banner10

Bir Litre Gözyaşı 9. bölüm izle - Bir Litre Gözyaşı son bölüm izle

Bir Litre Gözyaşı 9. bölüm izle, Bir Litre Gözyaşı son bölüm izle. En yakın arkadaşı ve Mahir'in öpüşme anlarına şahit olan Cihan şimdi ne yapacak? Bir Litre Gözyaşı 9. bölüm izle, Bir Litre Gözyaşı son bölüm izle bilgilerini sizler için derledik.

Bir Litre Gözyaşı 9. bölüm izle - Bir Litre Gözyaşı son bölüm izle

Bir Litre Gözyaşı 9. bölüm izle, Bir Litre Gözyaşı son bölüm izle. Mahir, Cihan'ın en yakın arkadaşından gelen öpücük hamlesi ile büyük bir şok yaşarken Bu anlara Cihan da şahit oluyor. Bir Litre Gözyaşı 9. bölüm izle, Bir Litre Gözyaşı son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Cihan ve Mahir için zor zamanların başladığı yeni bölümde Cihan'ın neler yapacağı merakla bekleniyor. İşte Bir Litre Gözyaşı 9. bölüm izle, Bir Litre Gözyaşı son bölüm izle bilgileri...

Bir Litre Gözyaşı 9. Bölüm Fragmanı

En yakın arkadaşı ve Mahir'in öpüşme anlarına şahit olan Cihan şimdi ne yapacak?

Bir Litre Gözyaşı yeni bölümünde Cihan ve Mahir için zor zamanlar başlıyor! Mahir, Cihan'ın en yakın arkadaşından gelen öpücük hamlesi ile büyük bir şok yaşıyor. Bu anlara şahit olan Cihan ise Mahir'e duyguları olduğunu fark ediyor. Bu görüntülerden sonra artık Cihan'a nasıl duygularını açacağını bilemeyen Mahir, bu aşk üçgeninden nasıl çıkacak?

Bir Litre Gözyaşı 9. bölüm izle (Tıklayınız...)

Bir Litre Gözyaşı konusu

Cihan, büyük bir heyecanla üniversiteye hazırlanmaktadır. Hayal ettiği gibi üniversiteyi kazandığında başka bir heyecanın da içinde bulur kendini: “Aşk”. Yaşamaya yeni başladığını hisseden Cihan, aslında tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanmıştır ve bunu ilk öğrenen annesi Figen olur. Figen, kızının ömrü yettiğince onun hayatını benzersiz ve kızının hak ettiği gibi geçirebilmesi için çetin bir mücadeleye girişir.

Bir Litre Gözyaşı oyuncuları

Miray Daner (Cihan Yürekli), Sanem Çelik (Figen Yürekli), Tolga Tekin ( Muzaffer Yürekli), Helin Kandemir (Elif Yürekli), Görkem Mete Demir (Deniz Yürekli), Revna Çolak (Eda Yürekli), Mert Yazıcıoğlu (Mahir Yetkin)

Cihan Yürekli (Miray Daner)

Yürekli ailesinin en büyük çocuğu… 18 yaşında, oldukça güzel, sevimli, yaşam enerjisi yüksek bir kız. Her zaman yaşıtlarından bir adım önde, mantıklı, ayakları yere basan yapısıyla ailenin parlak, sorumluluk sahibi, güvenilen çocuğu olmuş. Arkadaşları tarafından da sevilen, kollanan, sosyal yönü kuvvetli biri… Olaylara pozitif yaklaşan, hedeflediği her alanda elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan ve oldukça başarılı bir genç… Gelecek vadediyor.

Bir Litre Gözyaşı 9. bölüm izle - Bir Litre Gözyaşı son bölüm izle

Miray Daner kimdir, kaç yaşında, nereli?

Miray Daner, 5 Ocak 1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Liseyi Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü’nde okumaktadır. Müzik ile ilgili eğitimini piyano ve çello üzerine almaktadır. Şarkı söylemeyi sevdiğini ve yakın çevresi tarafından sesinin beğenildiğini de belirtmiştir. Ses eğitimi de alarak oyunculuk açısından kendisini başarılı kılacak özellikleri de kazanmaya devam etmektedir. Annesi de psikolog olan genç oyuncu, ilerisi için de oyunculuğu açısından yine katkı sağlayacağını düşündüğü psikoloji bölümünde okumak istediğini belirtmiştir.

