banner39

O görüntü çok konuşulmuştu... Ziraat Bankası'ndan Fenerbahçe açıklaması geldi

Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın'ın Fenerbahçe'nin eski asbaşkanı Nihat Özdemir'e söylediği "İnşallah Fenerbahçe'yi küme düşüreceğiz." ifadeleri Fenerbahçe taraftarından yoğun tepki görünce, bankadan açıklama yapıldı.

O görüntü çok konuşulmuştu... Ziraat Bankası'ndan Fenerbahçe açıklaması geldi

Türkiye Bankalar Birliği ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın’ın "İnşallah Fenerbahçe'yi küme düşüreceğiz" sözleri sarı lacivertli taraftarının tepkisi çekince Ziraat Bankası'ndan açıklama geldi. Yapılan açıklamada Aydın’ın ifadelerinin “dost ortamında yapılan bir şaka” olduğu bildirildi.

Türkiye Bankalar Birliği ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın'ın, Bursa BTSO'da düzenlenen Ekonomiye Değer Katanlar ödül töreni sonrası 26 Aralık 2018'de, Fenerbahçe’nin eski 2. Başkanı Nihat Özdemir’e söylediği sözler gündem oldu.

Yeni ortaya çıkan görüntülerde Aydın, Özdemir'e "İnşallah Fenerbahçe'yi küme düşüreceğiz." ifadelerini kullanıyor.

Türkiye Bankalar Birliği Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın'ın Fenerbahçe'nin eski asbaşkanı Nihat Özdemir'e söylediği "İnşallah Fenerbahçe'yi küme düşüreceğiz" sözleri sarı lacivertli taraftarının tepkisi çekti.

Tepkilerin ardından bir açıklama yapan Ziraat Bankası, şu ifadelerin yer aldığı bir mesaj paylaştı:

Genel müdürümüzün güzide bir futbol takımımızla ilgili dost ortamında tamamen bir şakadan ibaret cümlesinin dün akşamdan itibaren amacından saptırılarak bazı kesimlerce kullanıldığı görülmektedir.

Hem genel müdürümüzün hem de bankamızın Türk futboluna ve takımlarımıza verdiği değer, duyduğu saygı tartışma konusu yapılamaz.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur. 

Kaynak: www.gaste24.com

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2019, 18:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner43