Avlu 27. bölüm izle - Avlu son bölüm Puhu TV izle

Avlu 27. bölüm izle, Avlu son bölüm Puhu TV izle bilgileri Deniz’in mahkemesinin büyük yankı uyandırdığı yeni bölüm ile birlikte merak konusu oldu. Avlu 27. bölüm izle, Avlu son bölüm Puhu TV izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Avlu 27. bölüm izle - Avlu son bölüm Puhu TV izle

Avlu 27. bölüm izle, Avlu son bölüm Puhu TV izle bilgileri Azra’nın son hamlesi Deniz’i büyük hayal kırıklığına uğrattığı yeni bölüm sonrası merak konusu oldu. Avlu 27. bölüm izle, Avlu son bölüm Puhu TV izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Öte yandan Deniz'in mahkemesi cezaevinde büyük yankı uyandırır. İşte Avlu 27. bölüm izle, Avlu son bölüm Puhu TV izle bilgileri...

Avlu 27. Bölüm Fragman

Deniz’in mahkemesi büyük yankı uyandıracak

Deniz’in mahkemesinin sonucu hem cezaevi içinde hem de dışarıda büyük yankı uyandırmıştır. Özge’nin bebek konusundaki çıkmazları bir sürprizle rafa kalkar. Kudret’i torun heyecanı sararken, Naciye kızı için endişelenmektedir. Zerrin, kız kardeşinin gizemli hikayesini çözmeye çalışırken bu sırada Azra özgürlüğe adım adım yaklaşmaktadır. 

Avlu 27. Bölüm 2. Fragman

Avlu 27. Bölüm 3. Fragman

Azra’nın son hamlesi Deniz’i büyük hayal kırıklığına uğratıyor

Azra’nın son hamlesi Deniz’i büyük hayal kırıklığına uğratmıştır. Zerrin, ipleri tekrar eline almak için yeni planlar peşindedir fakat karşılığını hiç beklemediği bir şekilde alacaktır. Kudret, gözlerini Özge’nin üzerinden bir an olsun ayırmamaktadır. Özge’nin aklında tek bir soru... Karnındaki bebek ona beraberinde neler getirmektedir? Tüm bunlar yaşanırken bir yandan da Öykü’nün yılbaşı heyecanı tüm avluyu yavaş yavaş sarmaktadır.

Avlu 27. Bölüm izle

Avlu dizisinin yayınlanan son bölümünü izlemek için aşağıda verdiğimiz bağlantılara tıklayınız.

STAR TV İÇİN TIKLAYINIZ...

PUHU TV İÇİN TIKLAYINIZ...

Avlu dizisinin konusu

Avlu, yılların sağır kaldığı adaletini kendisi sağlamaya çalışmış bir kadının ceza evine girişini konu alıyor. “Avlu” özgürlüğünden vazgeçmek zorunda kalan bu kadınların 3.sayfa haberlere yansımayan, mutsuzluğun acı ile yarıştığı Karakuyu’da kendi düzen ve kendi hukuklarına karşı verdikleri yaşam mücadelesini konu alıyor.

Avlu dizisinin oyuncuları

Deniz Demir (Demet Evgar)

Deniz kızı yerine hapse girmiş güzel bir anne. Kocası Hakan’la severek evlenmiş ama Hakan ona hep şiddet göstermiş; kızı Ecem’i kucağına aldığında bile mutlu olamamış. Şimdi Ecem’i de kaybeden Deniz’i artık kimse tutamayacak.

Avlu 27. bölüm izle - Avlu son bölüm Puhu TV izle

Demet Evgar kimdir, kaç yaşında, nereli?

Demet Evgar (19 Mayıs 1980, Manisa), Türk dizi ve sinema oyuncusu.Manisa'da doğdu. Arnavut kökenlidir. Oyunculuğa 17 yaşındayken, Manisa’daki amatör bir topluluk olan Afsem Tiyatrosu’nda başladı. Sahneye ilk kez Ray Cooney’nin Kaç Baba Kaç oyunuyla çıktı.

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nü bitirdi. Konservatuvar eğitimi sırasında arkadaşlarıyla Tiyatro Kılçık adında bir topluluk kurdu. Bu toplulukta oyuncu ve oyun yazarı olarak çalıştı. Kenter Tiyatrosu'nda ‘Aşk Çemberi' adlı oyunda ve “Tiyatro Kılçık”ta “Takanlar ve Takılanlar” ve “Ayşegül Hindistan'da” adlı oyunlarda rol aldı. 2009 senesinde Kent Oyuncuları tiyatrosunda Mehmet Birkiye yönetmenliğinde sahnelenen Cimri oyununda Elise karakterini canlandırdı. Bu rol ile 2010 yılında düzenlenen 8. Tiyatro Ödülleri ödül töreninde Yılın Kadın Oyuncusu ödülüne layık görüldü.