Kariyerine on yaşında iken, 2009-2010 sezonunda 23 Nisan 2009 Aslan Max Ödülleri’nde En Sevilen Çocuk Dizisi ödülünün sahibi olmayı başarmış olan Bez Bebek isimli dizide aldığı bir rolle başlamıştır. Daha sonra ise Papatyam isimli dizide 4 sezon boyunca yer alarak uzun soluklu oyunculuk yapmıştır.

121 bölüm boyunca Papatyam dizisinde Gonca karakteri ile ekranlarda yer alan Miray Daner, bu dizide Metin Akpınar ile birlikte oynamış olmasının kendisine çok şey kattığını, set disiplininden, oyunculuğa kadar öğrendiği pek çok şeyin O’nun sayesinde olduğunu belirtmiştir. Disney Channel Türkiye kanalında yayınlanan Zil Çalınca isimli çocuk dizisinde de başrol oynamıştır. Burada canlandırdığı Duygu karakteri tüm çocuklar tarafından da sevilerek takip edilmiştir. Papatyam dizisinden sonra oyunculuğu bir meslek olarak da icra etmeye karar verdiğini belirtmiştir.

Oyunculuğunu beğendiği sanatçılar olarak Natalie Portman, Jennifer Lawrence ve Cate Blanchett gibi ünlü Hollywood’lu oyuncuların ismini saymaktadır.

2013 senesinde komedi türündeki çocuk filmi olan Arkadaşım Max’de küçük bir çocuğun ablasını rolünde yer almıştır. Çınar Ağacı isimli dizide de ergenlik çağının başındaki şımarık bir karakter olan Pelin karakteri ile yer almıştır.

Geniş kitlelerce tanınmasında büyük etkisi olan ve orijinali Amerika’da The O.C. ismi ile yayınlanmakta olan Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya ile birlikte rol aldığı Medcezir dizisinde ise Serenay Sarıkaya’nın küçük kardeşi olan Beren Beylice rolü ile izleyici karşısına geçmiştir. 2013 yılında başlayıp 2015 yılında 77. bölümü ile izleyiciye veda eden dizide ilk sezon ana karakterlerden birisi olarak yer almıştır.  Serenay Sarıkaya ile uyumlu oyunculuğu beğenilerek takip edilmiştir. Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'in baş rollerini paylaştığı Vatanım Sensin isimli dizide de Cevdet ve Azize’nin memleket sevdalısı Hilal karakterini canlandırmıştır.

2018 yeni yayın döneminde Kanal D'de ekrana gelecek olan Bir Litre Gözyaşı dizisinde tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanan Cihan karakterine hayat verecek.

Miray Daner’in rol aldığı diziler;

Bez Bebek – 2008

Papatyam – 2009-2011

1 Kadın 1 Erkek – 2010

Zil Çalınca – 2012

Zil Çalınca Avı – 2012

Merhaba Hayat – 2012-2013

Medcezir – 2013-2015

Vatanım Sensin- 2015-2018

Bir Litre Gözyaşı - 2018

Figen Yürekli (Sanem Çelik)

Cihan’ın annesi… 40 yaşında, hala güzelliğiyle dikkat çeken, her şeye yetişmeye çalışan, enerjik bir kadın… Her zaman kendi tercihlerini yaşamış, bu uğurda gereken bedelleri ödemiş ama bundan hiçbir zaman pişman olmamış biri… Güçlü bir kadın, kolay kolay kimseye eyvallah etmiyor. El attığı her işte başarılı olan, mücadeleci bir karakter… Sahip olduğu dört çocuğa, iş hayatında zaman zaman tökezleyen kocasına, evinin idaresine, sağlık görevlisi olarak yaptığı işe, her şeye yetişmeyi başarıyor. En önemlisi bunları sevgiyle yapıyor.

Bir Litre Gözyaşı 9. bölüm izle - Bir Litre Gözyaşı son bölüm izle

Sanem Çelik kimdir, nereli, kaç yaşında?

