Bir Aile Hikayesi 4. bölüm izle - Bir Aile Hikayesi son bölüm izle

Bir Aile Hikayesi 4. bölüm izle, Bir Aile Hikayesi son bölüm izle bilgileri Tarık’ın böbreğini Mahmut Bey’e verme kararı aldığı yeni bölüm ile birlikte merak konusu oldu. Bir Aile Hikayesi 4. bölüm izle, Bir Aile Hikayesi son bölüm izle bilgilerini sizler için derledik.

Bir Aile Hikayesi 4. bölüm izle - Bir Aile Hikayesi son bölüm izle

Bir Aile Hikayesi 4. bölüm izle, Bir Aile Hikayesi son bölüm izle bilgileri Şeniz’in kayıp cüzdan içinde bulduğu kırmızı kazaklı çocuk fotoğrafı Engin’e mi yoksa Tarık’a mı ait? Sorusunun gündeme geldiği yeni bölüm sonrası merak konusu oldu. Bir Aile Hikayesi 4. bölüm izle, Bir Aile Hikayesi son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Öte yandan Mukadder ve Hikmet Engin’i aileden ilk kiminle tanıştıracağı merak ediliyor. İşte Bir Aile Hikayesi 4. bölüm izle, Bir Aile Hikayesi son bölüm izle bilgileri...

Bir Aile Hikayesi 4. Bölüm Fragmanı

Tarık’ın böbreğini Mahmut Bey’e verme kararı, Yonca’yla ilişkisini nasıl etkileyecek? Engin Zafer’e kim olduğunu söyleyecek mi? Mukadder ve Hikmet Engin’i aileden ilk kiminle tanıştıracak? Hakan’dan duydukları karşısında Tülay’ın kararı ne olacak? Şeniz’in kayıp cüzdan içinde bulduğu kırmızı kazaklı çocuk fotoğrafı Engin’e mi yoksa Tarık’a mı ait? Ar ailesinin kayıp oğlu hangisi?

Bir Aile Hikayesi 4. Bölüm 2. Fragmanı

Bir Aile Hikayesi 4. bölüm izle (Tıklayınız...)

Bir Aile Hikayesi konusu

“Bir Aile Hikayesi” ilk aşkı annesi-babası olan ve çocukluğuna özlem duyan herkesin, her yaştan insanın kalbine dokunacak. Aile, şefkat, dostluk, aşk, vefa gibi kelimelerin anlamlarını yeniden hatırlatacak. Dizi, hayatın verdiği ekşi limonları, limonataya çeviren bir tarifi paylaşmaya, salıncağını terk etmeyen büyük çocuklara sahici bir masal anlatmaya geliyor.

Bir Aile Hikayesi oyuncuları

Reyhan Güneş (Songül Öden)

Zengin bir ailenin kızıyken Cem’e aşık olup büyük hayallerinden vazgeçmiş. Tok gözlü ve fedakar. Cem daima evdeki iyi polis olduğundan kötü polislik ona kalıyor. Üç çocuğunu birbirinden ayırmamak için çok çabalıyor. Hepsinin dertleriyle ayrı ayrı uğraşıyor.

Bir Aile Hikayesi 4. bölüm izle - Bir Aile Hikayesi son bölüm izle

Songül Öden kimdir, nereli, kaç yaşında?

Songül Öden, 17 Şubat 1979 tarihinde, Diyarbakır'da dünyaya geldi. Babasının adı Bedri Öden'dir. Bir abisi, bir kız kardeşi ve 3 ablası vardır. Songül Öden daha 6 aylık iken ailesi boşandı. Müteahhit bir babanın ve ev hanımı bir annenin kızı Songül Öden, genç kızlık yıllarının çoğunu Ankara'da geçirdi. İlk oyunculuk deneyimlerini Ankara Deneme Tiyatrosu'nda yaşadı.
Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı'ndan mezun olan ve Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı'nda yarı zamanlı şan eğitimi alan sanatçı, Ankara Sanat Tiyatrosu'nda (AST), Ankara Deneme Sahnesi'nde, Trabzon Devlet Tiyatrosu'nda, Diyarbakır Devlet Tiyatrosu'nda ve de pek çok özel tiyatroda görev aldı.

1999 yılında rol aldığı Ferhunde Hanımlar adlı tv dizisi ile tiyatro dışında da oyunculuk yeteneklerini sınayan Öden, 2001 yılında Vasiyet, 2002 yılında Havada Bulut ve 2005-2007 yılları arasında ise Gümüş adlı dizilerde rol aldı. Gümüş, yayınlandığı dönemde en çok izlenen yapımlardan birisi olurken, genç oyuncuya da büyük bir popülerlik kazandırdı.

Tv sektörünün ardından sinemaya da atılan başarılı oyuncu, 2009 yılında Acı Aşk ve 2011 yılında 72. Koğuş adlı filmlerde, 2007 yılında ise Sınır adlı kısa filmde rol aldı.

Tiyatro kökenli oyuncularımızdan olan Öden, Ankara Deneme Sahnesi'nde 1993 yılında rol aldığı ilk oyun olan Yerma'nın ardından 1999-2000 yıllarında Trabzon Devlet Tiyatrosu'nda Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz ve de Birimiz Hep İçin, 2003-2004 yılları arasında ise Diyarbakır Devlet Tiyatrosu'nda Hortlak ve Ne Kadınlar Sevdim oyunlarının kadrosunda bulundu. Öden'in 2007 yılında rol aldığı Kadıncıklar adlı oyun, başarılı sanatçıya 2008 yılında 8. Lions Tiyatro Ödülleri ve İsmet Küntay Tiyatro Ödülleri'nde En İyi Kadın Oyuncu ödülü kazandırdı.

Songül Öden son olarak 2010 yılında, The Successful Mr.&Mrs. Pells adlı Arjantin dizisinin bire bir uyarlaması olan Mükemmel Çift'de, Tardu Flordun ile beraber rol aldı.

2011 – 2014 yılları arasında yapımcısının Fatih Aksoy olduğu Med Yapım imzalı Umutsuz Ev Kadınları adlı dizide Yasemin karakterini canlandırdı. Dizide başrolleri Evrim Solmaz'ın diziden ayrılması üzerine diziye giren Deniz Uğur, Songül Öden, Bennu Yıldırımlar, Ceyda Düvenci, Özge Özder canlandırmıştır.

Songül Öden, 2002 yılında tiyatrocu Canberk Uçucu ile evlendi, 2011 yılında boşandı.
Songül Öden, 2010 yılından beri oyuncu Kerem Alışık ile birliktedir. Aralık 2015 ayında ayrıldılar.

Bir kedisi olan Songül Öden, Ekrem Bora'yı çok sevdiğinden ailesinden izin alarak kedisinin adını "Ekrem" koymuştur.

Oynadığı Tiyatro Oyunları

2013 - Kafkas Tebeşir Dairesi : Bertolt Brecht - Sadri Alışık Tiyatrosu
2012 - Küçük Adam Ne Oldu Sana? : Hans Fallada - Sadri Alışık Tiyatrosu
2011 - Keşanlı Ali Destanı : Haldun Taner - Sadri Alışık Tiyatrosu
2007 - Kadıncıklar : Tuncer Cücenoğlu - Sadri Alışık Tiyatrosu
2003 - Ne Kadınlar Sevdim : Atilla İlhan - Tiyatro Çisenti
2003 - Hortlak : Platus - Diyarbakır Devlet Tiyatrosu
2003 - Dört Mevsim : Arnold Wesker - Diyarbakır Devlet Tiyatrosu
2000 - Birimiz Hep İçin : Zühtü Erkan - Trabzon Devlet Tiyatrosu
1999 - Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz : Aziz Nesin - Trabzon Devlet Tiyatrosu
1998 - Mutlu Son : Bertolt Brecht - Ankara Devlet Tiyatrosu
1993 - Yerma : Federco Garcia Lorca - Ankara Deneme Sahnesi

Ödülleri

2008 - 8. Lions Tiyatro Ödülleri, "En İyi Kadın Oyuncu Ödülü" (Kadıncıklar 2007)
2008 - 33. İsmet Küntay Tiyatro Ödülleri, "İsmet Küntay Özendirme Ödülü" (Kadıncıklar 2007)
2011 - 17. Siyaset Dergisi Ödülleri, "Yılın Özel Ödülü"
2012 - 2. Ankara Genç İşadamları Derneği(ANGİAD) Kadın Platformu Ödülleri, "En İyi Kadın Oyuncu Ödülü"
2012 - Muscat Film Festivali , "Onur Ödülü"
2012 - 3.Quality of Magazines, "Yılın En İyi Kadın Oyuncusu Ödülü" (Umutsuz Ev Kadınları)
2012 - televizyondizisi.com, "En İyi Kadın Oyuncu Ödülü"(Umutsuz Ev Kadınları)
2012 - MGD 18.Altın Objektif Ödülleri, "Yılın En İyi Komedi Dizisi Kadın Oyuncusu" (Umutsuz Ev Kadınları)
2013 - Lions Tiyatro Ödülleri, "En İyi Kadın Oyuncu Ödülü"(Küçük Adam Ne Oldu Sana)
2013 - Kavram Dershaneleri, "En İyi Kadın Oyuncu Ödülü"(Umutsuz Ev Kadınları)

