Kulisleri sallayan takas iddiası: Tolgay'a karşılık Olcay

Beşiktaş ile Trabzonspor arasında takas iddiası konuşuluyor... Ocak ayı transfer döneminde Trabzonspor ile Beşiktaş arasında ses getiren transferler yaşanabilir.

Kulisleri sallayan takas iddiası: Tolgay'a karşılık Olcay

Yeni Şafak'ın haberine göre iki kulüp arasındaki yakın ilişkiler sebebiyle Olcay Şahan'ın Beşiktaş'a geri dönebileceği Tolgay Arslan'ın da Trabzonspor forması giyebileceği belirtiliyor. Bu transferlere Onur Kıvrak-Tolga Zengin takası da eklenebilir. 

Mustafa Akbaş'ın sözleşmesinin feshedilmesi, Esteban Alvarado ile yolların ayrılmasının ardından Trabzonspor'da takımdan gönderilecek isimlerle ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor.

Bordo mavili kulüp, takımdan ayrılması gündemde olan Olcay Şahan, Onur Kıvrak, Burak Yılmaz ve Kucka için görüşmelerini sürdürüyor. Kulislerde Beşiktaş'a geri döneceği konuşulan Olcay Şahan'ın Tolgay Arslan ile takas edileceği aktarılırken Onur Kıvrak'ın da yine aynı yöntemle Tolga Zengin karşılığında Beşiktaş'a transfer olacağı belirtildi.

Konuyla ilgili olarak TVNET ekranlarında yayınlanan Akşam Sporu programına bağlanan Yeni Şafak Spor Yazarı Ali Kemal Yazıcı da Trabzonspor ve Beşiktaş arasında takas yöntemiyle bazı transferlerin olabileceğinin altını çizdi.

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2018, 11:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17