Azra Kaya (Ceren Moray)

Azra tam bir psikopat ama zeki de bir kız. Ünlü olmak için katıldığı bir yarışma programında sinir krizi geçirmiş ve yayında yarışmacılardan birini yaramış. Sonunda da hapse düşmüş. Cezaevinde sözü geçen iki ağadan biri. Annesi alkolik olan Azra’nın babası annesini alkol meselesi yüzünden terk ediyor. Annesi yalnız kalmasının tek sebebini Azra olarak görüyor. Azra şimdi hapishanede Hukuk okumaya çalışıyor. Deniz’in en büyük destekçisi ve Kudret’in en büyük düşmanı.

Avlu 27. bölüm izle - Avlu son bölüm Puhu TV izle

Ceren Moray kimdir, kaç yaşında, nereli?

5 Haziran 1985 doğumlu olan oyuncu memur bir ailenin tek kızı olarak Diyarbakır 'da dünyaya geldi. Annesi Kastamonulu olan Ceren Moray, babasının memleketi olan Diyarbakır'da dünyaya geldi. Doğumundan birkaç yıl sonra ailesi ile birlikte İstanbul 'a taşınan ünlü oyuncu, tiyatro eğitimine küçük yaşlarda başladı. Uzun bir süre Pera Güzel Sanatlar 'da eğitim alan oyuncu, 2005 yılında Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü 'nü kazandı ve 2009 yılında üniversiteden mezun oldu.

Yüksek lisans döneminde babası kalp krizi geçirdi ve ardından ünlü oyuncu, hayatını farklı bir yöne çevirmeye karar verdi. Bu sırada bir dizi için teklif geldi ve ilk televizyon deneyimi, 12 yıl önce yayımlanan ve başrollerini Levent Üzümcü, Müjde Ar gibi isimlerin paylaştığı Serseri Aşıklar isimli dizi oldu. Bu diziden sonra televizyonun yolları kendisine açılmış oldu. Birkaç yıl televizyona ara vererek eğitimlerini sürdüren Moray, 2007-2010 yılları arasında ekrana gelen ve dönemin fenomen gençlik dizisi olan Kavak Yelleri dizisinde Su karakterini canlandırıyordu.

Ancak onun asıl büyük çıkışı, O Hayat Benim ile oldu. Dizide Efsun karakterini canlandıran ve daha ilk bölümlerde başrolün önüne geçerek dizinin başrolü haline gelen Ceren Moray, gerçek anlamda başarılı bir oyunculuk performansı ile dikkat çekti. Dizide zengin yaşantıya uyum sağlamaya çalışan varoş bir kızı canlandıran ünlü oyuncu, Efsun karakterini canlandırabilecek belki de en iyi isim oldu. Dizinin bu denli popüler olmasında Ceren Moray'ın etkisi büyük.

Kudret Öztürk (Nursel Köse)

Cezaevinin korkulan kadını. Azra’dan sonra cezaevinin ikinci ağası. Azra’nın başının belası. Kocasını ortağını öldürmüş müebbet yemiş .Cezaevinde her türlü pislik ondan sorulur. Zaten müebbet yedim daha ne olabilir ki mantığında. Oğlu dışarıda o içeride uyuşturucu satar. Dışarıda zengin bir hayatı var.

Avlu 27. bölüm izle - Avlu son bölüm Puhu TV izle

Nursel Köse kimdir, kaç yaşında, nereli?

29 Mart 1961 tarihinde Malatya’da doğan Nursel Köse, Köln Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunudur. Öğrencilik döneminde radyo tiyatrolarında yazar olarak görev aldı, çocuk ve yetişkinlere yönelik olarak Almanya'da çeşitli tiyatro oyunlarını organize etti. Daha sonraları yine aynı ülkede kadınlardan oluşan bir kabare grubu kurdu. Grubun adı ‘Die Bodenkosmetikerinnen’ yani ‘Yer Kozmetikçileri’ idi.

1992-2007 yıllarında kadar tüm Almanya’ya ve Almanca konuşulan ülkelere turneler yaptı. 2009 sezonunda SAKM/ İstanbul’da “Bacemdeki Ayı” adlı oyunda baş rol oynadı.

