banner10

Mehmet Demirkol'dan Tolgay Arslan yorumu

Mehmet Demirkol, 'Ben Beşiktaş formasını hiç öpmedim' polemiğiyle gündeme gelen Tolgay Arslan'ın, “Beşiktaş’ta bana yapılanlar gurur kırıcıydı” sözlerini değerlendirdi.

Mehmet Demirkol'dan Tolgay Arslan yorumu

Mehmet Demirkol'un BeinSport'ta yaptığı yorumlar şöyle: Bu tartışmayı herkes biliyor. Formayı öptü ve 'Ben Beşiktaş formasını hiç öpmedim" dedi.  Tolgay’ın şunu ayırt etmesi lazım. Birincisi taraftarla ilişkisi, ikincisi yöneticisiyle ilişkisi. Taraftarla ilişkini bozma. Kaç senedir berabersin, oynamışsın. Sen o formaya aşık olmuş, hiçbir para ilişkisi olmadan hatta vererek sevmiş insanları niye rencide ediyorsun ki.

İki senin yöneticilerle ilişkin. Bu farklı bir durum. Orada mobinge maruz kaldığını iddia ediyorsun. Burada doğru yöntem şudur. Mobinge maruz kaldığın gün çıkıp açıklayacaksın bunu.

Tolgay’ı bu konuda suçlamıyorum. Çıkıp açıklamasını yaptı. Bence taraftarla yöneticiyle arasındaki farkı anlayıp ona göre değerlendirmek gerekiyor. Problem yok benim açımdan, sonra çıkıp açıklamalarını da yaptı. Taraftar kolay affetmez ama.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner6

banner17