atilla İlhan ise dayısıdır. Bugüne kadar pekçok sinema dizi ve tiyatro oyununda rol alan Kerem Alışık dizi oyunculuğuna, 1995 yılında Yönetmen Ünal Küpeli’nin yönettiği Fırtınalar adlı dizi ile başladı. İlk sinema filmi; yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını merhum gazeteci Savaş Ay’ın üstlendiği Dansöz’dür. Tiyatro sahnesine adım attığı ilk oyun ise Fehim Paşa Konağı’dır.

Gençliğinde bir süre Anadolu Üsküdar 1908 Spor Kulübü futbol takımında oynayan Kerem Alışık, oyuncu kimliğinin yanında dayısı Atilla İlhan gibi şairdir. Yayınlanmış iki şiir kitabı ve basılmış üç şiir albümü bulunmaktadır.

Kerem Alışık, 1992 yılında Sibel Turnagöl ile evlendi, 1997 yılında boşandı. Bu evlilikten Sadri adında bir oğlu bulunuyor.

2005 yılından beri annesi Çolpan İlhan ile birlikte kurduğu Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde eğitmenlik yapan Kerem Alışık Atv ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da Felekeli karekterini canladırmaktadır. Kerem Alışık 1.82 boyunda, 80 kilo ve İkizler burcudur.

Şiir Kitapları

Kerem Misali
Öyle Sever Gibi Bakma Bana/Alışık Değilim

Dizileri ve Filmleri

2018 – Bir Zamanlar Çukurova (TV Dizisi)
2017 – Arif V 2016 (Cambaz Ömer) (Sinema Filmi)
2015 – Kurtlar Vadisi Pusu (İngiliz Ziya) (TV Dizisi)
2015 – Şartlı Tahliye (TV Filmi)
2015-2016 – Kara Sevda (Ayhan) (TV Dizisi)
2015 – Kara Kutu (Başkomiser Tekin) (TV Dizisi)
2013 – Ben Onu Çok Sevdim (Fatin Rüştü Zorlu) (TV Dizisi)
2012 – Yol Ayrımı (Kamil Bey) (TV Dizisi)
2012 – Mevsim Çiçek Açtı
2011 – 72. Koğuş (Serhat) (Sinema Filmi)
2011 – Kara Murat Mora’nın Ateşi
2010 – 72. Koğuş (Berbat) (Sinema Filmi)
2008 – Saddam’ın Askerleri (Sinema Filmi)
2007 – Kartallar Yüksek Uçar (Mustafa) (TV Dizisi)
2006 – Kördüğüm (TV Dizisi)
2005 – Son Yüzleşme (Tamer) (TV Dizisi)
2005 – Mühim Olan Aşkımız (Şükrü) (TV Filmi)
2005 – Horoz Sedat (Horoz Sedat) (TV Filmi)
2004 – Hababam Sınıfı Askerde (Sabit) (Sinema Filmi)
2004 – Hoşgeldin Hayat (Serhat) (Sinema Filmi)
2004 – Aşk Mahkumu (Aşkın) (TV Dizisi)
2003 – A.G.A (Ali Galip Alemdar) (TV Dizisi)
2003 – Şarkılar Seni Söyler (Yavuz) (TV Dizisi)
2002 – Deliboran Destanı (Deliboran) (TV Dizisi)
2001 – Günah (Sinan) (TV Dizisi)
2000 – Yarın Geç Olmayacak (TV Filmi)
2000 – Kumru (Kemal) (TV Filmi)
2000 – Baykuşların Saltanatı (Sedat) (TV Dizisi)
2000 – Beyoğlu Rüyası (Kemal) (TV Dizisi)
2000 – Dansöz (Zorro) (Sinema Filmi)
2000 – Zehirli Çiçek (TV Dizisi)
1999 – Hicran (Ferhat) (TV Dizisi)
1999 – Şükran Büfe (Ayhan) (TV Dizisi)
1998 – Mualla (Cevat Kartal) (TV Dizisi)
1997 – Yanlış Saksının Çiçeği (Mustafa) (TV Filmi)
1997 – Böyle mi Olacaktı (TV Dizisi)
1997 – Oyun Bitti (Demir) (TV Dizisi)
1997 – Ah Nalan Ah (Kemal) (TV Filmi)
1995 – Fırtınalar (Ferit Demiröz) (TV Dizisi)