Filmleri ve Dizileri

1999 - Ferhunde Hanımlar
2001 - Vasiyet
2002 - Havada Bulut
2005 - 2007 - Gümüş
2007 - Sınır
2008 - Vazgeç Gönlüm
2009 - Acı Aşk
2010 - Mükemmel Çift
2011 - 72. Koğuş
2011 – 2014 - Umutsuz Ev Kadınları
2015 - Serçe Sarayı (Tv dizisi)

Cem Güneş (Celil Nalçakan)

Şefkat ve sevginin vücut bulmuş hali. Dünyaya Reyhan’ı sevmek için geldiğine inanıyor. Babasından hiç aferin alamamış bir çocuk olarak büyüdüğü için kendi çocuklarını koşulsuz sevmeye ant içmiş.

Bir Aile Hikayesi 4. bölüm izle - Bir Aile Hikayesi son bölüm izle

Celil Nalçakan kimdir, nereli, kaç yaşında?

Sinema ve dizi film oyuncusu, senaryo yazarı. 10 Haziran 1978 tarihinde Sivas’ta dünyaya geldi. Liseyi bitirdikten sonra Cumhuriyet Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümünü ve Balıkesir Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmenliği Bölümünü yarıda bırakıp girdiği Sivas Devlet Tiyatrosunda oyunculuğu tercih etti.

Celil Nalçakan "1915" filmiyle oyunculuğa ilk adımı atarak, ardından Hanımın Çiftliği, Sıla, Kış Masalı, Keşanlı Ali Destanı, İntikam, Galip Derviş ve Vicdan gibi birçok sinema ve dizi filminde rol aldı.

Televizyon programlarına editörlük ve metin yazarlığı ve motosiklet tutkunu olan Celil Nalçakan, aynı zamanda koyu bir Beşiktaş taraftarıdır. Başarılı bir performans gösterdiği Poyraz Karayel dizisinde Bahri Babanın (Musa Uzunlar) sağ kolu Zülfikar karakterini canlandırmıştır.

Filmleri ve Dizileri

To Infinity and Beyond (Kısa Film, 2016)
Poyraz Karayel 2 Sezon (TV Dizisi, Zülfikar, 2014- 2016)
İntikam 2 Sezon (TV Dizisi, Adem Karakuş, 2013)
Çanakkale 1915 (Yarbay Şefik, Sinema Filmi, 2012)
Keşanlı Ali Destanı (Hüseyin, TV Dizisi, 2011)
Bitmeyen Şarkı (Necip, TV Dizisi, 2010)
Kış Masalı (TV Dizisi, 2009)
Hanımın Çiftliği 2. Sezon (TV Dizisi, 2010)
Sıla 1. Sezon (TV Dizisi,  Dilaver, 2006)
Galip Derviş (Tv Dizisi)
1915 (Sinema Filmi)

Berk Güneş (Birkan Sokullu)

Çocukken kurduğu hayallerin aksine otuzlarına geldiğinde kendini tam bir fiyasko olarak buluyor. Reklam oyunculuğundan ibaret olan kariyeri ona para ve popülerlik getirse de, o artık “gofret güzeli” olarak anılmak istemiyor. En büyük destekçisi ise ikiz kardeşi ve  hayattaki tek engeli kendisi. Mutluluğunu sabote etmek gibi bir huyu var.

Bir Aile Hikayesi 4. bölüm izle - Bir Aile Hikayesi son bölüm izle

Birkan Sokullu kimdir, nereli, kaç yaşında?

Birkan Sokullu kimdir, Birkan Sokullu, 6 Ekim 1985 tarihinde İstanbul'da doğmuştur.

2003 yılında, 'Best Model Of Turkey' yarışmasında üçüncü oldu.
Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığı Bölümü'nü bitirdi. 10 yıllık profesyonel basketbol oynadı. Maltepe Üniversitesinde okurken manken ve modellik yaptı.

Oyuncu Dolunay Soysert'ten oyunculuk dersler aldı. "Küçük Kadınlar" dizisinde Ayaz karakteri ile dikkms production ile anlaştı. "Küçük Sırlar" dizisinde "Demir" rolü büyük beğeni kazandı ve bu dizi kariyeri için dönüm noktası oldu.

