banner10

Bir Litre Gözyaşı Figen Yürekli Kimdir? Sanem Çelik Bir Litre Gözyaşı'nda…

Bir Litre Gözyaşı dizisi, 7 Ekim 2018 Pazar günü saat: 20:00'de Kanal D'de ekranlarda olacak. Gerçek hayattan esinlenen Bir Litre Gözyaşı dizisinin yönetmenliğini Serhan Şahin, senaryosunu Neşe Şen, Sertaç Ergin, Gül Meriç Özen kaleme alıyor. Bir Litre Gözyaşı disizinin başrollerinde Sanem Çelik, Miray Daner, Tolga Tekin ve Mert Yazıcıoğlu yer alıyor. 

Bir Litre Gözyaşı Figen Yürekli Kimdir? Sanem Çelik Bir Litre Gözyaşı'nda…

Sanem Çelik, Kanal D'de yayınlanan Bir Litre Gözyaşı dizisine Figen Yürekli olarak katıldı. Ünlü oyuncu Sanem Çelik, Bir Litre Gözyaşı dizisinde 40 yaşında enerji dolu ve hayatını 4 çocuğuna adamış Figen Yürekli karekterini canlandıracak. Sanem Çelik, Figen Yürekli olarak Bir Litre Gözyaşı dizisinde ekrana gelecek. Sanem Çelik kimdir? Figen Yürekli kimdir? İşte bu soruların cevabı:

Med Yapım-MF Yapım imzalı Bir Litre Gözyaşı dizisinin başrol oyuncuları arasına son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ceylan Özsoy karekterini canlandıran başarılı oyuncu Sanem Çelik'te katıldı ve pazar akşamı Figen Yürekli olarak ekrana gelecek. Bir Litre Gözyaşı dizisi oyuncusu Sanem Çelik dizide hangi rolde oynuyor? Bir Litre Gözyaşı dizisinde Figen Yürekli kim canlandırıyor? Sanem Çelik 'nun Bir Litre Gözyaşı dizisinde oynadığı Figen Yürekli ileilgili sorularının cevabı haberimizde;

Sanem Çelik, ailenin önemini, inancın gücünü ve hayatın güzelliklerini gözler önüne serecek olan  Bir Litre Gözyaşı'nda Figen Yürekli karakterini canlandıracak. 

Figen Yürekli kimdir?

Figen Yürekli, Cihan'ın annesidir. 40 yaşında olan Figen Yürekli, hala güzelliğiyle dikkat çekicidir. Her şeye yetişmeye çalışan, enerjik bir kadın olan Figen Yürekli, her zaman kendi tercihlerini yaşamış, bu uğurda gereken bedelleri ödemiş biridir. Yaptıklarından hiçbir zaman pişman olmamış biri olan Figen Yürekli güçlü bir kadındır. Kolay kolay kimseye eyvallah etmeyen Figen Yürekli, el attığı her işte başarılı olmuştur. Mücadeleci bir karakter olan Figen Yürekli, sahip olduğu 4 çocuğa, iş hayatında zaman zaman tökezleyen kocasına, evinin idaresine, sağlık görevlisi olarak yaptığı işe, her şeye yetişmeyi başarıyor. En önemlisi Figen Yürekli, bunları sevgiyle yapıyor.

Bir Litre Gözyaşı Hikaye ve Künye

Bir Litre Gözyaşı; Cihan, büyük bir heyecanla üniversiteye hazırlanmaktadır. Hayal ettiği gibi üniversiteyi kazandığında başka bir heyecanın da içinde bulur kendini: “Aşk”. Yaşamaya yeni başladığını hisseden Cihan, aslında tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanmıştır ve bunu ilk öğrenen annesi Figen olur. Figen, kızının ömrü yettiğince onun hayatını benzersiz ve kızının hak ettiği gibi geçirebilmesi için çetin bir mücadeleye girişir.

Bir Litre Gözyaşı Yapım    : Med Yapım - Mf Yapım
Bir Litre Gözyaşı Yönetmen    : Serhan Şahin
Bir Litre Gözyaşı Senaryo    : Neşe Şen – Sertaç Ergin – Gül Meriç Özen
Bir Litre Gözyaşı Uygulayıcı Yapımcı    : Şelale Baskıcı
Bir Litre Gözyaşı Oyuncular    : Miray Daner (Cihan Yürekli), Sanem Çelik (Figen Yürekli), Tolga Tekin ( Muzaffer Yürekli), Helin Kandemir (Elif Yürekli), Görkem Mete Demir (Deniz Yürekli), Revna Çolak (Eda Yürekli), Mert Yazıcıoğlu (Mahir Yetkin)

Kaynak: www.gaste24.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17