Nursel Köse'nin televizyonla tanışması 2004 senesinde oldu. O sene SOKO Köln adında bir dizide yer aldı. Kış Masalı, Kötü Yol, Paramparça gibi yerli dizilerle kariyerine devam etti.

2007 yapımı “Yaşamın Kıyısında” filmi ile adını tüm dünyaya duyurdu. Senaryosunu Fatih Akın'ın yazdığı filmde Nurgül Yeşilçay, Baki Davrak, Patrycia Ziolkowska, Tuncel Kurtiz, Hanna Schygulla ile birlikte oynarken En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü aldı. 2007 Münster Film Festvali’nde jüride yer aldı ve onur konuğu oldu. San Franciso’da yapılan Berlin Beyond Film Festivali’nde onur konuğu oldu.

Nursel Köse, Star TV’de yayınlanan Avlu dizisinde Kudret Öztürk karakterini canlandırıyor. Nursel Köse, 1.75 metre boyunda, 63 kilo ve Koç burcudur.

Zerrin Müdür (Nergis Öztürk)

Zerrin sert bir hapishane müdürüdür. Hapishanenin düzenini tamamen değiştirecektir.

Avlu 27. bölüm izle - Avlu son bölüm Puhu TV izle

Nergis Öztürk kimdir, kaç yaşında, nereli?

25 Mayıs 1980 Kandıra İzmit doğumlu olan Nergis Öztürk öğretmen bir anne ve elektrik teknisyeni bir babanın evladıdır. Aslen Ordulu olan başarılı oyuncu üniversite eğitimini Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde almıştır. Daha sonra da Bahçeşehir Üniversitesinde İleri Oyunculuk Bölümü’nde Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Nergis Öztürk kendisi gibi oyuncu olan Cemal Toktaş ile evlidir.

Oyunculuk eğitimi sonrası başarılı projelerde yer alarak şansını ikiye katlayan oyuncu performansıyla da kısa sürede adından söz ettirdi.

Körfez Ateşi, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?, Barda, Kızlar Yurdu vb. dizi ve film projelerinde yer alan başarılı oyuncu döneminde çok ses getiren “Hatırla Sevgili” dizisinde Ayla karakteriyle seyirci karşısına çıkmıştır.

Murat Ünal (Kenan Ece)

Murat aslında gurbetçi bir ailenin çocuğu ama Murat’ı Almanya’ya götürememiş ailesi; durum böyle olunca Murat hep hasret çekmiş ve alkole bulaşmış. Murat’ı bu pis hayattan çekip çıkaran ise Nihal olmuş.

Avlu 27. bölüm izle - Avlu son bölüm Puhu TV izle

Kenan Ece kimdir, kaç yaşında, nereli?

Kenan Ece, 24 Aralık 1980 tarihinde Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai'de doğmuştur. Tam adı Cahit Kenan Ece'dir. Bir ablası vardır. Babası Murat Ece'dir.Galatasaray Spor Klubü'nün eski yöneticilerinden Turgan Ece'nin torunudur. Türkiye'nin ilk dünya güzeli Keriman Halis'in yeğenidir, yani büyük halasıdır. Babası Murat Ece kariyerinin altı senesini Dubai/UAE ve Abidjan/Ivory Coast'da geçirdiği sırada Kenan Ece de Dubai'de doğmuştur.

İstanbul Sankt GeorgAvusturya Lisesi'ni bitirdikten sonra 2004yılında Amerika'da New York'ta Davidson College'de tiyatro ve ekonomi eğitimini tamamladı. Üniversitede okurken birçok oyunda rol aldı. New York'tayken özgeçmişini İrlanda'da yatırım yapan bir Türk şirketine gönderip İrlanda'ya giderek iki yıl boyunca finans analistliği yaptı. Mezun olduktan sonra dört yıl İrlanda'nın baş şehri Dublin'de yaşadı. İki sene finansman üzerine bir enerji şirketinde çalıştı. Gaeity School of Acting ve Irish Film Academy'de oyunculuk eğitimine devam etti. İki yıl oyunculuk dersi aldıktan sonra bir gösteri yaptı ve oyunu izleyen bir ajans onunla tanışmak ve çalışmak istedi. Daha sonra Dublin'de ajansa ulaşarak, bir dizide rol almasını istediler. On beş yıldan beri yayınlanan "Fair City" adı bir dizide on üç bölüm rol aldı. Enerji şirketindeki işini bıraktı.

Ardından İrlanda Devlet Tiyatrosu "The Abbey" 'de 3,5 ay çalıştı. İrlanda Film Akademisi'nde kamera önü oyunculuğu üzerine dersler aldı. Uzun metraj bir filmde Almanca küçük bir rol oynadı. İrlanda'nın sevilen komedyenlerindenKatherine Lynch'in televizyon şovunda İspanyol bir matadoru oynadı.