Tiyatro oyunları

1999 – Fehmi Paşa Konağı – Tiyatro Kedi
2001 – Herkesin Gözü Önünde
2002 – Aşk Olsun Aşk
2003 – Boeing Boeing
2005 – Ağır Roman
2007 – Kadıncıklar
2012 – Selvi Boylum Al Yazmalım
2015 – 2016 – Frankenstein – Çolpan İlhan – Sadri Alışık Tiyatrosu

Ödülleri

2006 – MGD (Magazin Gazetecileri Derneği) En İyi Erkek Tiyatro Oyuncusu – Selvi Boylum Al Yazmalım
Pertevniyal Lisesi – Yılın Erkek Tiyatro Oyuncusu
Rotarakt Club, Rotabest 05 – Yılın En Beğenilen Tiyatro Oyuncusu
Ahmet Şimşek Koleji – En İyi Dizi Oyuncusu
2004 – Beykoz Belediyesi – Televizyon Dizisi Yıldızı

Haminne (Serpil Tamur)

Hünkar Yaman’ın annesidir. Haminne yaşlılıktan bazen kafası gidip gelen bir kadındır. Zamanında Süadiye’nin en güzel kızı olmuştur. Artık bakıma muhtaç ve yaşlı bir kadındır. Züleyha’yı çok gelini olarak görmek ister.

Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm izle - Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle

Serpil Tamur Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

19 Mayıs 1944 doğumlu olan Serpil Tamur’un doğum yeri Rodos. Serpil Tamur’un burcu ise boğa.

Türkiye’nin usta oyuncularından birisi olan Serpil Tamur, 1962 sensinde Ankara Devlet Konservatuarı’nda eğitim aldı. Burada oyunculuk üzerine aldığı eğitim sonrasında Devlet Tiyatrosu’na görev almaya başlayan Serpil Tamur, uzun yıllar sahnede kaldı. Oyunculuğunun yanı sıra yönetmenlik konusunda da oldukça başarılı olan Serpil Tamur, farklı oyunları sahnelenmesinde katkı sağladı.

Tiyatro, sinema ve dizi oyunculuğu yanı sıra kendini yönetmenlik alanında da geliştiren Serpil Tamur, Süper Baba ve Unutma Beni gibi efsane dizilerde de yer aldı.

Dizileri ve filmleri

Hayat Güzeldir  –  2008
Zeliha’nın Gözleri  – 2007
Kurtlar Vadisi Terör  – 2007
Kurtlar Vadisi Pusu – 2015
Bebeğim – 2006
Amerikalılar Karadeniz’de 2 – 2006
Akümülatörlü Radyo  – 2006
Nehir – 2005
Bir Salkım Üzüm  – 2005
Aşkımızda Ölüm Var  – 2004
Unutma Beni  – 2002
Mert Ali – 2000
Ah Bir Zengin Olsam  – 1999
Bizim Aile  – 1995
Tanrı Misafiri  – 1993
Süper Baba  – 1993
Samanyolu – 1989

Gaffur (Bülent Polat)

Gaffur Demir’e aşık olan Gülten’in abisidir karısının adı ise Saniye’dir. Çiftliğin kahyasıdır. Çiftlikte her işi takip eder. Gaffur özünde iyi bir adamdır ama Demir’in çiftlikte yerine geçeceğini düşünür bu nedenle de askerde tertipi olan Demir’e kötü davranır.

Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm izle - Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle

Bülent Polat Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Bülent Polat, 8 Mart 1979, Tunceli, Zaza asıllı Türk tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu. 

1993 yılında "Yer Gösterme" ile başlayan profesyonel tiyatro yaşamı, 1994'te yine aynı tiyatroda "Sokak Kedisi" oyununda "yoldan geçen adam" rolüyle devam etti. Daha sonra yine aynı tiyatro ile mukavele yenileyen Polat, "Ormanların Barış Ateşi", Rumuz Goncagül ve "Keloğlan" gibi oyunlarda rol aldı. Orhan Oğuz 'un yönettiği "Herkesin Gözü Önünde" adlı oyunda olgunluk dönemindedir. 

Polat daha sonra kariyerine yeni bir yön çizmeye karar verdi; "Yılan Hikayesi"nde, Orhan Oğuz'un yönettiği "Son Oyun" adlı TV filminde oynadı. Ardından "Gece Kahvesi" adlı programda sıra dışı karakterler çizdiği skeçlerde rol aldı. Asıl ününü ise Avrupa Yakası dizisindeki Şehsuvar(Şesu) karakteriyle kazandı. 

