banner10

İtalyanlardan flaş Skrtel iddiası!

İtalyan La Gazzetta Dello Sport, İtalyan devinin Fenerbahçe'nin Slovak yıldızı Skrtel'i transfer listesine aldığını iddia etti.

İtalyanlardan flaş Skrtel iddiası!

İtalyan basını, Serie A devi Juventus'un, Fenerbahçe'nin Slovak yıldızı Martın Skrtel'i transfer listesine aldığını iddia etti.

La Gazzetta Dello Sport, sezon sonunda takımdan ayrılıp, Katar'a gitmesi gündemde olan Medhi Benatia'nın yerini doldurmak için arayış içinde olduğunu ve Fenerbahçeli Skrtel'i alternatif olarak değerlendirdiğini yazdı. 

Skrtel, Juve'nin 4 kişilik listesinde

Benatia'nın yerine tecrübeli ve bonservis maliyeti düşük bir savunmacı arayan Juve'nin 4 kişilik bir liste belirlediği, Skrtel'in de bu isimler arasında olduğu bildirildi. 

Skrtel'in tecrübesiyle takıma uyum sağlayacağı düşünülüyor

Haberde uzun süre Liverpool'da oynayan 34 yaşındaki savunma oyuncusunun sezon sonu bitecek olan sözleşmesini değerlendirmek isteyen italyan ekibin, Skrtel'in tecrübesiyle takıma uyum sağlayacağını düşündüğü kaydedildi.

Juventus'un Bonucci, Chiellini ve Rugani'den oluşan savunma hattına monte etmeyi planladığı oyuncu için 3 isim daha tespit ettiği vurgulandı. 

Kaynak: www.gaste24.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17