Hakan Demir (Teoman Kumbaracıbaşı)

Hakan Deniz’in eşi Ecem’in babası. Hakan karizmatik bir adam ama alkol problemi var. Alkolü bir bıraksa harika bir eş harika bir baba ama ne yazık ki alkol onu bırakmıyor.

Avlu 27. bölüm izle - Avlu son bölüm Puhu TV izle

Teoman Kumbaracıbaşı kimdir, kaç yaşında, nereli?

1971 doğumlu olan Teoman Kumbaracıbaşı, Arjantili bir anne ile Türk babadan Arjantin’de doğdu. 6 yaşındayken Türkiye’ye gelen Teoman Kumbaracıbaşı, Türkçeyi ilkokulda öğrendi. Tiyatroyla tanışması Avusturya Lisesi’ndeyken oldu. İ.T.Ü. Gemi İnşaatı Mühendisliğini bitirdi. Çeşitli tiyatrolarda sahne önü ve arkasında çalıştı. Aslı Tandoğan ve Beste Bereket ile Kraft Dublaj Stüdyosunu kurdu.

Teoman Kumbaracıbaşı, 2005 yılında Aşk Yolu isimli TV Filminde rol aldı. Yine 2005 yılında Mahsun Kırmızıgül ve Beren Saat ile birlikte “Aşka Sürgün” isimli dizide Arda ve Civan Azizoğlu karakterlerini canlandırdı. Dizi bitmeden diziden ayrıldı.

2006 yılında “Gözyaşı Çetesi” isimli dizide “Serdar” rolüne hayat verdi.

2010 yılında Ata Demirer’in yönettiği Eyyvah Eyvah 2 filminde rol aldı.

“Omzumdaki Melek” isimli tiyatro oyununda rol aldı. Şu an hala bir televizyon dizisinde rol alıp özel bir lisenin tiyatrosunu yönetmektedir.

Oktay Boran (Çağdaş Onur Öztürk)

Murat’ın çocukluk arkadaşı. Eski bir polis. Hatta özel harekat polisi. Murat’ın desteği ile psikolojik sıkıtılarını aşmış ve infaz koruma memuru olmuş. Polisken çatışmalar psikolojisini bozmuş tüm arkadaşlarını şehit vermiş. Oktay Özlem’e deliler gibi aşık. 

Avlu 27. bölüm izle - Avlu son bölüm Puhu TV izle

Çağdaş Onur Öztürk kimdir, kaç yaşında, nereli?

Çağdaş Onur Öztürk, 16 Ağustos 1979 tarihinde Sivas'da doğmuştur. İlk, orta ve lisede de tiyatro oyunlarında yer aldı. Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü'nde okurken de fakültenin tiyatro kulübünde faaliyet gösterdi. Üniversite bitince askerliğini yaptı ve dönünce kısa bir süre bir ilaç firmasında temsilcilik yaptı.

Sonra Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü'ne girerek orada okudu ve mezun oldu. Bu okulda okurken 2008 yılında "Gazi" dizisi ile televizyona adım attı.
Osman Sınav tarafından yaratılan ve 2009 yılında başlayan, başrolündeTayanç Ayaydın'ın oynadığı "Sakarya Fırat" dizisinde oynadı.

2011 yılında başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy, Öykü Karayel, Bade İşçil, Merve Boluğur'un oynadığı "Kuzey Güney" adlı dizide kötü adam Barış Hakmen karakterini oynamıştır.

Özlem Balaban (Onuryay Evrentan)

Özlem annesi ile yaşadığı için bir türlü öz güven sahibi olamamış. Annesi çok baskın bir türlü bu yüzden evlenememiş; çünkü annesi yüzünden sosyal hayatı bile olamamış. Hapishane müdür yardımcısı. Oktay’a aşık ama çekingen.

Avlu 27. bölüm izle - Avlu son bölüm Puhu TV izle

Onuryay Evrentan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Onuryay Evrentan; 19 Mart 1974 Ankara’da doğmuştur. Aslen de Ankaralıdır. 172 cm boyunda, 62 kilo ve Balık burcudur. 2011 yılından beri Mehmet Ali Atasahili ile evlidir. Ünlü oyuncunun babası, İmar İskan Bakanlığında Genel Müdürlük yapmıştır. Annesi ise TOBB’de Müdür Muavini olarak çalışmıştır. Oyuncunun babasının adının ‘Onur’ olmasıyla, kızına da bu tarz bir isim vermiştir.