2012 yılında "Uçurum" dizisinde hırslı bir gazeteciyi canlandırdı. 2013 sezonunda ise Fatih dizisinde Şehzade Mustafa'yı canlandırdı, ancak dizi uzun ömürlü olamadı.

2014 yılının Şubat ayında ekranlarda olacak olan "Kurt Seyt & Shura" adlı dizide Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte rol aldı.

Birkan Sokullu, 13 Temmuz 2012 tarihinde oyuncu Aslı Enver ile evlendi.

Filmleri ve dizileri

2008 – Melekler Korusun (dizi)
2008 – Küçük Kadınlar (dizi)
2008 – Elif (dizi)
2010 – Küçük Sırlar (dizi)
2012 – Ucurum (dizi)
2013 – Fatih (dizi)
2014 – Kurt Seyt & Shura

Mahur Güneş (Olgun Toker)

Hep en iyisini başarmak, en mükemmeli becermek zorunda.  Hayat tecrübeleri yüzünden herkesten daha çok başarmak  zorundaymış gibi hissediyor. Çok iyi bir aile babası, çok iyi bir iş adamı, çok iyi bir evlat olmuş hep. Onun sorunu bu; o çok iyi. Çok iyi olmak adamı yorar, bitirir. Mahur yere yığılana kadar savaşanlardan.

Bir Aile Hikayesi 4. bölüm izle - Bir Aile Hikayesi son bölüm izle

Olgun Toker kimdir, nereli, kaç yaşında?

Olgun Toker, 12 Mart 1988 tarihinde Mersin’de dünyaya gelmiştir. Annesi ev hanımı, babası kaptan olan başarılı oyuncu, Sanayi ve Ticaret Odası Anadolu Lisesini tamamladıktan sonra karikatürist olmak için İstanbul’a gelmiştir. Marmara Üniversitesi Arşivcilik Bölümünü kazanmış fakat devam etmeyip Müjdat Gezen Sanat Merkezinin Tiyatro Bölümünde eğitim almıştır.

İlk olarak 2010 yılında rol aldığı “Saklı Hayatlar” adlı siyasi içerikli sinema filmleriyle, beyaz perdede adını duyurmaya başlamıştır. 2016 yılında Kanal D’de yayınlanan “Hayat Şarkısı” adlı dizi filmdeki ‘Mahir’ rolüyle de çok beğenilmiştir. 2017 yılında ise Kasım ayı itibariyle, Star TV’de yayınlanmaya başlayan “Hayat Sırları” adlı dizi filmdeki ‘Kemal’ karakteriyle, sezona iddialı bir adım atmış oldu. Başarılı oyuncu Toker; Icon Talent Menajerlik Ajansına bağlı olarak çalışmaktadır.

Dizileri ve Filmleri

Son (2012-Taner)
Karadayı (2012-2014-Melih-3 Sezon Boyunca)
Benim Adım Gültepe (2014-Reşat)
Şeref Meselesi (2014)
Tatlı Küçük Yalancılar (2015)
Hayat Şarkısı (2016-2017-Mahir)
Hayat Sırları (2017-Kemal)

Saklı Hayatlar (2010-Can)
Bir Ses Böler Geceyi (2011-Zülfü)
Kurtuluş Son Durak (2011-Hırsız)
Hükümet Kadın (2012-Adnan)
Düğün Dernek (2013-Güvenlik)
Hükümet Kadın-2 (2014-Adnan)
Küçük Esnaf (2016-Oktay)
Benim Babam Bir Melek (2017-Ümit)

Tiyatro Oyunları

Sen Gara Değilsin
Ferhat ile Şirin
Düğün ya da Davul
Üç Kuruşluk Opera
Ne İstediniz (2013)
Ebedi Barış (2017)

Müjde Güneş (İrem Sak)

Kendinden emin, sezgileri kuvvetli bir kadın. Cengaver bir anne … Kocasını çok iyi tanıdığı, zaaflarını iyi bildiği için hep en doğru zamanda müdahale ediyor. Duygularıyla hareket etmekten ziyade akılcı. Yüzleşmelerden kaçınmıyor, lafı eğip bükmüyor. Karşısındakini yaralasa da her zaman dürüstlükten yana.

Bir Aile Hikayesi 4. bölüm izle - Bir Aile Hikayesi son bölüm izle

İrem Sak kimdir, nereli, kaç yaşında?

İrem Sak, 9 Şubat 1986, Sivas doğumlu, Türk oyuncudur.

