banner10

Samsung Galaxy F için dikkat çeken özellikler (Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F) 

Katlanabilir akıllı telefon pazarını başlatan Samsung Galaxy F, bugün ilginç bilgilerle karşımıza çıkıyor. Samsung Galaxy F için ayrıntılar beklenmedik bir şekilde ortaya çıktı.

Samsung Galaxy F için dikkat çeken özellikler (Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F) 

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F hakkında yeni bilgiler ortaya çıkmaya başladı. Bu yeni bilgiler doğrudan Galaxy S9 için hazırlanan Android Pie dosyasından geliyor. Samsung Galaxy F telefonun "Winner" adıyla geldiği uzun süredir bilinmektedir.

Android Pie dosyasında, bu kod adına “winnerlte” ismi ile ulaşılmış. Bu kod adı iki konu hakkında yeni bilgiler veriyor. İlk olarak, şirketin doğrudan Exynos işlemciler üzerinden ilk katlanabilir modeli kuracağını biliyoruz. Qualcomm tarafından üretilen "Snapdragon işlemci" kullanan modellerinin kod adına "q" harfini eklediği kaydedildi. Buna ek olarak, Samsung Galaxy F telefonun Android 9.0 Pie ile kutusundan çıkacağı biliniyor.

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F çok merak ediliyor

Samsung Galaxy F bünyesinde 7 inç ya da 8 inç bir ekran yer alacak. Samsung Galaxy F telefonların "cüzdan" şeklinde katlanabilmesi bekleniyor. Samsung Galaxy F  telefonların içe doğru katlanan bir ekrana sahip olması planlanıyor. Samsung Galaxy F, 3.000 mAh ya da 6.000 mAh seviyesinde bir katlanabilir pil üzerine kurulacak. Samsung Galaxy F telefonların 2019 yılında tam bin 800 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkması ön görülüyor. Samsung Galaxy F modeli hakkında yeni bilgiler önümüzdeki ay düzenlenecek SDC 2018 kapsamında verilecek.

Kaynak: www.gaste24.com

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2018, 15:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17