Bir Aile Hikayesi dizisinin Mahur Güneş'i Olgun Toker kimdir?

Bir Aile Hikayesi dizisinin Mahur Güneş'i Olgun Toker kimdir? Sorusu her yaştan insanın kalbine dokunacak. Aile, şefkat, dostluk, aşk, vefa gibi kelimelerin anlamlarını yeniden hatırlatacak olan dizinin yayın hayatına başlaması ile birlikte merak konusu oldu. Bir Aile Hikayesi dizisinin Mahur Güneş'i Olgun Toker kimdir? Sorusunun cevabını sizler için derledik.

Bir Aile Hikayesi dizisinin Mahur Güneş'i Olgun Toker kimdir?

Bir Aile Hikayesi dizisinin Mahur Güneş'i Olgun Toker kimdir? Sorusu her yaştan insanın kalbine dokunacak. hayatın verdiği ekşi limonları, limonataya çeviren bir tarifi paylaşmaya, salıncağını terk etmeyen büyük çocuklara sahici bir masal anlatmak için yola çıkan dizinin yayın hayatına başlamsı sonrası merak konusu oldu. Bir Aile Hikayesi dizisinin Mahur Güneş'i Olgun Toker kimdir? Sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Dizinin Başrollerini Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker ve Elçin Afacan paylaşıyor. İşte Bir Aile Hikayesi dizisinin Mahur Güneş'i Olgun Toker kimdir? Sorusunun yanıtı...

Mahur Güneş (Olgun Toker)

Hep en iyisini başarmak, en mükemmeli becermek zorunda.  Hayat tecrübeleri yüzünden herkesten daha çok başarmak  zorundaymış gibi hissediyor. Çok iyi bir aile babası, çok iyi bir iş adamı, çok iyi bir evlat olmuş hep. Onun sorunu bu; o çok iyi. Çok iyi olmak adamı yorar, bitirir. Mahur yere yığılana kadar savaşanlardan.

Bir Aile Hikayesi dizisinin Mahur Güneş'i Olgun Toker kimdir?

Olgun Toker kimdir, nereli, kaç yaşında?

Olgun Toker, 12 Mart 1988 tarihinde Mersin’de dünyaya gelmiştir. Annesi ev hanımı, babası kaptan olan başarılı oyuncu, Sanayi ve Ticaret Odası Anadolu Lisesini tamamladıktan sonra karikatürist olmak için İstanbul’a gelmiştir. Marmara Üniversitesi Arşivcilik Bölümünü kazanmış fakat devam etmeyip Müjdat Gezen Sanat Merkezinin Tiyatro Bölümünde eğitim almıştır.

İlk olarak 2010 yılında rol aldığı “Saklı Hayatlar” adlı siyasi içerikli sinema filmleriyle, beyaz perdede adını duyurmaya başlamıştır. 2016 yılında Kanal D’de yayınlanan “Hayat Şarkısı” adlı dizi filmdeki ‘Mahir’ rolüyle de çok beğenilmiştir. 2017 yılında ise Kasım ayı itibariyle, Star TV’de yayınlanmaya başlayan “Hayat Sırları” adlı dizi filmdeki ‘Kemal’ karakteriyle, sezona iddialı bir adım atmış oldu. Başarılı oyuncu Toker; Icon Talent Menajerlik Ajansına bağlı olarak çalışmaktadır.

Dizileri ve Filmleri

Son (2012-Taner)
Karadayı (2012-2014-Melih-3 Sezon Boyunca)
Benim Adım Gültepe (2014-Reşat)
Şeref Meselesi (2014)
Tatlı Küçük Yalancılar (2015)
Hayat Şarkısı (2016-2017-Mahir)
Hayat Sırları (2017-Kemal)

Saklı Hayatlar (2010-Can)
Bir Ses Böler Geceyi (2011-Zülfü)
Kurtuluş Son Durak (2011-Hırsız)
Hükümet Kadın (2012-Adnan)
Düğün Dernek (2013-Güvenlik)
Hükümet Kadın-2 (2014-Adnan)
Küçük Esnaf (2016-Oktay)
Benim Babam Bir Melek (2017-Ümit)

Tiyatro Oyunları

Sen Gara Değilsin
Ferhat ile Şirin
Düğün ya da Davul
Üç Kuruşluk Opera
Ne İstediniz (2013)
Ebedi Barış (2017)

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2019, 17:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17