Bir Aile Hikayesi dizisinin Derya Tepeli'si Seren Şirince kimdir?

Bir Aile Hikayesi dizisinin Derya Tepeli'si Seren Şirince kimdir? Sorusu her yaştan insanın kalbine dokunacak. Aile, şefkat, dostluk, aşk, vefa gibi kelimelerin anlamlarını yeniden hatırlatacak olan dizinin yayın hayatına başlaması ile birlikte merak konusu oldu. Bir Aile Hikayesi dizisinin Derya Tepeli'si Seren Şirince kimdir? Sorusunun cevabını sizler için derledik.

Bir Aile Hikayesi dizisinin Derya Tepeli'si Seren Şirince kimdir?

Bir Aile Hikayesi dizisinin Derya Tepeli'si Seren Şirince kimdir? Sorusu her yaştan insanın kalbine dokunacak. hayatın verdiği ekşi limonları, limonataya çeviren bir tarifi paylaşmaya, salıncağını terk etmeyen büyük çocuklara sahici bir masal anlatmak için yola çıkan dizinin yayın hayatına başlamsı sonrası merak konusu oldu. Bir Aile Hikayesi dizisinin Derya Tepeli'si Seren Şirince kimdir? Sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Dizinin Başrollerini Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker ve Elçin Afacan paylaşıyor. İşte Bir Aile Hikayesi dizisinin Derya Tepeli'si Seren Şirince kimdir? Sorusunun yanıtı...

Derya Tepeli (Seren Şirince)

En büyük aşkı oyunculuk. ‘Aç kalırsın, iş bulamazsın’ gibi uyarılara kulağını tıkamış, şimdi bedelini seve seve ödüyor. Kirasını zor ödüyor, arkadaşları onu dizilere burun kıvırdığı için fazlaca “idealist” buluyor. Mesleğine ve mesleğinin çilesine aşık. Berk gibilere tahammülü yok ama tesadüfler onları bir araya getirecek.

Bir Aile Hikayesi dizisinin Derya Tepeli'si Seren Şirince kimdir?

Seren Şirince kimdir, nereli, kaç yaşında?

01 Ocak 1991 İzmir doğumlu olan Seren Şirince'nin oyunculuk merakı çok eskilere dayanıyor. Oyunculuk kariyerine küçük yaşında İzmir'de Han Tiyatrosunda Rüçhan Gürel'in eğitimleriyle başlamıştır. Üniversiteye devam ettiği sırada Araf Zamanı ve Aşk Emek İster dizilerinden teklif almıştır.

Profesyonel anlamda tiyatroya adım atışı 2014 yılında Göl Kıyısı adlı oyun ile Talimhane Tiyatrosu'yla olmuştur. Daha sonra oynadığı reklam filmiyle oldukça beğenilen başarılı oyuncuyu yukarılara  taşıyacak rol gelmiştir.

2015 sezonunda yaz dizisi olarak başlayan İlişki Durumu Karışık diziside Berk Oktay ile başrolü paylaşmıştır. Dizide Ayşegül karakterine hayat veren Şirince, doğal oyunculuğu ve yeteneği ile ekranların sevilen isimlerinden olmuştur.

2017 yılına gelindiğinde Yusuf Çim ile başrolü paylaştığı ATV'de ekrana gelen Seven Ne Yapmaz adlı dizide "Nazlı" karakterini canlandırmaktadır. Şirince yeni rolünü "Güzeller güzeli köylü kızımız Nazlı, Fatma ananın çiftliğinde büyümüş, çalışkan, herkesin yardımına koşan melek gibi bir kızdır. Annesini bebek yaşta kaybetmiş, köyden gitmek zorunda kalan babasını ise hiç tanımamıştır. Annesi yerine koyduğu Fatma'nın kanatları altında, doğal bir ortamda, çiftlikte büyümüştür. Bu güzel, iyi yürekli kızımız için hayat Fatma ana' nın yeğeni Ozan'ın köye gelmesiyle değişir. "sözleriyle anlatmıştır.

Dizileri

2012 Araf Zamanı
2013 Aşk Emek İster (Nazlı)
2015 İlişki Durumu: Karışık (Ayşegül)
2016 İlişki Durumu: Evli (Ayşegül)
2017 Seven Ne Yapmaz (Nazlı)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17