banner10

Bir Litre Gözyaşı Deniz Yürekli Kimdir? Görkem Mete Demir Bir Litre Gözyaşı'nda…

Bir Litre Gözyaşı dizisi, 7 Ekim 2018 Pazar günü saat: 20:00'de Kanal D'de ekranlarda olacak. Gerçek hayattan esinlenen Bir Litre Gözyaşı dizisinin yönetmenliğini Serhan Şahin, senaryosunu Neşe Şen, Sertaç Ergin, Gül Meriç Özen kaleme alıyor. Bir Litre Gözyaşı disizinin başrollerinde Görkem Mete Demir, Miray Daner, Görkem Mete Demir ve Mert Yazıcıoğlu yer alıyor. 

Bir Litre Gözyaşı Deniz Yürekli Kimdir? Görkem Mete Demir Bir Litre Gözyaşı'nda…

Görkem Mete Demir, Kanal D'de yayınlanan Bir Litre Gözyaşı dizisine Deniz Yürekli olarak katıldı. Genç oyuncu Görkem Mete Demir, Bir Litre Gözyaşı dizisinde 12 yaşında Cihan'ın erkek kardeşi olan Deniz Yürekli karekterini canlandıracak. Görkem Mete Demir, Deniz Yürekli olarak Bir Litre Gözyaşı dizisinde ekrana gelecek. Görkem Mete Demir kimdir? Deniz Yürekli kimdir? İşte bu soruların cevabı:

Med Yapım-MF Yapım imzalı Bir Litre Gözyaşı dizisinin başrol oyuncuları arasına genç oyuncu Görkem Mete Demir'de katıldı ve pazar akşamı Deniz Yürekli olarak ekrana gelecek. Bir Litre Gözyaşı dizisi oyuncusu Görkem Mete Demir dizide hangi rolde oynuyor? Bir Litre Gözyaşı dizisinde Deniz Yürekli kimi canlandırıyor? Görkem Mete Demir 'in Bir Litre Gözyaşı dizisinde oynadığı Deniz Yürekli ile ilgili sorularının cevabı haberimizde;

Görkem Mete Demir, ailenin önemini, inancın gücünü ve hayatın güzelliklerini gözler önüne serecek olan  Bir Litre Gözyaşı'nda Deniz Yürekli karakterini canlandıracak. 

Deniz Yürekli kimdir?

Bir Litre Gözyaşı; Deniz Yürekli, 12 yaşında ve Cihan'ın erkek kardeşidir. ailenin tek oğlu olan Deniz Yürekli, ergenliğe adım atmak üzere olan, aklı bir karış havada, kendi halinde bir çocuktur. Dersleri son derece kötü ama hiç umrunda olmayan Deniz Yürekli, bütün hayatı futbol, futbolcular ve bilgisayar oyunlarıdır. Deniz Yürekli'nin neredeyse ilgilendiği başka hiçbir şey yoktur.

Bir Litre Gözyaşı Hikaye ve Künye

Bir Litre Gözyaşı; Cihan, büyük bir heyecanla üniversiteye hazırlanmaktadır. Hayal ettiği gibi üniversiteyi kazandığında başka bir heyecanın da içinde bulur kendini: "Aşk". Yaşamaya yeni başladığını hisseden Cihan, aslında tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanmıştır ve bunu ilk öğrenen annesi Figen olur. Figen, kızının ömrü yettiğince onun hayatını benzersiz ve kızının hak ettiği gibi geçirebilmesi için çetin bir mücadeleye girişir.

Bir Litre Gözyaşı Yapım    : Med Yapım - Mf Yapım
Bir Litre Gözyaşı Yönetmen    : Serhan Şahin
Bir Litre Gözyaşı Senaryo    : Neşe Şen – Sertaç Ergin – Gül Meriç Özen
Bir Litre Gözyaşı Uygulayıcı Yapımcı    : Şelale Baskıcı
Bir Litre Gözyaşı Oyuncular    : Miray Daner (Cihan Yürekli), Tolga Tekin (Muzaffer Yürekli (Muzo)), Tolga Tekin ( Muzaffer Yürekli), Helin Kandemir (Elif Yürekli), Görkem Mete Demir (Deniz Yürekli), Revna Çolak (Eda Yürekli), Mert Yazıcıoğlu (Mahir Yetkin)

Kaynak: www.gaste24.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17