banner10

Bir Litre Gözyaşı Cihan Yürekli Kimdir? Hayata dört elle sarılan Miray Daner Bir Litre Gözyaşı'nda

Bir Litre Gözyaşı dizisi, 7 Ekim 2018 Pazar günü saat: 20:00'de Kanal D'de ekranlarda olacak. Gerçek hayattan esinlenen Bir Litre Gözyaşı dizisinin yönetmenliğini Serhan Şahin, senaryosunu Neşe Şen, Sertaç Ergin, Gül Meriç Özen kaleme alıyor. Bir Litre Gözyaşı disizinin başrollerinde Sanem Çelik, Miray Daner, Tolga Tekin ve Mert Yazıcıoğlu yer alıyor. 

Bir Litre Gözyaşı Cihan Yürekli Kimdir? Hayata dört elle sarılan Miray Daner Bir Litre Gözyaşı'nda

Miray Daner (Cihan Yürekli), Kanal D'de yayınlanan Bir Litre Gözyaşı dizisinin başrol oyuncusu olarak katıldı. Ünlü oyuncu Miray Daner, Bir Litre Gözyaşı dizisinde tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanan Cihan Yürekli karekterini canlandıracak. Cihan Yürekli, yaşam enerjisi dolu biri olarak ekrana gelecek. Miray Daner kimdir? Cihan Yürekli kimdir? İşte bu soruların cevabı:

Med Yapım-MF Yapım imzalı Bir Litre Gözyaşı dizisinin başrol oyuncuları arasına genç ve başarılı Miray Daner'de katıldı ve pazar akşamı Cihan Yürekli olarak ekrana gelecek. Bir Litre Gözyaşı dizisi oyuncusu Miray Daner dizide hangi rolde oynuyor? Bir Litre Gözyaşı dizisinde Cihan Yürekli kim canlandırıyor? Miray Daner'nun Bir Litre Gözyaşı dizisinde oynadığı Cihan Yürekli ile ilgili sorularının cevabı haberimizde;

Miray Daner, ailenin önemini, inancın gücünü ve hayatın güzelliklerini gözler önüne serecek olan Bir Litre Gözyaşı'nda tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanan Cihan Yürekli canlandıracak. Miray Daner, Bir Litre Gözyaşı dizisinde 17 yaşında, güzel, sevimli ve başarılı bir kız olan Cihan'ı canlandıracak. Bir Litre Gözyaşı dizisin Cihan'ı hayata olan pozitif duruşuyla hem çevresine hem de ailesinin yaşam enerjisi olacak.

Cihan karakterinin yaşam enerjisi dolu biri olduğunu belirten Miray Daner "Onun hayata bakış açısı ve çevrisindekilere sürekli umut aşılaması beni çok etkiledi. Hayatla mücadele ederken içindeki mutlu kızı kaybetmemesi ise en büyük özelliği. İzleyicilerle beraber bu cesur ve yürekli kızın bu yolculuğuna şahit olacağız, şimdiden çok heyecanlıyım" yorumunda bulundu.

Miray Daner (Cihan Yürekli) Kimdir? 

Cihan, yürekli ailesinin en büyük çocuğudur. 17 yaşında olan Cihan, oldukça güzel, sevimli, yaşam enerjisi yüksek bir kızdır. Cihan, her zaman yaşıtlarından bir adım önde, mantıklı, ayakları yere basan bir karekterdir. Ailenin parlak, sorumluluk sahibi, güvenilen çocuğu olan Cihan, arkadaşları tarafından da sevilen, kollanan, sosyal yönü kuvvetli biridir. Cihan, olaylara pozitif yaklaşan, hedeflediği her alanda elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan ve oldukça başarılı bir genç kızdır. Cihan, gelecek vadediyor.

Bir Litre Gözyaşı Hikaye ve Künye

Bir Litre Gözyaşı; Cihan, büyük bir heyecanla üniversiteye hazırlanmaktadır. Hayal ettiği gibi üniversiteyi kazandığında başka bir heyecanın da içinde bulur kendini: “Aşk”. Yaşamaya yeni başladığını hisseden Cihan, aslında tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanmıştır ve bunu ilk öğrenen annesi Figen olur. Figen, kızının ömrü yettiğince onun hayatını benzersiz ve kızının hak ettiği gibi geçirebilmesi için çetin bir mücadeleye girişir.

Bir Litre Gözyaşı Yapım    : Med Yapım - Mf Yapım
Bir Litre Gözyaşı Yönetmen    : Serhan Şahin
Bir Litre Gözyaşı Senaryo    : Neşe Şen – Sertaç Ergin – Gül Meriç Özen
Bir Litre Gözyaşı Uygulayıcı Yapımcı    : Şelale Baskıcı
Bir Litre Gözyaşı Oyuncular    : Miray Daner (Cihan Yürekli), Sanem Çelik (Figen Yürekli), Tolga Tekin ( Muzaffer Yürekli), Helin Kandemir (Elif Yürekli), Görkem Mete Demir (Deniz Yürekli), Revna Çolak (Eda Yürekli), Mert Yazıcıoğlu (Mahir Yetkin)

Kaynak: www.gaste24.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17