İrem Sak, 1986 yılında Sivas'ta doğdu. Çerkes kökenlidir. İlkokul, ortaokul ve liseyi burada tamamlayıp, 2006 yılında üniversite eğitimi için İstanbul'a geldi. İrem Sak, İstanbul Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Lise yıllarında birkaç tiyatro oyununda yer alan İrem, 2008 yılında Beşiktaş Kültür Merkezi'nde Sizinkiler adlı oyunda Zeytin karakterini canlandırdı.

İrem Sak aynı yıl içerisinde "Domino's Pizza, Garanti Bankası, Coffee Mate, Allianz, Teknosa ve Money Club" reklamlarında oynadı. İlk kamera deneyimini Şen Yuva adlı dizide Şehrazat karakteriyle edindi. Ardından 2011 yılında Meltem Bozoflu'nun yönettiği bir BKM yapımı olan 5'er Beşer programında Sinem karakterini canlandırdı. Fakat 5'er Beşer programının televizyon ömrü çok uzun sürmedi. Kanal D'de yayınlanan Gülse Birsel'in senaryosunu yazdığı "Yalan Dünya" adlı dizide Tülay karakterini canlandırmaya başlamıştır. 2012 yılındaki Altın Kelebek Ödülleri'ni Sarp Apak ve Öner Erkan ile birlikte sunmuştur. 3 yıl aranın ardından Güldür Güldür'e dönmüştür.

Beste Güneş (Elçin Afacan)

Çocukluğundan beri en büyük sıkıntısı fazla kiloları. Güzelliğinin, kendi kıymetinin farkında değil. Ne annesi kadar iyi bir anne olacağına, ne de babası kadar özel bir adam bulacağına inanıyor. Kendini sevmeyi bir becerebilse her şeyi başarabilecek ama farkında değil.

Bir Aile Hikayesi 4. bölüm izle - Bir Aile Hikayesi son bölüm izle

Elçin Afacan kimdir, nereli, kaç yaşında?

1 ocak 1991 İstanbul doğumlu. 1.68 boyunda. 65 kilo. Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro bölümü mezunudur. Liseden sonra Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarına gitmiş ve buradan mezun olmuştur.

2016 yılında Görevimiz Komedi isimli yarışmada yarışmıştır. İlk Dizisi 2016 yılında rol aldığı İçerde dizisidir. ikinci dizisi de 2017 yılında başrollerinde Murat Ünalmış, Tuvana Türkay ve Ayşe Çiğdem Batur‘un rol aldığı Deli Gönül isimli dizi olmuştur. Elçin Afacan dizi oyunculuğunun yanı sıra, tiyatro sahnesinde de rol almaktadır.

Resim yapmayı seven Elçin Afacan şarkı sözleri de yazmakta ve sporla da yakından ilgilenmektedir. Tenis ve Yüzme sporları ile ilgilenen Elçin Afacan bu iki dalda lisanslı sporcudur.

Erdem Beyaz (Alper Saldıran)

Yaşadığı büyük depresyonun ardından her şeyini kaybetmiş ve küllerinden doğmuş. Pasta yaparak hayata dönmüş ve sonunda kendi pastanesini açmış. Tatlıya, keyif verici şeylere çok düşkün, acıyla mesaisinin bittiğine inanıyor. Kalbi çok kırık olduğundan birine yeniden güvenmesi zor. Hayat ise sürprizleriyle ezberini bozacak.

Bir Aile Hikayesi 4. bölüm izle - Bir Aile Hikayesi son bölüm izle

Alper Saldıran kimdir, nereli, kaç yaşında?

Alper Saldıran, 16 Eylül 1984 tarihinde İstanbul'da doğmuşture öğretmenidir. Daha anaokuluna giderken piyeslerde oynamaya başladı. İlkokulda da devam etti. Ortaokul yıllarında müziğe ilgisi başladı; 2. sınıfta aldığı elektrogitarıyla 2 yıl boyunca ilgilendi. Daha sonra da bateri almış. Turizm Lisesinden mezun oldu. Conrad Otel'de staj yaparken bir reklâm yönetmeni ile tanıştı reklam filmlerinde oynamaya başladı.

Liseden sonra Marmara Üniversitesi Turizm Bölümü'nde iki sene okudu. Bu arada üniversite döneminde, Turgut Özakman'ın "Fehim Paşa Konağı" adlı oyununda Yusuf karakterini canlandırdı; bu rolüyle Üniversiteler Arası Tiyatro Yarışmasında En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü aldı. 2004 yılında da Marmara Üniversitesinde hala öğrenci iken Berna Laçin, Mustafa Uğurlu, Esra Akkaya'nın oynadığı "Bir Dilim Aşk" dizisinde bölüm oyuncusu olarak yer aldı.