Bülent Polat Buzda Dans adlı yarışmaya katıldı. Ardından ABD'ye gidip önce dil sonra oyunculuk eğitimi almaya başladı. Önce Los Angeles'ta Stella Adler'ın oyunculuk atölyesine katıldı. Sonra New York'a geçti. Orada bir yandan eğitim alırken bir yandan da geçimini sağlamak için bir arkadaşının girişimiyle bar işletmeciliğine başladı. ABD'de kaldığı süre boyunca Manhattan'da bar işleten Polat 2011'de Türkiye'ye döndü. 

2013 yılında, Kanal D'de yayınlanan İnadına Yaşamak adlı dizide, "Sansar" rolünü canlandırmıştır. 

Filmleri 

2003 Giz 
2004 Balans ve Manevra (Zagor) 
2005 Keloğlan Kara Prens'e Karşı (Cankuşoğlan) 
2008 Sıfır Noktası 

Dizileri 

1986 Güvercinim 
1987 Kavanozdaki Adam 
1989 Atlı Karınca 
1991 Aile Bağları 
1995 Çiçek Taksi 
1999 Yılan Hikayesi (Mahmut) 
2000 Dadı (Hurşit) 
2001 Yeditepe İstanbul 
2002 Beşik Kertmesi 
2002 Canım Kocacığım 
2002 Ah Yaşamak Var Ya! 

2002 Lahmacun ve Pizza (Takıyettin) 
2003 Estağfurullah Yokuşu (Osman) 
2003 Oğlum İçin (Bülent) 
2004 Avrupa Yakası (Şehsuvar) 
2004 Kadirşinas (Avukat Vahit) 
2005 Köpek (Konuk oyuncu) 
2006 Rüyalarda Buluşuruz (Halil) 
2007 Düş Yakamdan (Ozi) 
2012 Behzat Ç. (Bülent Polat) 

2012 Acayip Hikayeler (Hakkı) 
2012 İşler Güçler (Kazan Ustası)[2] 
2013 Karagül (dizi) (Sabri) 
2014 Gölgedekiler (Ali) 
2014 Tut Sözünü 
2016 Kertenkele: Yeniden Doğuş (Yılmaz)

Saniye (Selin Yeninci)

Saniye Gaffur’un eşidir. Gaffur’a sadık bir kadındır ancak cilvesinden de geçilmez.  Abisinin kardeşi Gülten ile birlikte yaşarlar ve bir çiftlikte aşçı olarak çalışır. Saniye mutfakta bir düzen kurmuştur. Züleyha’nın mutfakta her işe karışması ona hakaret gibidir. Hünkar’ın sa sağ koludur.

Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm izle - Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle

Selin Yeninci Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Selin Yeninci 16.01.1988 senesinde İstanbul’da hayata gözlerini açmış oyuncudur.Ünlü oyuncu lisede eğitimini sürdürürken okuldaki okulun Tiyatro bölümünde en yetkili kişilerden biri olmuş ve başkan seçilmiştir.Güzel bir eğitim hayatı geçirmiş olan oyuncu lise bitmesinden sonra Oyun Atölyesi’ne girmiştir.Boyu 1.64’dür.Mezun olmuş olduğu okul Atatürk Lisesidir.Üniversiteyi ise Dokuz Eylül Üniversitesi’nde okumuş ve 2011 senesinde bu üniversitesiyide tamamlayarak diplomasını almıştır.

Çoğunlukla bir takım seslendirmeleri gerçekleştirmiş başarılı oyuncu Alevli Günler ismindeki Tiyatro oyununda rol almıştır.Bu oyunda çok değerli tiyatrocularla beraber oynamış olan oyuncu en fazla dikkat çeken isimlerden biri olmuştur.Bu tiyatronun ardından Vicdan dizisinle televizyonda izleme şansı bulduğumuz oyuncu gayet iyi bir oyunculuk gerçekleştirerek tiyatrodaki başarısını dizilerede yansıtmıştır.

Dizilerde veya filmlerde rol aldığında en büyük yorumu annesinin yaptığını söyleyen oyuncu bu sayede rollerde tüm eleştirileri olumlu olumsuz annesinden öğreniyor.Üniversiteyi Oyunculuk ile ilgili bölümde okumak istediğinde annesi başta onay vermesede daha sonra onay vermiş ve oyunculukta en büyük desteği ona annesi vermiştir.