Hacettepe Üniversitesinde Biyoloji Bölümünü yarıda bırakarak, Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra Biyoloji Bölümündeki eğitimini de tamamlamıştır. Üniversitede tiyatro bölümünde okurken, TRT ekranlarında bir dizide rol alarak ilk kez oyunculuk kariyerine başlamıştır.

Jale Şahin (Şeyla Halis)

Jale Ceza evinde tutuklu ve hükümlülerin temsilcisi. Başarılı bir banka müdürü iken dayanamamış hesabına para aktarmış. Madde ve alkol bağımlılığı nedeniyle hayatı kaymış. Azra’nın çetesinde şimdi. Alkol de madde de ondan uzak.

Avlu 27. bölüm izle - Avlu son bölüm Puhu TV izle

Şeyla Halis kimdir, kaç yaşında, nereli?

Şeyla Halis 13 Ocak 1977 tarihinde İstanbul'da doğdu.  Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu.

Mimar Sinan Üniversitesi, Devlet Konservatuvarı, Piyano Bölümü'nden mezun olduktan sonra, eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi, Tiyatro Bölümünde tamamladı. Dormen Tiyatrosu, Tiyatro Kılçık gibi çeşitli tiyatro topluluklarında görev yaptı. 1999 yılından itibaren kamera karşısına geçerek sinema ve dizi filmlerde oynadı. Sanatçı ayrıca, çeşitli reklam filmlerinde ve televizyon programlarında oyunculuk ve sunuculuk yaptı. Bekir Çiçekdemir ile evlendi.

Hasret Şengül (Ayça Damgacı)

Azra’nın çetesinde Azra’nın zekasına hayran bir kadın. Platonik aşkı ile evlenen arkadaşını öldüresiye dövmüş. Cezası azmış ama çıkmayı istemediği için içeride bir çok suç işlemiş ve ceza almış.

Avlu 27. bölüm izle - Avlu son bölüm Puhu TV izle

Ayça Damgacı kimdir, kaç yaşında, nereli?

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Başından geçen olaylara dayanan, senaryosunu yazdığı ve başrolünü oynadığı 2008 yapımı Gitmek filmiyle tanınır.

İktisat okumaktan vazgeçti ve oyuncu olmaya karar verdi. Önce Şahika Tekand Oyunculuk ve Sanat Stüdyosu'na devam etti. Ardından İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Tiyatro Oyunevi kadrosuna katıldı. Ayrıca Göçebe Şarkılar adlı bir grupta solistlik yapıyor.

Alp Öztürk (Deniz Can Aktaş)

Kudret’in göz bebeği oğlu ama Kudret’e ihanet edecek söz dinlemeyecek asi bir tip. Gözünü kırpmadan Deniz’in kızı Ecem’i öldürdü. Ecem’e aşıktı karşılık bulamayınca öldürdü. Madde satıcısı ve bağımlısı.

Avlu 27. bölüm izle - Avlu son bölüm Puhu TV izle

Deniz Can Aktaş kimdir, kaç yaşında, nereli?

Deniz Can Aktaş, 28 Temmuz 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur. Doğma büyüme İstanbullu olan Deniz Can Aktaş aslen Kastamonu İnebolu’ludur. Piri Reis Üniversitesi Gemi Makineleri ve İşletme Mühendisliği Bölümü mezunu olan genç oyuncu, kariyerine 2015 yılında yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizi ile adım atmıştır.

Şimdilerde Star TV’de ikinci sezonu yayınlanan Avlu adlı dizide Alp Öztürk karakterine hayat veren Deniz Can Aktaş, 1.78 metre boyunda, 75 kilo ve Aslan burcudur.

Sinan (Tuğrul Tülek)

Sinan Azra’ya deliler gibi aşık bir Hukuk Fakültesi öğretim üyesidir. Azra’ya olan aşkı yüzünden hapishaneden çıkmaz olmuştur. Azra’yı hep destekler korur. Sinan Azra’nın hocası aynı zamanda da aşık olduğu adamdır.

Avlu 27. bölüm izle - Avlu son bölüm Puhu TV izle

Tuğrul Tülek kimdir, kaç yaşında, nereli?

İstanbul'da dünyaya gelen Tuğrul Tülek, lise eğitiminden sonra Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda tiyatro üzerine eğitim aldı. Kamera karşısına ilk kez Karamel isimli dizi ile geçen Tuğrul Tülek, ardından pek çok dizi ve filmde yer aldı. Genç oyuncu günümüzde ise Hatırla Gönül isimli dizide Ali karakterini canlandırdı.