Sanem Çelik, 18 Mayıs 1975 tarihinde İstanbul'da doğdu. Babası o küçükken evi terk etmiş. 1982 yılında başladığı Erenköy İlkokulunu 1987 yılında bitirdi. 1983 yılında aynı zamanda İstanbul Belediye Konservatuarı Yarı Zamanlı Bale Bölümüne başladı.
1987 yılından 1995 yılına kadar İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Ana Sanat Dalı bölümünde Orta, Lise, ve Ön Lisans okudu. Ön lisansını aldıktan sonra 1995 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Ana Sanat Dalı Tiyatro bölümüne geçti. 1999'da mezun oldu. Konservatuvarda Yıldız Kenter ve Haldun Dormen'in öğrencisi oldu.

1996'da ilk sinema filmi deneyimini "Yaban" filmi ile yaşadı. 1997 senesinde "Kara Melek" dizisinde rol aldı. "Kara Melek" Sanem Çelik için büyük bir dönüm noktasıydı, Türkiye onu bu dizi ile tanıdı.

1996 - 1999 yılları arasında senaryosunu Nuran Devres ve Kubilay Zerener'in yazdığı "Kara Melek" dizisinde Sanem Çelik, Ece Uslu, Mustafa Alabora, Zerrin Arbaş, Ziya Kürküt, Aliye Uzunatağan, Zehra Alptürk, Mehmet Ali Alabora, Kaan Çakır, Görkem Yeltan ile birlikte rol almıştır.

1996 Adana Altın Koza Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü ve Magazin Gazetecilerinin verdiği En İyi Kadın Oyuncu ödülünü Perran Kutman ile paylaştı.

1994-1996 yılları arasında birçok reklam filminde oynadı. 1999-2000 yılları arası animasyon filmlerinde seslendirme yaptı.

1997 Adana Altın Koza Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü ve Magazin Gazetecilerinin verdiği En İyi Kadın Oyuncu ödülünü Perran Kutman ile paylaştı.

1998, Haldun Dormen'in yönetmenliğinde, Melih Kibar'in besteleri ve piyanosu eşliğinde Çiğdem Talu'ya Selam müzikalinin koreografisini yaptı, dans etti, oynadi, şarkı söyledi.

1999-2000 yılları arası animasyon filmlerinde seslendirme yaptı. Çeşitli reklam filmlerinde oynadı.

2000 yılında rol aldığı "Filler ve Çimen" adlı sinema filmiyle Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü aldı. Aynı film ile 2001 yılında 3 farklı yarışmada "En İyi Kadın Oyuncu" seçilerek ödül aldı.

2003 yılında Tolga Örnek'in yazıp yönettiği "Hititler"de Haluk Bilginer ile birlikte rol aldı. Takvimler 2005'i gösterdiğinde "Aliye" adlı televizyon dizisiyle Atv ekranlarında hayranlarının karşısına çıktı. Nejat İşler, İlhan Şeşen, Halit Ergenç gibi zengin kadroya sahip olan "Aliye", izleyiciler tarafından büyük ilgi gördü.

2005 yılında Volkswagen Polo Bayanlar Kupası Otomobil Pist Yarışında Castrol pilotu olarak 3. oldu.

2005 senesi dolmadan tekrar bir sinema filmi ile beyazperde'ye çıkıyordu: "Ayın Karanlık Yüzü". Metin Belgin'in yazdığı, Biket İlhan'ın yönettiği filmde, Mehmet Ali Alabora, Ali Poyrazoğlu gibi usta oyuncularla birlikte başrolü paylaşıyordu.

2006 yılında başrolünü Nejat İşler ve Halit Ergenç'le paylaştığı Aliye dizisini bitirdikten sonra Amerika'nın Los Angeles şehrine gitti. Sanem Çelik, bu dizinin yönetmeni Kudret Sabancı ile aşk kaçamağı yaptı. Sonucunda Kudret Sabancı, Esra Akkaya ile olan evliliğini bitirdi. Sanem Çelik diziyi tamamlayıp Amerika'ya gitti.