Dizileri ve Filmleri

2014 – Vicdan
2014 – Ah Neriman
2014 – Olur Olur(Film)
2014 – Toz Ruhu(Film)
2016 – Rengarenk
2017 – Yüz Yüze
2018 – Avlu
2018 – Bir Zamanlar Cukurova
2018 – Nasipse Adayız (Film)

Şermin (Sibel Taşçıoğlu)

Şermin Demir’in kuzenidir. En az demir kadar bu imparatorluktan pay isteyen ve sürekli Hünkar ile yarış hainde olan güzel bir kadındır. Kocası Sabahattin’den bir kızı vardır ve bir gün kızın bu toprakların Hünkar gibi kraliçesi olmasını ister. Şermin’in aklı sadece kötülüğe çalışır. Amca çocuklarıdır Demir ile.

Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm izle - Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle

Sibel Taşçıoğlu Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatçısı. 28 Temmuz 1976, Bursa doğumlu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. 1995 yılında Bursa Devlet Tiyatrosunda 'Tılsım' adlı çocuk oyununda oynadı. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünü kazandı. 2000 - 2003 yılları arasında Tiyatro Fora'da Yan Etkili Konuşmalar, Tekrar Çal Sam, Apaçık adlı oyunlarda oynadı.

2007 yılında Kenter Tiyatrosunda Anna Karenina oyununda rol aldı. 1998'den bu yana Rus Gelin ilk sinema filminde ve Kırık Ayna, Mühürlü Güller, Yadigar, Ekmek Teknesi, Gözyaşı Çetesi, Gönül Salıncağı, Serçe, Pulsar adlı TV dizilerinde rol aldı. Sonraları Medcezir, Ekmek Teknesi, Gönül Salıncağı, Serçe, Pulsar ve Medcezir gibi dizilerde de rol almıştır. Aynı zamanda animasyon filmlerde seslendirme yapmaktadır.

Şimdiye kadar 27 film ve dizide rol alan Sibel Taşçıoğlu, 2018 yılında Bir Zamanlar Çukurova dizisinin kadrosunda yer aldı.

Tiyatro Oyunları

İstanbul'un Gözleri Mahmur / Oyuncu - 2017
Anna Karenina / Oyuncu - 2006         
Abide-i Aşk / Oyuncu

Dizileri

Bir Zamanlar Çukurova (2018)
Kızlarım İçin (Ayten, 2017)
Kehribar (Sanem Yarımcalı, 2016)
Muhteşem Yüzyıl: Kösem (Gülbahar Sultan, 2016)
Medcezir (Nevin Koper, 2013-2014)
Bulutların Ötesi (Asiye Kaya, 2012)
İnsan Aldandı (İkbal Tınaz, 2011)
Yasemince (Gülay, 2010)
Kapalı Çarşı (Nergis, 2009-2010)
Aile Saadeti (Belkıs, 2009)
Pulsar (Sinem, 2008)
Gönül Salıncağı (2007)
Gözyaşı Çetesi (Seda, 2006)
Son Yüzleşme (2005)
Yadigar (Oya Hemşire, 2004)
Mühürlü Güller (2003)
Kırık Ayna (2003)
Ekmek Teknesi (Sevda, 2002)
Berivan (2002)
Anne Babamla Evlensene (2002)
Karakolda Ayna Var (2000)
Evdeki Yabancı (2000)
Akşam Güneşi (TV Dizisi1999)
Çiçek Taksi (1995)

Filmleri

Son Mektup (Büyük Gülmelek, 2015)
Acı Günler (Valentina, TV Filmi 2005)
Rus Gelin (Fatma, 2002)

Gülten (Selin Genç)

Gülten Demir’e aşık bir köylü kızıdır. Büyük bir çiftlikte abisi Gaffur ile birlikte yaşar. Evlenmeyi çok isteyen saf bir kızdır.

Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm izle - Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle

Selin Genç Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Selin Genç, 1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Işık Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamladıktan sonra Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde de oyunculuk üzerine eğitim görmüştür. Atv ekranlarında yayınlanan; kadrosunda Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek’in yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamakta ve Gülten karakterini canlandırmaktadır.