2008'de Sınıf isimli dizide Giray karakterini canlandırdı. Dizi, yıllar sonra gençliğinin geçtiği mahalleye dönen Umut isimli bir adamın yaşadıklarını anlatıyor. Dizinin başrollerinde ise Serkan Altunorak, Mine Tugay, Sezgi Mengi ve Ezgi Mola yer aldı. 2009'da Başka Dilde Aşk isimli filmde Kamuran karakterini canlandırdı. Film, arkadaş gurubunda tanışan Zeynep ve Onur isimli iki gencin yaadıklarını ve ilişkilerinin zorlaşmasını anlatıyor. Filmin başrollerinde Saadet Işıl Aksoy, Mert Fırat, Emre Karayel ve Lale Mansur yer aldı. 

2010'da Bir Avuç Deniz isimli filmde Bora karakterini canlandırdı. Film, bir tekne gezintisinde tanışan Mert ve Deniz'in yaşadıklarını ve birbirlerine aşık olmasını anlatıyor. Filmin başrollerinde ise Engin Altan Düzyatan, Berrak Tüzünataç, Can Gürzap, Ayda Aksel ve Ahu Yağtu yer aldı. 2011'de Keşanlı Ali Destanı isimli dizide Sipsi Ali karakterini canlandırdı. Dizi, İstanbul'da küçük bir semtte yaşanan olayları anlatıyor. Haldun Taner'in aynı adlı eserinden uyarlanan dizinin başrollerinde ise Nejat İşler, Belçim Bilgin, Hale Akınlı, Beyti Engin ve Mihriban Er yer aldı. 

2015'te Hatırla Gönül isimli dizide Ali karakterini canlandırdı. Dizi, hafızasını kaybeden bir kadına bir sürü yalan söyleyen bir adamın yaşattıklarını anlatıyor. Dizinin başrollerinde ise Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak yer aldı. 

Derya (Simel Keçicioğlu)

Derya hırsızlık suçu ile suçlanan bir hükümlüdür. Derya babasız büyümüş bir kızdır. Annesi de babasından sonra evlenmemiş ama mahallede dul olduğu için adı çıkmıştır. Babasız büyüyen Derya hem annesini hemde kendisini korumak için erkek gibi yetişmiş. Kaslı bir vücut yapısına sahip. Derya yan koğuştan geldi ve Deniz ile samimiyet kurdu. Derya uzun zamandır annesini görememiş.

Avlu 27. bölüm izle - Avlu son bölüm Puhu TV izle

Simel Keçicioğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

1987 yılının Ekim ayında dünyaya gelen Simel Keçicioğlu Terazi burcudur. Çok küçük yaşlarda ritmik jimnastik ile ilgilenmeye başlamıştır. Çok küçük yaşta ritmik jimnastikle tanışmış ardından bale eğitimi almıştır. 10 sene Nilay Bale Okulu’nda birbirinden değerli hocaları eşliğinde mezun olmuş, M.E.B eğitmenlik sertifikası almıştır. Aynı zamanda 2006 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünü kazanmıştır. 2011 yılında konservatuvar’dan mezun olmuştur. Bir dönem aikido sporuna başlamış, tiyatro ve Japon disiplininin buluştuğu noktayı merak etmesi sonucu, Tadashi Suzuki’nin topluluğuna mail atmış ve yaz döneminde workshoplarına katılmıştır.

Okul bitmiş ve tekrar Japonya’dan Türkiye’ye dönmüş, bir arkadaşının telefonu ile kendisini İstanbul Devlet Tiyatroları Antigone oyunu seçmelerinde bulduğunu belirtmiştir. Böylece Devlet Tiyatroları’nda çalışmaya başlayan Simel Keçicioğlu bu süreç içerisinde bazı dizilerde yer almıştır. 2013 yılında Zişan Uğurlu’nun New York’ta workshop düzenleyeceğini duymuş ve New York’a gitmiştir. 1 ay kalmış, orada aldığı karar ile Fransa Paris’e gitmiş, Ecole Internationale de Theatre Jacques Lecoq okulundan mezun olmuştur. 2016 yılının Temmuz ayında ise tekrar İstanbul’a dönmüştür.

Günümüzde oyunculuğun yanı sıra aktif olarak aikido sporu ile uğraşmaktadır. Canını Sevdiğim İstanbul’u, Maskeli Balo, Türkan, Alev Alev, Komşular ve Avlu isimli dizilerde rol almıştır. Ayrıca 2008 yılında Vali isimli sinema filminde rol alan güzel oyuncu günümüzde Avlu dizisinde Derya karakterini canlandırmaktadır.