2006 yılında gittiği Amerika'dan 2008 yılında döndü ve yapımcılığını yine TMC'nin üstlendiği "Güldünya" adlı dizi için kamera karşısına geçti.

2013 yılında Yönetmenliğini Serdar Akar'ın yaptığı, başrolünde Erdal Beşikçioğlu'nun olduğu "Behzat Ç. Ankara Yanıyor" sinema filminde rol almıştır.

2013 yılının son aylarında çekilen ve yönetmenliğini Serdar Akar'ın yaptığı, Kanal D'de ekrana gelen, başrollerinde Sanem Çelik, Oktay Kaynarca ve Murat Ünalmış'ın yer aldıkları "İnadına Yaşamak" dizisininde görev aldı.

Tiyatro oyunları :
1985 - Kuklacı Müzikli Çocuk Oyunu, (Muharrem BUHARA), İstanbul Şehir Tiyatrosu (Müzikal)
1998 - Çiğdem Talu'ya Selam Müzikali, (Haldun Dormen, Melih Kibar) İ.Ü.D.K. (Müzikal) 1999 - Uzakta Piyano Sesleri (Suat Özturna) İ.Ü.D.K., Fiyokla
2000 - Hangisi Karısı (Çetin Akcan) Dormen Tiyatrosu, Mary Smith
2004 - Hangisi Karısı (Okan Bayülgen) Tiyatrokare, Mary Smith

Filmleri ve Dizileri:
1996 - Yaban (Yakup Kadri Karaosmanoğlu romanı) (Nihat Durak), Emine (sinema filmi)
1997-1999 - Kara Melek (Uğur Erkır, Dilek Gökçin, Türkan Derya), Yasemin Saylan (Dizi)
2000 - Kör Talih (Tamer İpek), Banu Bilge (Dizi)
2000 - Filler ve Çimen (Derviş Zaim), Havva Adem (sinema filmi)
2002 - Sır Çocukları (Ümit Cin Güven, Aydın Sayman), Konuk Oyuncu (sinema filmi)
2002 - Canım Kocacım (Erden Kıral, Hakan Gürtop), Banu Berke (Dizi)
2003 - Günahım Neydi Allah'ım (Ümit Ünal), Semiha (Dizi)
2004-2006 - Aliye (Kudret Sabancı), Aliye Adıvar (Karahan) (Dizi)
2005 - Ayın Karanlık Yüzü (Biket İlhan), Meryem (sinema filmi)
2008-2009 - Güldünya (Ömür Atay), Gizem Özsoy (Dizi)
2012 - Balık (Derviş Zaim), Filiz (sinema filmi)
2013 - Behzat Ç. Ankara Yanıyor (sinema filmi)
2013 - İnadına Yaşamak

Ödülleri :
1996 - Adana Altın Koza - En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu, Yaban
1997 - Magazin Gazetecileri Derneği Altın Objektif Ödülleri - En İyi Kadın Oyuncu, Kara Melek
1997 - ÇASOD "Onur Ödülü"
2000 - 37. Antalya Film Şenliği(Altınportakal) - En İyi Kadın Oyuncu, Filler ve Çimen
2001 - 20. İstanbul Film Festivali (Altın Lale)- En İyi Kadın Oyuncu, Filler ve Çimen
2001 - 23. Siyad Türk Sineması Ödülleri - En İyi Kadın Oyuncu, Filler ve Çimen
2001 - Avşa Film Festivali - En İyi Kadın Oyuncu, Filler ve Çimen
2001 - 8. ÇASOD "En iyi Oyuncu" Ödülleri - En İyi Kadın Oyuncu, Filler ve Çimen
2001 - 12. Arıburnu Ödülleri - En İyi Kadın Oyuncu, Filler ve Çimen
2004 - Afife Tiyatro Ödülleri - Yardımcı Rolde Müzikal ya da Komedi Kadın Oyuncusu Adaylığı, 'Hangisi Karısı' - Tiyatrokare
2004 - 32. Altın Kelebek TV Yıldızları Yarışması - En İyi Kadın Oyuncu, Aliye
2004 - Beykent Üniversitesi "İletişim Ödülleri" - En İyi Kadın Oyuncu, Aliye
2005 - Siyaset Dergisi 11. Yıldönümü "Siyasetin Ödülleri" - En İyi Kadın Oyuncu, Aliye
2005 - 1. Beyaz İnci Televizyon Ödülleri - En İyi Kadın Oyuncu, Aliye
2005 - Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği - Yılın En İyi Televizyon Yıldızı, Aliye
2005 - Diş Hekimleri - Özel ödül, Aliye
2006 - 28. Radyo-Televizyon Gazetecileri Derneği Oskarları - Yılın En İyi Televizyon Yıldızı, Aliye