Fadik (Polen Emre)

Fadik mutfakta Saniye ile birlikte çalışmaktadır. Fadik geldiği günden beri Züleyha’nın amacının mutfaklarını ellerinden almak olduğunu düşündüğü için Züleyha’yı sevmez.

Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm izle - Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle

Polen Emre Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde kendisine yer bulan oyuncu 1,75 boyundaki oyuncu dizi dünyasına ilk kez yer alıyor. Bu nedenle internette kendisi hakkında pek fazla bilgi bulunmuyor.

Cengaver (Kadim Yaşar)

Cengaver aslında Demir’in en yakın arkadaşı dostudur ama Demir’in arkasından iş çevirme potansiyeli yüksek güvenilmeyen bir adamdır. Sürekli Demir’e yakın olmak ve ondan faydalanmak ister.

Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm izle - Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle

1976 yılında Muş’ta doğmuştur.

Eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı’nda tamamlamıştır.
İlk oyunculuk deneyimini 2002 yılında Ekmek Teknesi dizisi ile yaşamış; Urfalıyam Ezelden, Aşka Sürgün, Beşinci Boyut, Yağmurdan Sonra, Tek Türkiye, Babalar ve Evlatlar, Kaçak, Tatar Ramazan ve Paramparça dizilerinde rol almıştır.
Fox Tv ekranlarında yayınlanan; başrolü Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert’in paylaştığı Kayıtdışı dizisinin kadrosunda yer almakta ve Çavuş karakterini canlandırmaktaydı.

Çetin (Aras Şenol)

Fekeli yıllarca içinde barındırdığı intikam ateşi ile hapisten çıkmış ve Adana’ya gelmiştir. Adana’da eski arkadaşı Ciğerci Salih ile görüşen Fekeli eski günleri yad etmiştir. Salih’e neden Adana’ya geldiğini ufaktan belli eden Fekeli ondan birisini bulmasını istemiştir. Salih ise oğlu Çetin’i  göstermiş ve emrine amade demiştir. Çetin genç ve atik bir delikanlıdır. Fekeli’nin şoförü olmuş sonrasında da Yılmaz’a hem şoför hem de sağ kol olmuştur. Çetin Yılmaz’ın dizinin dibindedir. Ona hem şoförlük yapmakta hem de tüm işleri görmektedir. Fekeli ve Yılmaz’ın Yamanlardan alacağı intikamda önemli bir karakterdir.

Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm izle - Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle

1993 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.
Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinden mezun oldu.
2018 yılında rol aldığı ve Çetin karakterine hayat verdiği Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle oyunculuk kariyerine adım attı.

Veli (Mustafa Açılan)

Veli Züleyha’nın üvey abisidir. Kumar borcu yüzünden kardeşini istemediği bir adama satar.

Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm izle - Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle

Mustafa Açılan Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Mustafa Açılan, 1987 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Kazakistan’da İşletme Bölümü’nde tamamlamış; aynı zamanda özel oyunculuk eğitimi almıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2016 yılında rol aldığı Kanıt Ateş Üstünde dizisinde rol alarak yaşamış; daha sonra ise Babamın Günahları dizisinde rol almıştır. Atv ekranlarında yayınlanan; kadrosunda Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek’in yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamakta ve Veli karakterini canlandırmaktadır.

Sabahattin (Turgay Aydın)

Sabahattin bir doktordur. Şermin adında şirret bir kadınla evlidir. Şermin’e katlanabilmek için sürekli içer. Şermin’inden kurtulmak en büyük dileğidir.

Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm izle - Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle

Turgay Aydın Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Turgay Aydın, 1971 yılında Almanya’da doğmuştur. Alman Devlet Tiyatrosu’nda eğitim almıştır ve görev yapmıştır. 1999 yılında Propaganda filmi ile oyunculuğa adım atmıştır ve birçok sinema filminde rol almıştır. Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Hatırla Sevgili, Kırık Kanatlar, O Hayat Benim dizilerinde oynamıştır.Fox Tv’de yayınlanan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinin kadrosunda yer almaktadır ve Nizam karakterini canlandırmaktadır.

Filmleri ve dizileri

2016 –  Emanet
2015 – Muna
2015 – O Hayat Benim
2015 – Uzaklarda Arama
2015 – Yemekteydik ve Karar Verdim
2014 – O Hayat Benim
2013 – Üç Yol
2011 – Eylül
2006 – Hatırla Sevgili – Sezon 1
2004 – Korkuyorum Anne

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17