banner10

Bir Litre Gözyaşı Suna Aksu Kimdir? Goncagül Sunar Bir Litre Gözyaşı'nda…

Bir Litre Gözyaşı dizisi Kanal D'de, Pazar akşamı izleyicisi ile buluşacak. Med Yapım - Mf Yapım imzalı yeni dizi Bir Litre Gözyaşı'nın oyuncu kadrosunda Goncagül Sunar'da yer alıyor.

Bir Litre Gözyaşı Suna Aksu Kimdir? Goncagül Sunar Bir Litre Gözyaşı'nda…

Goncagül Sunar, Kanal D'de yayınlanan Bir Litre Gözyaşı dizisine Figen (Sanem Çelik)'in en yakın ve iş arkadaşı Suna Aksu olarak katıldı. Ünlü oyuncu Goncagül Sunar, pozitif, neşeli, merhametli, aşk dolu Suna Aksu karekterini canlandıracak. Suna Aksu, Figen için eşi bulunmaz bir dost olarak ekrana gelecek. Suna Aksu kimdir? Goncagül Sunar kimdir? İşte bu soruların cevabı:

Bir Litre Gözyaşı dizisi 7 Ekim 2018 Pazar günü Kanal D'de yayınlanacak. Bir Litre Gözyaşı dizinde Sanem Çelik, Miray Daner, Tolga Tekin ve Mert Yazıcıoğlu yer alıyor. Bir Litre Gözyaşı dizisi, Aya Kito'nun gerçek hikâyesinden uyarlanmıştır. Bir hayata tutunma, mücadele hikâyesi olan Bir Litre Gözyaşı dizisi ilk bölümü pazar akşamı ekranlarda olacak. 

Bir Litre Gözyaşı dizisine son olarak Suna Aksu karekterini canlandıracak güzel oyuncu Goncagül Sunar katıldı. Bir Litre Gözyaşı dizisi oyuncusu Goncagül Sunar dizide hangi rolde oynuyor? Bir Litre Gözyaşı dizisinde Suna Aksu kim canlandırıyor? Goncagül Sunar'ın Bir Litre Gözyaşı dizisinde oynadığı Suna Aksu sorularının cevabı haberimizde;

Bir Litre Gözyaşı dizisine Figen için eşi bulunmaz bir dost katılıyor. Pozitif, neşeli, merhametli, aşk dolu bir kadın olan Suna Aksu, pazar akşamı ekranlarda olacak. Bu yıl kadronun yeni karakterlerinden biri olacak olan "Şivenaz", Fuat'ın tek zaafı ve ölesiye aşkı olacak.

Bir Litre Gözyaşı Suna Aksu Kimdir?

Goncagül Sunar, Bir Litre Gözyaşı dizisinde Figen (Sanem Çelik)'in en yakın ve iş arkadaşı Suna Aksu karakteri olarak ekrana gelecek. Suna Aksu, hayat dolu ve renkli bir karakterdir. Goncagül Sunar (Suna Aksu), Figen (Sanem Çelik)'in en büyük destekçisidir.

Goncagül Sunar (Suna Aksu); "Bir Litre Gözyaşı, özellikle uyarlanış biçimini çok beğenerek kabul ettiğim bir senaryo oldu. Suna hayatta birçok şey yaşamış yaşadıklarını sindirmiş, hayat enerjisinden bir şey kaybetmemiş pozitif, neşeli, merhametli, aşk dolu bir kadın. Figen için eşi bulunmaz bir dost. Bu hikayeyi tüm ebeveynler seyretmeli. Hayatın getirdiklerine karşı güçlü kalmak, en sade dille anlatılıyor." dedi.

Bir Litre Gözyaşı dizisinin ilk bölümü 7 Ekim 2018 Pazar akşamı saat 20.00'de Kanal D olacak.

Kaynak: www.gaste24.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17