Muzaffer Yürekli (Tolga Tekin)

Cihan’ın babası, 42 yaşında… Sevecen, iyi niyetli, yumuşak huylu ve muzip bir adam… Karısına aşık; kendini onunla bulmuş, daha doğrusu kendini Figen’in akışına bırakmış biri... Gençlik yıllarında savrulmaya müsait bir karakterken Figen’le tanışması hayatının dönüm noktası olmuş. Karısına duyduğu aşk, güven ve teslimiyetle iyi bir aile babasına dönüşmüş. Ailesi için yapamayacağı şey yok.

Bir Litre Gözyaşı 9. bölüm izle - Bir Litre Gözyaşı son bölüm izle

Tolga Tekin kimdir, kaç yaşında, nereli?

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Tolga Tekin 19 Mart 1973 yılında Ankara’da doğmuştur. 1996 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun oldu. Devlet Tiyatroları’nın açtığı sınavı kazanarak, Adana Devlet Tiyatrosu’nda görevine başladı. 1996 ile 2004 yılları arasında Adana Devlet Tiyatrosu’nda görev yaptıktan sonra, Ankara Devlet Tiyatrosu’na tayin oldu. Halen, Ankara Devlet Tiyatrosu bünyesinde görev yapmaktadır.

Tolga Tekin, 2000 – 2008 yılları arasında “Bizim Evin Halleri” dizisinde Beyhan Saran, Meral Niron, Emel Göksu, Ayşenil Şamlıoğlu, Zeynep Koltuk ile birlikte oynadı. Tekin, 20 Temmuz 2013 tarihinde dizi oyuncusu Zeynep Koltuk ile evlendi. 2014 yılında boşandı.

2014 – 2015 yılları arasında “Paramparça” adlı dizide Özkan canlandırdı. Yine 2015 yılında senaryosunu ve yönetmenliğini Seren Yüce’nin yaptığı “Rüzgarda Salınan Nilüfer” adlı sinema filminde Songül Öden, Tolga Tekin, Tülay Günal, Eraslan Sağlam ile birlikte başrolde oynamıştır.

Tolga Tekin şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanan Bir Litre Gözyaşı adlı dizide Muzaffer karakterine hayat vermektedir. Tolga Tekin, 1.75 boyunda 79 kilo ve Balık burcudur.

Tolga Tekin’in rol aldığı tiyatro oyunları :

2011 – Yastık Adam – Ankara Devlet Tiyatrosu
2010 – Üç Yönetmen Üç Oyun (Bekleyiş) – Ankara Devlet Tiyatrosu
2009 – Don Giovanni ve Uşağı Pulcinella – Ankara Devlet Tiyatrosu
2006 – Keşanlı Ali Destanı – Ankara Devlet Tiyatrosu
2006 – Salome (oyun) – Ankara Devlet Tiyatrosu
2005 – Kayıp Toprağın Türküsü – Ankara Devlet Tiyatrosu
2005 – Aşk-ı Memnu (oyun) – Ankara Devlet Tiyatrosu
2004 – Carmela ve Paolino – Adana Devlet Tiyatrosu
2004 – Fırtına (oyun) – Adana Devlet Tiyatrosu
2004 – Kuru Gürütü – Adana Devlet Tiyatrosu
2003 – Figaro'nun Düğünü – Adana Devlet Tiyatrosu
2002 – Cimri – Adana Devlet Tiyatrosu
2002 – Abdülcambaz – Adana Devlet Tiyatrosu
2001 – Kızılırmak Karakoyun – Adana Devlet Tiyatrosu
2001 – Cadı Kazanı – Adana Devlet Tiyatrosu
2001 – Bağdat Hatun – Adana Devlet Tiyatrosu
2000 – Kaçık (oyun) – Adana Devlet Tiyatrosu
2000 – Hırçın Kız – Adana Devlet Tiyatrosu
1999 – Karar Kimin – Adana Devlet Tiyatrosu
1998 – V.Frank (oyun) – Adana Devlet Tiyatrosu
1998 – Soytarılar – Adana Devlet Tiyatrosu
1997 – İkinci Bölüm – Adana Devlet Tiyatrosu
1997 – Harikalar Mutfağı – Adana Devlet Tiyatrosu
1996 – Türkmen Düğünü : Ali Yörük – Ankara Devlet Tiyatrosu

