banner10

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı -  Mesut, Selin'i durdurabilecek mi? Kanal D 

Arka Sokaklar son bölüm geçtiğimiz hafta en çok izlenen dizilerden biri olmuştu. Arka Sokaklar bu hafta da nefes kesecek

Arka Sokaklar yeni sezon ile birlikte izleyici Kanal D ekranlarına sabitledi. Arka Sokaklar dizisinde bu hafta Mesut, ekipten ayrılması gündem de olan Selin'i ikna etmeye çalışıyor. Arka Sokaklar 488. fragmanı yayınlandı. İşte Arka Sokaklar dizinde bu hafta yaşanacaklar;

Kanal D ekranların her cuma akşamı yayınlanan arka sokaklar yeni sezon tempsuna hızlı girdi. Arka Sokaklar dizisinin yayınlanacak olan yeni bölümünde ekipten ayrılması beklenen Selin'i Mesut vazgeçirmek için elinden geleni yapıyor. Arka Sokaklar son bölüm de hereketli sahneler yaşanmıştı. Arka Sokaklar dizisinde bu hafta Selin'in İzmir'e tayini çıktığını Rıza Baba açıklar. Selin bu haberle yıkılır. Ekip arkadaşlarından ayrılacağı için üzgün olan Selin bu karara uyacak mı?

Arka Sokaklar Yeni Bölüm

Arka Sokaklar dizisinde bu hafta; Rıza Babanın kararı sonrasında Selin, tayin konusu ile ilgili bazı gerçekleri gizlemektedir. Selin ve Mesut arasında bu gerginlik yaşanırken tayin konusu gerçekleri Mesut öğrenince aksiyonlar başlar.

"Lütfiye, oğlu Oğuz'la yaşamaktadır. Oğuz, uyuşturucu bağımlısıdır. Aldığı maddenin etkisiyle annesine şiddet uygulamaktadır. Ekip şikayet üzerine eve gelir. Durumu öğrenince Oğuz'un peşine düşer. Oğuz bağımlıların yanında ölmek üzereyken bulunur. Hastaneye kaldırılır ve sonrasında taburcu edilir. Rıza Baba annesine Oğuz'u tedavi ettirmesini söyler. Ama Lütfiye, Arda'nın başını belaya sokacak bambaşka bir işe kalkışır."

ARKA SOKAKLAR KONUSU

Türkiye'nin en uzun yapımlarından oluşan Arka Sokaklar dizisi İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube'de görev yapan ‘sivil' bir ekibi konu almaktadır. "Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir ; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha ‘yaşanır' bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz… İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube'de görev yapan ‘sivil' bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla' yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır. Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar."

ARKA SOKAKLAR KÜNYESİ

Yapımcı : Erler Film / Türker İnanoğlu

Yönetmen : Orhan Oğuz

Genel Koordinatör : Yılmaz Ekmekçi

Senaryo Danışmanı : Ahmet Yurdakul

Senaryo : Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul

ARKA SOKAKLAR OYUNCULARI

Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Merve Oflaz (Bahar), Can Başak (Arif Müdür), Boğaç Aksoy (Volkan), Başak Atıcı (Hande), Kerimhan Duman (Tunç), Manolya Aşık (Şule), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Tunç Oğuz (Arda), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Melisa Şalgam (Asiye), Efe Günay (Haydarberk), Kaan Uslu (Efe), Ada Baykan (Zeyno Bebek)

Kaynak: www.gaste24.com

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2018, 11:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17