banner10

Bir Litre Gözyaşı Mahir Yetkin Kimdir? Mert Yazıcıoğlu Bir Litre Gözyaşı'nda…

Bir Litre Gözyaşı dizisi, 7 Ekim 2018 Pazar günü saat: 20:00'de Kanal D'de ekranlarda olacak. Gerçek hayattan esinlenen Bir Litre Gözyaşı dizisinin yönetmenliğini Serhan Şahin, senaryosunu Neşe Şen, Sertaç Ergin, Gül Meriç Özen kaleme alıyor. Bir Litre Gözyaşı disizinin başrollerinde Sanem Çelik, Miray Daner, Tolga Tekin ve Mert Yazıcıoğlu yer alıyor.

Bir Litre Gözyaşı Mahir Yetkin Kimdir? Mert Yazıcıoğlu Bir Litre Gözyaşı'nda…

Mert Yazıcıoğlu, Kanal D'de yayınlanan Bir Litre Gözyaşı dizisine başrol Mahir Yetkin olarak katıldı. Ünlü oyuncu Mert Yazıcıoğlu, 19 yaşında ve Miray Daner (Cihan Yürekli)'nin en yakın erkek arkadaşı Mahir Yetkin karekterini canlandıracak. Mahir Yetkin, Cihan Yürekli için eşi bulunmaz bir dost olarak ekrana gelecek. Miray Daner kimdir? Cihan Yürekli kimdir? İşte bu soruların cevabı:

Med Yapım-MF Yapım imzalı Bir Litre Gözyaşı dizisinin başrol oyuncuları arasına genç ve başarılı Mert Yazıcıoğlu da katıldı ve pazar akşamı Mahir Yetkin olarak ekrana gelecek. Bir Litre Gözyaşı dizisi oyuncusu Mert Yazıcıoğlu dizide hangi rolde oynuyor? Bir Litre Gözyaşı dizisinde Mahir Yetkin kim canlandırıyor? Mert Yazıcıoğlu'nun Bir Litre Gözyaşı dizisinde oynadığı Mahir Yetkin ile ilgili sorularının cevabı haberimizde;

Mert Yazıcıoğlu, ailenin önemini, inancın gücünü ve hayatın güzelliklerini gözler önüne serecek olan  Bir Litre Gözyaşı'nda Mahir karakterini canlandıracak. Gerçek bir hayat hikayesinin uyarlamasında yer almak çok heyecan verici olduğunu belirten Mert Yazıcıoğlu, "Sevdiğim, uzun zamandır takip edip çalışmak istediğim oyuncularla çalışıyorum. Yönetmenim Serhan Şahin'le çalışmak mutluluk verici" açıklamasında bulundu.

Mahir Yetkin Kimdir? 

19 yaşındaki Mahir Yetkin, Cihan'ın önce en yakın erkek arkadaşıdır. İlerleyen zamanlarda da Cihan'ın her şeyi olacak Mahir Yetkin, karizmatik ama yaşıtlarından farklı biridir. Çevresiyle mümkün olduğunca az iletişim kuran Mahir Yetkin, doğuştan isyankar, bazen kabalığa varacak derecede dobra biridir... Mahir Yetkin, serinkanlılığı, kendine yeter hali, asiliği, herkese kendince kafa tutuşu akranları tarafından "tuhaf" biri olarak görülmektedir. 

Bir Litre Gözyaşı Hikaye ve Künye

Bir Litre Gözyaşı; Cihan, büyük bir heyecanla üniversiteye hazırlanmaktadır. Hayal ettiği gibi üniversiteyi kazandığında başka bir heyecanın da içinde bulur kendini: “Aşk”. Yaşamaya yeni başladığını hisseden Cihan, aslında tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanmıştır ve bunu ilk öğrenen annesi Figen olur. Figen, kızının ömrü yettiğince onun hayatını benzersiz ve kızının hak ettiği gibi geçirebilmesi için çetin bir mücadeleye girişir.

Bir Litre Gözyaşı Yapım    : Med Yapım - Mf Yapım
Bir Litre Gözyaşı Yönetmen    : Serhan Şahin
Bir Litre Gözyaşı Senaryo    : Neşe Şen – Sertaç Ergin – Gül Meriç Özen
Bir Litre Gözyaşı Uygulayıcı Yapımcı    : Şelale Baskıcı
Bir Litre Gözyaşı Oyuncular    : Miray Daner (Cihan Yürekli), Sanem Çelik (Figen Yürekli), Tolga Tekin ( Muzaffer Yürekli), Helin Kandemir (Elif Yürekli), Görkem Mete Demir (Deniz Yürekli), Revna Çolak (Eda Yürekli), Mert Yazıcıoğlu (Mahir Yetkin)

Kaynak: www.gaste24.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17