2005 yılında Marmara Üniversitesinden ayrılarak Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Tiyatro bölümünde burslu olarak okumaya başladı. Daha 1. Sınıftayken "Son Dünya" adlı tiyatro oyunda görev aldı. Ertesi yıl "Babil Kulesi" adlı tiyatro oyununda rol aldı. Okul bitmeden 2007 yılında "Kara İnci" dizisinde ve 2008 yılında "Derman" dizisinde oynadı.

2009 - 2010 yılları arasında "Melekler Korusun" adlı dizide Özge Özpirinçci, Selin Şekerci, Rojda Demirer, Hümeyra, Avni Yalçın ile birlikte oynadı.

2011 yılında yönetmenliğini Ömer Vargı'nın yaptığı "Anadolu Kartalları" filminde Üsteğmen Fatih Karakuş rolünü canlandırarak; Engin Altan Düzyatan, Çağatay Ulusoy, Özge Özpirinçci, Hande Subaşı, Alpay Kemal Atalan, İsmail Filiz ile birlikte oynadı.

2013 yılında "Beni Böyle Sev" adlı dizide Zeynep Çamcı, Eda Ece, Burcu Biricik, Selen Uçer, Altan Gördüm, Lale Mansur, Güven Kıraç ile oynadı.

Alper Saldıran, Yeditepe Üniversitesinden okul arkadaşı Pınar Tuncegil ile 2013 yılında evlendi.

2015 yılında "Kalbim Ege'de Kaldı" adlı dizide rol aldı. Kanal D'de oynayan, yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği, yönetmenliği Ömer Uğur ve Eray Koçak'ın yaptığı, senaryosunu Gül Abus Semerci'nin kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda Alper Saldıran, Oya Unustası, Eren Hacısalihoğlu, Celile Toyon, Şerif Erol, Aslı Omağ, Şebnem Doğruer, Serhat Özcan, Süha Çağrıcı, Nehir Akkoç, Lemi Filozof, Neşem Akhan , Yeliz Akkaya , Selin İleri, Özge Sarıtaş, Leyla Göksün, Onur Özaydın, Ceylin Yüksek, Yağız Yeşiltepe, Atilla Karagöz, Deniz Yağcı, Yiğit Pembe, Yiğit Gültekin bulunmaktadır.

Tiyatro Oyunları

2012- Çehov Makinası : Matei Vi?niec - İstanbul Devlet Tiyatrosu
2009 - Hizmetçiler : Jean Genet
2007 - Babil Kulesi (oyun) : Friedrich Dürrenmatt - Okul Oyunu -
2006 - Son Dünya : Yeşim Özsoy Gülan - Ve Diğer Şeyler Topluluğu -
2003 - Fehmi Paşa Konağı : Turgut Özakman - Marmara Üniversitesi Tiyatro Kulübü

Filmleri ve Dizileri

2015 - Kalbim Ege'de Kaldı (Mustafa) (TV Dizisi)
2013 - Beni Böyle Sev (Ömer) (TV Dizisi)
2012 - İnsanlar Alemi (TV Dizisi)
2012 - Sağ Salim (Recai) (Sinema Filmi)
2012 - Böyle Bitmesin (TV Dizisi)
2011 - Mavi Kelebekler (TV Dizisi)
2011 - Anadolu Kartalları (Üsteğmen Fatih Karakuş) (Sinema Filmi)
2011 - Misafir (kısa film)
2010 - 2011 - Yerden Yüksek (Feyyaz) (TV Dizisi)
2009 - 2010 - Melekler Korusun (Barış) (TV Dizisi)
2008 - Derman (Tuna) (TV Dizisi)
2006 - Hüzün Dolayısıyla Kapalıyız (kısa film)
2007 - Kara İnci (Seçkin) (TV Dizisi)
2004 - Bir Dilim Aşk (Bölüm Oyuncusu) (TV Dizisi)
2003 - Ne Kimse Sorar Halim (kısa film)

Reklam Filmleri

2003 - Kent
2004 - Coca-Cola
2005 - Nescafe
2007 - Anadolu Sigorta
2008 - Vodafone
2009 - Bosch

Şakir Mutlu (Ali Seçkiner Alıcı)

Çok iyi bir kemancı olup hayatını düzene sokabilecekken, yanlış yollara sapmış. Hayatı pişmanlıklarla dolu. Tam benden bu kadar dediği bir sırada karşısına çıkan büyük bir sürpriz ona yaşamak için sebebi oluyor, yeniden…

Bir Aile Hikayesi 4. bölüm izle - Bir Aile Hikayesi son bölüm izle

Ali Seçkiner Alıcı kimdir, nereli, kaç yaşında?