Son olarak maalesef baba tarafından aslen nereli olduğu, boyu ve kilosu gibi bilgilerine ulaşılamamıştır.

Heves (Selen Seyven)

Ayfer’in ağzından laf almak için Azra’nın ayarladığı bir mahkumdur Heves. Heves’in tek amacı Azra’nın çetesine girmektir. Selen seyven son olarak Klavye Delikanlıları dizisinde yer almıştır. Aslında Selen Seyven’in en çok tanındığı dizi Kocamın Ailesi dizisinde hayat verdiği Yonca karakteri olmuştur. Selen Seyven 1986 yılında Ankara’da doğmuştur ve 32 yaşındadır. Selen Seyven Leyla ile Mecnun dizisinde hayat verdiği Aysel karakteri ile büyük deneyim yaşamıştır.

Avlu 27. bölüm izle - Avlu son bölüm Puhu TV izle

Selen Seyven kimdir, kaç yaşında, nereli?

Selen Seyven, 2 Nisan 1986 tarihinde Ankara'da doğmuştur. Tam adı Selen Seyven Katırcıoğlu'dur. Annesi Özbek kökenlidir. Yönetmen Ezel Akay'ın yeğenidir. Ankara Yahya Kemal Beyatlı Lisesi Spor Bölümünden mezun oldu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünü bitirdi. 2004 yılında Büyük Buluşma dizisi, 2005 yılında Aşka Sürgün dizisi ve Hacivat ve Karagöz Neden Öldürüldü sinema filminde küçük rollerde oynadı.
2007 yapımı, yönetmen Aydın Sayman'ın "Janjan" adlı sinema filminde başrolde olarak Berk Hakman, Çetin Öner, Levent Yılmaz, Aykut Oray ile beraber rol aldı.

Kanal D'de 2007-2008 yılları arasında yayınlanan "Genco" dizisinde Alpay Kemal Atalan, Hazal Kaya, Faik Ergin, Orhan Şimşek ile rolleri paylaştılar.

2009 yılında "Abimm" adlı sinema filminde yine başrol olarak Mustafa Üstündağ, Levent Üzümcü, Bülent Şakrak, Okan Selvi ile birlikte oynadı.

2014 yılında "Kocamın Ailesi" dizisinde başrol oyunculuğunu Selen Seyven, Gökhan Alkan, Yıldız Kültür, Yeşim Salkım, Buse Arslan, Füsun Kostak ve Şehsuvar Aktaş paylaşmaktadır.

Selen Seyven, oyuncu Kerem Kupacı ile 9 Eki 2009 tarihinde nişanlandı. Daha sonra 2010 yılında ayrıldılar.

Ecem Demir (Eslem Akar)

Deniz Demir'in kızı. 18 yaşında. Lise son sınıf öğrencisi. Sürekli tanık olduğu aile içi şiddetin bir diğer ismi. Bu onu içine kapanık biri yapmış. Ecem'in hayatı anne babası kavga ederken babasının vurulması ve annesinin cezaevine girmesiyle tepe taklak olur. Ecem cezaevine annesini görmeye gittiğinde tanıştığı Kudret'in oğlu Alp tarafından öldürüldü.

Avlu 27. bölüm izle - Avlu son bölüm Puhu TV izle

Eslem Akar kimdir, kaç yaşında, nereli?

Eslem Akar, 23 Mart 1998 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Daha önce TRT 1’de yayınlanan Sen de Gitme dizisinin kadrosunda yer aldı ancak Avlu dizisiyle dikkatleri üzerine çekti. Demet Evgar, Nursel Köse, Ceren Moray gibi oyuncularla çalışma fırsatı yakalayan Eslem Akar, Demet Evgar’ın hayat verdiği Deniz’in kızı Ecem’i canlandırdı. Oyunculuk eğitimini ise Ümit Çırak 3 Mota Oyunculuk Teknikleri Atölyesinde almış olan genç oyuncu, birçok spor dalında da başarı sahibi. Masa tenisi, buz pateni, bisiklet, jimnastik, yüzme, basketbol, voleybol ve futbolla yakından ilgilenen Eslem Akar, Fransızca ve İngilizce konuşabiliyor. 

Eslem Akar’ın yeni projesi ne olacak?

Büşra Yılmaz’ın kitabından uyarlanan 4N1K öncelikle sinema filmi olarak beyaz perdeye yansımıştı. Gişede çok beğenilen film şimdi dizi olarak ekranlara çıkmaya hazırlanmakta. Fabrika Yapım ile ekrana gelecek dizinin kadrosuna Eslem Akar’ı da dâhil edildi.

