Tolga Ciğerci'den haber var!

Son iki sezonu Galatasaray'da geçiren ve bu sezon başında Fenerbahçe ile anlaşan Tolga Ciğerci'nin sağlık durumuyla ilgili bir gelişme yaşandı.

Tolga Ciğerci'den haber var!

Sarı lacivertli ekibin sezon başında kadrosuna kattığı ancak sakatlıklarından ötürü bir türlü forma şansı bulamayan Tolga Ciğerci, yurt içi ve yurt dışında çalışmalarına devam ediyor. 
Sakatlık problemlerinden bir türlü kurtulamayan 26 yaşındaki futbolcu, sarı lacivertli ekiple henüz hiçbir resmi maçta forma giymiş değil. Fenerbahçe, sezon başında imzaladığı sözleşmede 'Sakatlığı sona ermeden, herhangi bir ücret ödenmeyecek' maddesi bulunan Tolga'dan henüz faydalanamazken, Ali Koç konuyla ilgili yaptığı açıklamada, iyileşene kadar Tolga Ciğerci'ye hiçbir ücret ödenmeyeceğini açıklamıştı.

TEDAVİSİ KULÜPTEN BAĞIMSIZ OLARAK SÜRÜYOR

Ayak parmağındaki sakatlık nedeniyle eski formuna kavuşamayan ve tedavisi için ABD ve Almanya arasında mekik dokuyan Tolga Ciğerci, özel hoca ile crossfit antrenmanları yapıyor. Fenerbahçe'nin Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde çalışmayan ve tedavisini ise kulüpten bağımsız olarak gören Tolga Ciğerci'den gelecekte sarı lacivertli ekibin yararlanıp yararlanmayacağı ise merak konusu.

Kaynak: Ajanslar

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 18:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17