Vedat Muriç'in menajeri canlı yayında noktayı koydu!

Fenerbahçe ve Galatasaray'ın transfer gündeminde yer alan Vedat Muriç için menajeri Haluk Canatar, önemli açıklamalarda bulundu.

Vedat Muriç'in menajeri canlı yayında noktayı koydu!

Fenerbahçe ve Galatasaray'ın transfer gündeminde yer alan Vedat Muriç transferi ile ilgili A Spor'a konuşan menajer Haluk Canatar, "Vedat her gün isminin gündemde olmasından dolayı rahatsız. Ben de menajeri olarak rahatsızım. İki saygı-değer kulübün sürekli karşı karşıya getirilmesi de doğru değil...  Olmayan bir konuyu sürekli yalanlamak zorunda kalıyoruz. Ben Rizespor'un izni olmadan hiçbir kulüple görüşme yapamam. Buna yetkim yok. Nisan ayında bir kulüp beni aradı. Onlarla görüştüm. Daha sonra Galatasaray beni aradı. Fenerbahçe ile görüştükten sonra Galatasaray'dan telefon aldım. Galatasaray'a, 'Fenerbahçe ile görüşüyoruz, sizinle görüşmem doğru olmaz.' dedim. Fenerbahçe ile görüşmeler uzadı. Daha sonra Fenerbahçe'ye de bilgi vererek Galatasaray'la görüştüm. Daha sonra bu kez Fenerbahçe'ye aynı cevabı verdim. 'Galatasaray'la görüşüyoruz, sizinle görüşmem doğru olmaz.' dedim. Vedat Muriç şu anda hiçbir kulüple anlaşmadı. Şu kulüple anlaştık, bu kulübe imza attık gibi bir şey yok." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2019, 09:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
metinn
metinn - 2 hafta Önce

sacma sapan konsumalrdan biktik GS in su kadar teklifi diyor sn baskan ama hernedense fb ye yakinmis da nedir teklifi gs in uzeirnde ise bir kiside sormuyor nedne cunku gb li basin salamakla meshur menejeri fb bask yardimsinin evine girmismis de orada telekonferansla muricde evt demsimisfe sonus kocaman bir SIFIR sevsinelr pööh

SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17