Melis Ersoy (Deniz Barut)

Cezaevinin psikoloğu. Müdür Nihal'in ölümü sonrası cezaevi müdürü olarak atandı. Cezaevinde çıkan bir isyan sonrası müdürlükten alındı. Şimdiye dek yaptığı her şeyde çok başarılı olmuş biri. Nedeni annesi... Annesi için Melis bir çocuktan çok bir proje olmuş. Gideceği okuldan edineceği arkadaşlara kadar tüm kararları annesi almış. O da bu seçimlere itiraz etmeden uymuş. Melis, cezaevinin isminin tersine cezalandırmaktan çok insanları topluma kazandıran bir kurum olması gerektiğine inanıyor.

Avlu 27. bölüm izle - Avlu son bölüm Puhu TV izle

Deniz Barut kimdir, kaç yaşında, nereli?

Deniz Barut 19 Mart 1983 tarihinde Denizli’de dünyaya gelmiştir. 1997 yılında Elit Model isimli yarışmaya katılmış ve buradan birincilikle ayrılmıştır. Bu yarışmadan sonra kendindeki yeteneği farketmiş ve modellik yerine oyunculuğu seçmiştir. Üniversite eğitimini Ege Üniversitesi Spor Akademisi’nde almıştır. Ardından oyunculuk eğitimi almak için Şahika Tekand Studio’ya girmiştir.

İlk dizi deneyimi 2006 yılında Kaybolan Yıllar dizisinin ardından 2008 yılında Lale Devri dizisinde Azize karakteri 2010 yılında Elde Var Hayat dizisinde Yüksel karakteri 2011 yılında Kızlar ve Anneleri dizisinde Çağla karakteri, 2014 yılında Kara Para Aşk dizisinde Pınar Dündar, 2015 yılında Son Çıkış isimli dizide Nilüfer Aktepe ve 2016 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Hayatımın Aşkı dizilerinde rol almıştır.

Daha sonra Kanal D ekranlarında dizi olan Poyraz Karayel’in sinema filmi olan Poyraz Karayel:Küresel Sermaye filminde rol almıştır.

Güzel oyuncu Deniz Barut ilk gördüğünde aşık olduğunu söylediği yönetmen sevgilisi Şafak Bakkalbaşıoğlu ile 2005 yılında dünya evine girmiştir. Çiftin 8 yaşında Kuzey adında ve 6 yaşında Uzay isminde olmak üzere 2 erkek çocukları vardır.

Müdür Nihal (Şebnem Dönmez)

Nihal, cezaevinin müdürü. Sert, otoriter, disiplinli bir kadın. Aynı cezaevinde birlikte çalıştığı eşi Murat’la gençken tanışıp evlenmişler. Nihal öncelikle Kudret ve Azra’nın cezaevi üzerindeki hakimiyetlerini bitirmek istemektedir. Ancak cezaevinde çıkan bir isyanda mahkumlar tarafından öldürülür.

Avlu 27. bölüm izle - Avlu son bölüm Puhu TV izle

Şebnem Dönmez kimdir, kaç yaşında, nereli?

Şebnem Dönmez, 7 Mayıs 1974 tarihinde Almanya'nın Salzgitter kentinde doğmuştur.

1996 yılında Televizyon ekranlarında Murat Başoğlu ile birlikte sunduğu "Sabah Şekerleri" programı ile tanındı. Ardından 1997 yılında Star TV'de yayınlanan Murat Başoğluile "Görevimiz Tehlike" adlı yarışma programını sundu. 1998'de ise Star TV'de bir showgirl olarak tüm hünerlerini sergilediği Cumartesi Gecesi Ateşi'ni sundu.
Emre Aydın'ın video kliplerinde ve Ferdi Tayfur'un Emmoğlu adlı klibinde oynamıştır.

Şebnem Dönmez, aynı zamanda Live Earth'ün Türkiye temsilcisi olup Al Gore'un İstanbul'da gerçekleştirdiği toplantıya basın sözcüsü olarak katılmıştır.

Şebnem Dönmez, 20 Ağustos 2004 tarihinde yönetmen Ezel Akay ile evlendi. 2007 yılının şubat ayında boşandı.

2005 yılında "Oyunun Oyunu" adlı tiyatro oyununda; Kerem Atabeyoğlu,Yasemin Yalçın, Alp Kırşan, Volkan Severcan ile sahnede yer aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17