banner10

18 yıl önce ilanla evlatlık verilmişti, annesini buldu

18 yıl önce gazete ilanıyla evlatlık verilen Doğan Öztürk, öz annesini Esra Erol'un programında buldu.

18 yıl önce ilanla evlatlık verilmişti, annesini buldu

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında bu sefer başka bir aile dramı ortaya çıkarıldı. 18 yıl önce gazete ilanıyla evlatlık verilen Doğan Öztürk, öz ailesini bulmak için Esra Erol’da programına başvuruda bulundu.

Öztürk’ün elinde tek bir bilgi olarak bulunan 18 yıl önce verilen gazete ilanını Esra Erol’da ekibi hızlı bir şekilde değerlendirerek çalışmaya başladı. Trabzon’da yerel bir gazetede yer alan ilanda “Doğacak çocuğunu verecek aile arıyor” ifadesi ve annenin fotoğraf karesinin bulunması süreci hızlandırdı.

Gazete ilanıyla programa gelen Doğan Öztürk’ün annesine 24 saat içinde ulaşarak ilandaki kişinin Arife Kaya olduğu belirlendi. 

Arife Kaya’ya kısa sürede ulaşan Esra Erol, canlı yayına davet ederek DNA testi yapılacağını açıkladı. Arife Kaya ve Doğan Öztürk arasında yapılan DNA testi sonucu bugün Esra Erol’da açıklandı. DNA testi sonucuna göre Doğan, Arife Kaya’nın oğlu çıktı. 

Arife Kaya'nın yayına çıkana kadar oğluyla ilgili rengini pek belli etmediği ifade edilirken, stüdyoda onunla görüşünce dakikalarca sarılıp ağladı.

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2018, 00:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17