Tolga Tekin’in rol aldığı diziler ve filmler:

2018 – Bir Litre Gözyaşı (Muzaffer) (TV Dizisi)
2018 – Kelebekler (Cemal) (Sinema Filmi)
2018 – Bizi Hatırla (Sinema Filmi)
2015 – Rüzgarda Salınan Nilüfer (Korhan) (Sinema Filmi)
2014 – 2016 – Paramparça (Özkan Gülpınar) (TV Dizisi)
2014 – Neden Tarkovski Olamıyorum? (Alp) (Sinema Filmi)
2013 – Behzat Ç. Ankara Yanıyor (Gorbaçov) (Sinema Filmi)
2012 – Muhteşem Yüzyıl : Durul Taylan- (Barbaros Hayreddin Paşa) (TV Dizisi)
2012 – Çıplak Gerçek (Nedim) (TV Dizisi)
2011 – Zenne (Cihan) (Sinema Filmi)
2011 – Reis (Yunus) (TV Dizisi)
2011 – Behzat Ç.: Seni Kalbime Gömdüm (Gorbaçov) (Sinema Filmi)
2010 – Kardelen (Fotoğrafçı) (Sinema Filmi)
2009 – 2010 – Kapalı Çarşı (Mustafa) (TV Dizisi)
2009 – 2012 – Deniz Yıldızı (Komiser Tayfun) (TV Dizisi)
2000 – 2008 – Bizim Evin Halleri (Safa) (TV Dizisi)

Ödülleri:

2018 – 37. İstanbul Film Festivali – En İyi Erkek Oyuncu – Kelebekler
2017 – 28. Ankara Film Festivali – En İyi Erkek Oyuncu – Rüzgarda Salınan Nilüfer
2011 – Baykal Saran Tiyatro Ödülü (Yastık Adam)

Elif Yürekli (Helin Kandemir)

15 yaşında, Cihan’ın kız kardeşi… Cihan kadar yetenekli ya da başarılı değil… Evin en büyüğü ya da en küçüğü de değil… Bu dezavantajlar onu Yürekli ailesinin en yüksek sesli, en kendini göstermeye çalışan ve en huysuz ferdi haline getirmiş. Her fırsatta sorumluluklarından kaçan, hayatın tadını çıkarmaya odaklı yaşayan bir kız… Cin gibi zeki fakat okul, dersler umurunda değil… Zekasını işine gelecek alanlarda kullanmayı tercih ediyor.

Bir Litre Gözyaşı 9. bölüm izle - Bir Litre Gözyaşı son bölüm izle

Helin Kandemir kimdir, kaç yaşında, nereli?

Helin Kandemir 1.53 boyunda ve 40 kg ağırlığındadır

2 Haziran 2004 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Leyla Şirin ajansa bağlı olarak çalışan Helin Kandemir 14 yaşında minik yıldızlardan biridir. İlk dizi deneyimi Ötesiz İnsanlarda 9 yaşında iken olmuştur.

Helin Kandemir sırasıyla Ötesiz İnsanlar, Bitmeyen Hikaya, Kollama ve son olarak İsimsizler dizisinde rol almıştır. Bu dizide Pelin Akıncı karakterini oynamıştır. Minik yıldız Helin Kandemir oyunculuğun yanısıra reklam filmlerinde de boy göstermiştir. Yörem Sucuk ve Yörem Zeytin oynadığı reklamlardan bazılarıdır.