1965 Yılı Kars doğumlu olan Ali Seçkiner Alıcı, lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümünde tamamladıktan sonra, 1989 yılına kadar müzik öğretmenliği yaptı. A. Ü. DTCF Tiyatro Bölümünde, Halk Evleri Sanat Atölyelerinde bireysel ve toplu ses öğretmenliği de yapmış olan Ali Seçkiner Alıcı, 2000 yılında Erkoç Torun ve Nedim Yıldız ile birlikte kurulmuş olan Üçanadolu adlı toplulukta da yer almaktadır. Çoğunlukla halk türkülerimiz, oyun müzikleri ve özel amaçlarla yazılmış diğer parçalardan oluşan bir dağarcıkla, düzenli konserler veren Üçanadolu çalışmalarına devam etmektedir.

Halen 1988 yılında kurulan Devlet Çoksesli Korosunda korist-sanatçı olarak görev yapmaktadır. 

Nedim Özçelik (Serkan Ercan)

Cem’in en yakın dostu, dert ortağı. Delikanlılıktan beri beraber  hayaller kurmuşlar, beraber karanlık yollardan dönmüşler. Cem ona ‘kader arkadaşım’ diyor; çünkü beraber aşık olmuşlar, aynı zamanlarda evlenip  baba olmuşlar. Ama Cem’den sakladığı büyük bir sırrı var.

Bir Aile Hikayesi 4. bölüm izle - Bir Aile Hikayesi son bölüm izle

Serkan Ercan kimdir, nereli, kaç yaşında?

Serkan Ercan, 13 Eylül 1975 tarihinde Amasya'da doğmuştur. Lise yıllarında tiyatro ile tanıştı. 1992 yılında "beden, metin ve tiyatro" üzerine yapılan çeşitli atölye çalışmalarına katıldı. 1993 yılında Pera Güzel Sanatlar'a kaydoldu ve "sahne ve diksiyon" dersleri de aldı. 1995 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nı kazanarak orada okudu ve 1999 yılında Tiyatro bölümünden mezun oldu.

Mezun olduktan sonraDormen Tiyatrosu ve Devlet Tiyatroları'nda oyuncu olarak rol aldı. 1999 yılında TRT'de 'Kaçış Planı' adlı programla Türkiye'nin çeşitli illerini gezdi. 2006 yılında İz Tv'de Gidiş-Dönüş adlı programı ile bu kez demir raylarda Türkiye'yi gezmeye ve gördüklerini anlatmaya devam etti.

2008 yılında rol aldığı Gölge filmiyle Adana Altın Koza Film Festivali'nde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu, 2010 yılında oynadığı Gişe Memuru filmindeki rolüyle deAntalya Altın Portakal Film Festivali'nde En İyi Erkek Oyuncu ödüllerini kazandı. "Gölge" filminde Mehmet Ali Alabora, Alper Kul, Görkem Yeltan, Kaan Çakırile birlikte oynadı. "Gişe Memuru" adlı sinema filminde ise Nur Fettahoğlu, Zafer Diper, Büşra Pekin ile beraber rol aldı.

2012 yılında TRT 1'de yayınlanan "Şubat" adlı dizide Alican Yücesoy, Melisa Sözen, Musa Uzunlar, Özkan Uğur ile beraber oynadı.

2013 yılında "Özür Dilerim" adlı sinema filminde Güven Kıraç, Köksal Engür,Ayten Uncuoğlu, Deniz Denker ile birlikte oynadı.

Ödülleri

2010 - 47. Antalya Altın Portakal Film Festivali "En İyi Erkek Oyuncu" (Gişe Memuru)
2008 - 15.Adana Altın Koza Film Şenliği, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu (Gölge)

Tiyatro Oyunları

2012 - Antonius ile Kleopatra (Oyun Atölyesi)
2001 - Op'la Zo'nun Dramı (Krek Tiyatro Topluluğu)
2000 - Bir Ölümün Toplumsal Anatomisi (Devlet Tiyatrosu)
1999 - Zefer Madalyası Dormen Tiyatrosu

