banner10

Bir Litre Gözyaşı Elif Yürekli Kimdir? Helin Kandemir Bir Litre Gözyaşı'nda…

Bir Litre Gözyaşı dizisi, 7 Ekim 2018 Pazar günü saat: 20:00'de Kanal D'de ekranlarda olacak. Gerçek hayattan esinlenen Bir Litre Gözyaşı dizisinin yönetmenliğini Serhan Şahin, senaryosunu Neşe Şen, Sertaç Ergin, Gül Meriç Özen kaleme alıyor. Bir Litre Gözyaşı disizinin başrollerinde Helin Kandemir, Miray Daner, Helin Kandemir ve Mert Yazıcıoğlu yer alıyor. 

Bir Litre Gözyaşı Elif Yürekli Kimdir? Helin Kandemir Bir Litre Gözyaşı'nda…

Helin Kandemir, Kanal D'de yayınlanan Bir Litre Gözyaşı dizisine Elif Yürekli olarak katıldı. Genç oyuncu Helin Kandemir, Bir Litre Gözyaşı dizisinde 15 yaşında  Cihan'ın kız kardeşi olan Elif Yürekli karekterini canlandıracak. Helin Kandemir, Elif Yürekli olarak Bir Litre Gözyaşı dizisinde ekrana gelecek. Helin Kandemir kimdir? Elif Yürekli kimdir? İşte bu soruların cevabı:

Med Yapım-MF Yapım imzalı Bir Litre Gözyaşı dizisinin başrol oyuncuları arasına başarılı oyuncu Helin Kandemir'de katıldı ve pazar akşamı Elif Yürekli olarak ekrana gelecek. Bir Litre Gözyaşı dizisi oyuncusu Helin Kandemir dizide hangi rolde oynuyor? Bir Litre Gözyaşı dizisinde Elif Yürekli kimi canlandırıyor? Helin Kandemir 'in Bir Litre Gözyaşı dizisinde oynadığı Elif Yürekli ile ilgili sorularının cevabı haberimizde;

Helin Kandemir, ailenin önemini, inancın gücünü ve hayatın güzelliklerini gözler önüne serecek olan  Bir Litre Gözyaşı'nda Elif Yürekli karakterini canlandıracak. 

Elif Yürekli kimdir?

15 yaşındaki Elif Yürekli, Cihan'ın kız kardeşidir. Elif Yürekli, Cihan kadar yetenekli ya da başarılı değildir. Yürekli ailesinin en yüksek sesli, en kendini göstermeye çalışan ve en huysuz ferdi olan Elif Yürekli, her fırsatta sorumluluklarından kaçan biridir. Elif Yürekli, hayatın tadını çıkarmaya odaklı yaşayan bir kızdır. Cin gibi zeki olan Elif Yürekli için okul, dersler önemli değildir. Elif Yürekli, zekasını işine gelecek alanlarda kullanmayı tercih etmektedir.

Bir Litre Gözyaşı Hikaye ve Künye

Bir Litre Gözyaşı; Cihan, büyük bir heyecanla üniversiteye hazırlanmaktadır. Hayal ettiği gibi üniversiteyi kazandığında başka bir heyecanın da içinde bulur kendini: "Aşk". Yaşamaya yeni başladığını hisseden Cihan, aslında tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanmıştır ve bunu ilk öğrenen annesi Figen olur. Figen, kızının ömrü yettiğince onun hayatını benzersiz ve kızının hak ettiği gibi geçirebilmesi için çetin bir mücadeleye girişir.

Bir Litre Gözyaşı Yapım    : Med Yapım - Mf Yapım
Bir Litre Gözyaşı Yönetmen    : Serhan Şahin
Bir Litre Gözyaşı Senaryo    : Neşe Şen – Sertaç Ergin – Gül Meriç Özen
Bir Litre Gözyaşı Uygulayıcı Yapımcı    : Şelale Baskıcı
Bir Litre Gözyaşı Oyuncular    : Miray Daner (Cihan Yürekli), Helin Kandemir (Elif Yürekli), Helin Kandemir ( Muzaffer Yürekli), Helin Kandemir (Elif Yürekli), Görkem Mete Demir (Deniz Yürekli), Revna Çolak (Eda Yürekli), Mert Yazıcıoğlu (Mahir Yetkin)

Kaynak: www.gaste24.com

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2018, 17:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17