Deniz Yürekli (Görkem Mete Demir)

12 yaşında, Cihan’ın erkek kardeşi, ailenin tek oğlu… Ergenliğe adım atmak üzere olan, aklı bir karış havada, kendi halinde bir çocuk… Dersleri son derece kötü ama hiç umrunda değil… Bütün hayatı futbol, futbolcular ve bilgisayar oyunları… Neredeyse ilgilendiği başka hiçbir şey yok.

Bir Litre Gözyaşı 9. bölüm izle - Bir Litre Gözyaşı son bölüm izle

Görkem Mete Demir kimdir, kaç yaşında, nereli?

Görkem Mete Demir, 29.10.2008 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Orta öğretimde eğitimine devam etmektedir. Küçük yıldız kariyerine 2016 yılında vizyona giren Yıldızlarda Kayar adlı sinema filminde rol alarak başlamıştır. Ardından Baba 1,5 filminde de yer almıştır. Türkiye’nin ilk Netflix dizisi olan The Protector’da da kendini gösterme fırsatı yakalayan Demir, şimdilerde Kanal D’de yayınlanan Bir Litre Gözyaşı dizisinde Deniz karakteriyle karşımıza çıkmaktadır.

Eda Yürekli (Revna Çolak)

5 yaşında… Cihan’ın küçük kız kardeşi… Herkes tarafından fazlasıyla sevilen, ilgi gören, evin sevimli miniği… Yuvaya gidiyor.

Bir Litre Gözyaşı 9. bölüm izle - Bir Litre Gözyaşı son bölüm izle

Revna Çolak kimdir, kaç yaşında, nereli?

Revna Çolak 2013 yılının Ocak ayında dünyaya gelmiştir, burcu ise Kova’dır. Maalesef tüm araştırmalarımıza rağmen doğum yeri ve aslen nereli olduğu bilgilerine ulaşılamamıştır. İlkokul eğitimine yeni başlamıştır. Sadece resmi instagram hesabı mevcuttur. Paylaşmış olduğu bazı resimleri altta yer almaktadır.

Rol aldığı dizi ve filmler

Daha önce Kırgın Çiçekler adlı dizi ile ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştirmiştir. Dizide Songül karakterini canlandırmıştır. Ayrıca Ülker ve araba markası Dacia’nın reklam filmi ile birlikte, 2018 yılında Hanımeller Reklamlarında yer almıştır.

Mahir Yetkin (Mert Yazıcıoğlu)

19 yaşında, Cihan’ın önce en yakın erkek arkadaşı, ilerleyen zamanlarda da her şeyi olacak… Karizmatik ama yaşıtlarından farklı biri, çevresiyle mümkün olduğunca az iletişim kuruyor. Doğuştan isyankar, bazen kabalığa varacak derecede dobra biri... Serinkanlılığı, kendine yeter hali, asiliği, herkese kendince kafa tutuşu akranları tarafından “tuhaf” biri olarak görülmesine neden oluyor ama bu bir yandan onu çekici de kılıyor.

Bir Litre Gözyaşı 9. bölüm izle - Bir Litre Gözyaşı son bölüm izle

Mert Yazıcıoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

10 Mayıs 1993 yılında İstanbul’da doğan Mert Yazıcıoğlu, aslen Denizlilidir. Dizi oyuncusu olan Yazıcıoğlu, İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra Aydın Üniversitesi İşletme Bölümüne girmiş ve halen eğitimine devam etmektedir.

Oyunculukla bir arkadaşı sayesinde tesadüfen ilgilenmeye başlayan Mert Yazıcıoğlu, Can Sipahi’nin yardımları ile kendini oyunculuk konusunda geliştirmek için, Üç Mota eğitim atölyesinde oyunculuk dersleri almıştır. Bir süre sonra, Dedemin İnsanları adlı filmle, oyunculuğa ilk adımını atan Yazıcıoğlu, ilgi çekici fiziği ve iyi oyunculuk performansı sayesinde, dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Rol Aldığı Film Ve Diziler

– Dedemin İnsanları

– Kayıp Şehir

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17