Filmleri ve Dizileri

2013 - Özür Dilerim (Sinema Filmi)
2012 - Şubat (TV Dizisi)
2012 - Çanakkale 1915 (Yüzbaşı Hilmi) (Sinema Filmi)
2012 - Açlığa Doymak (Bayram) (Sinema Filmi)
2011 - Yozgat Blues (Bel. Kültür Müdürü) (Sinema Filmi)
2011 - Yalancı Bahar (Mehmet Karaman) (TV Dizisi)
2010 - Gişe Memuru (Kenan) (Sinema Filmi)
2010 - Halil İbrahim Sofrası (Sabit) (TV Dizisi)
2008 - Gölge (Halim) (Sinema Filmi)
2007 - Peri Tozu (Hasan) (Sinema Filmi)
2007 - Hayat Kavgam (TV Dizisi)
2007 - Eşref Saati (Hayati) (TV Dizisi)
2005 - Küpeler (Selim) (Kısa Film)
2004 - Anlat İstanbul (Takip Eden Adam) (Sinema Filmi)
2003 - Bir İstanbul Masalı (Sercan Kayalar) (TV Dizisi)
2002 - Sır Çocukları (Keşanlı) (Sinema Filmi)
2002 - Azad (Kuşçu Muharrem) (TV Dizisi)
2001 - Şellale (Laz Jandarma) (Sinema Filmi)
2001 - Başbelası (Bellboy) (TV Filmi)
2000 - 2001 - Yılan Hikayesi (Selo ) (TV Dizisi)
1999 - Çatısız Kadınlar (Polis Memuru Sabit) (TV Dizisi)
1994 - Kaygısızlar (Eleman Kaygısız) (TV Dizisi)

TV Programları

2006 - Gidiş Dönüş (Gezi Programı)
1999 - Kaçış Planı (Gezi Programı)

Derya Tepeli (Seren Şirince)

En büyük aşkı oyunculuk. ‘Aç kalırsın, iş bulamazsın’ gibi uyarılara kulağını tıkamış, şimdi bedelini seve seve ödüyor. Kirasını zor ödüyor, arkadaşları onu dizilere burun kıvırdığı için fazlaca “idealist” buluyor. Mesleğine ve mesleğinin çilesine aşık. Berk gibilere tahammülü yok ama tesadüfler onları bir araya getirecek.

Bir Aile Hikayesi 4. bölüm izle - Bir Aile Hikayesi son bölüm izle

Seren Şirince kimdir, nereli, kaç yaşında?

01 Ocak 1991 İzmir doğumlu olan Seren Şirince'nin oyunculuk merakı çok eskilere dayanıyor. Oyunculuk kariyerine küçük yaşında İzmir'de Han Tiyatrosunda Rüçhan Gürel'in eğitimleriyle başlamıştır. Üniversiteye devam ettiği sırada Araf Zamanı ve Aşk Emek İster dizilerinden teklif almıştır.

Profesyonel anlamda tiyatroya adım atışı 2014 yılında Göl Kıyısı adlı oyun ile Talimhane Tiyatrosu'yla olmuştur. Daha sonra oynadığı reklam filmiyle oldukça beğenilen başarılı oyuncuyu yukarılara  taşıyacak rol gelmiştir.

2015 sezonunda yaz dizisi olarak başlayan İlişki Durumu Karışık diziside Berk Oktay ile başrolü paylaşmıştır. Dizide Ayşegül karakterine hayat veren Şirince, doğal oyunculuğu ve yeteneği ile ekranların sevilen isimlerinden olmuştur.

2017 yılına gelindiğinde Yusuf Çim ile başrolü paylaştığı ATV'de ekrana gelen Seven Ne Yapmaz adlı dizide "Nazlı" karakterini canlandırmaktadır. Şirince yeni rolünü "Güzeller güzeli köylü kızımız Nazlı, Fatma ananın çiftliğinde büyümüş, çalışkan, herkesin yardımına koşan melek gibi bir kızdır. Annesini bebek yaşta kaybetmiş, köyden gitmek zorunda kalan babasını ise hiç tanımamıştır. Annesi yerine koyduğu Fatma'nın kanatları altında, doğal bir ortamda, çiftlikte büyümüştür. Bu güzel, iyi yürekli kızımız için hayat Fatma ana' nın yeğeni Ozan'ın köye gelmesiyle değişir. "sözleriyle anlatmıştır.

Dizileri

2012 Araf Zamanı
2013 Aşk Emek İster (Nazlı)
2015 İlişki Durumu: Karışık (Ayşegül)
2016 İlişki Durumu: Evli (Ayşegül)
2017 Seven Ne Yapmaz (Nazlı)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17