banner38

Futbolda heyecan bugün başlıyor

Futbolda Spor Toto Süper Lig'de 20'nci hafta bugün oynanacak Adana Demirspor-Bitexen Giresunspor karşılaşmasıyla başlayacaka.

Spor 20.01.2023, 14:21
Futbolda heyecan bugün başlıyor

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın programı şöyle:

Süper Lig

Bugün:

20.00 Adana Demirspor-Bitexen Giresunspor (Yeni Adana)

Yarın:

16.00 Kasımpaşa-Medipol Başakşehir (Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Galatasaray-Fraport TAV Antalyaspor (Nef)

22 Ocak Pazar:

13.30 Gaziantep FK-Demir Grup Sivasspor (Kalyon)

16.00 Corendon Alanyaspor-VavaCars Fatih Karagümrük (Kırbıyık Holding)

16.00 Yukatel Kayserispor-Beşiktaş (RHG EnerTürk Enerji)

19.00 Trabzonspor-İstanbulspor (Şenol Güneş Spor Kompleksi)

23 Ocak Pazartesi:

20.00 Arabam.com Konyaspor-MKE Ankaragücü (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

20.00 HangiKredi Ümraniyespor-Fenerbahçe (Ümraniye Belediyesi Şehir)

1. Lig

Bugün:

20.00 Sakaryaspor-Altınordu (Yeni Sakarya Atatürk)

Yarın:

13.30 Erzurumspor FK-Göztepe (Erzurum Kazım Karabekir)

13.30 Beyçimento Bandırmaspor-Tuzlaspor (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Gençlerbirliği-Dyorex Boluspor (Eryaman)

19.00 Altay-Pendikspor (Alsancak Mustafa Denizli)

22 Ocak Pazar:

13.30 Bodrumspor-Ankara Keçiörengücü (Bodrum İlçe)

16.00 Eyüpspor-Yılport Samsunspor (Eyüp)

19.00 Adanaspor-Yeni Malatyaspor (Yeni Adana)

23 Ocak Pazartesi:

20.00 Çaykur Rizespor-Altaş Denizlispor (Çaykur Didi)

TFF 2. Lig

Beyaz Grup:

22 Ocak Pazar:

14.00 Anagold 24Erzincanspor-Bayburt Özel İdare (Erzincan 13 Şubat Şehir)

14.00 Bursaspor-HES İlaç Afyonspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

14.00 Eşin Group Nazilli Belediyespor-Batman Petrolspor (Nazilli İlçe)

14.00 Somaspor-Çorum FK (Soma Atatürk)

14.00 Şanlıurfaspor-Sivas Belediyespor (11 Nisan)

14.00 Kuzey Marmara AŞ Arnavutköy Belediyespor-Amed Sportif Faaliyetler (Bolluca)

14.00 Isparta 32-Esenler Erokspor (Isparta Atatürk)

14.00 Menemen FK-Ankaraspor (Menemen İlçe)

14.00 Düzce Cam Düzcespor-Tarsus İdmanyurdu (Düzce 18 Temmuz)

Kırmızı Grup:

Yarın:

14.00 Ankara Demirspor-Serik Belediyespor (TCDD Ankara Demirspor)

14.00 TECO Karacabey Belediyespor-Uşakspor (Karacabey M.Fehmi Gerçeker)

22 Ocak Pazar:

14.00 Zonguldak Kömürspor-1461 Trabzon FK (Karaelmas K.Köksal)

14.00 Kocaelispor-Kırşehir FK (Kocaeli)

14.00 GMG Kastamonuspor-Sarıyer (Gazi)

14.00 Etimesgut Belediyespor-Bucaspor 1928 (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

14.00 Diyarbekirspor-Baynet İnşaat Balıkesirspor (Diyarbakır)

14.00 İskenderunspor-Pazarspor (Kırıkhan İlçe)

14.00 Bitexen Vanspor-Fethiyespor (Van Atatürk)

14.00 Adıyaman FK-Weecoins Kırklarelispor (Adıyaman Atatürk)

TFF 3. Lig

1. Grup:

Yarın:

14.00 Belediye Derincespor-Karşıyaka (Belediye Derince Doğal Çim)

14.00 52 Orduspor-İdaş Çatalcaspor (Yeni Ordu)

22 Ocak Pazar:

13.00 GEMA Polimer Şile Yıldızspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Şile)

14.00 Edirnespor-Hacettepe 1945 (Edirne 25 Kasım)

14.00 Nevşehir Belediyespor-1954 Kelkit Belediyespor (Nevşehir Gazi-Ev sahibi takım seyircisiz)

14.00 1922 Konyaspor-Eskişehirspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

14.00 Exenpay Yeni Mersin İdmanyurdu-BC Group Ağrı 1970 (Mersin)

14.00 Belediye Kütahyaspor-Amasyaspor FK (Dumlupınar)

14.00 Entegre Solar Elazığspor-Yomraspor (Elazığ Doğukent)

2. Grup:

Yarın:

14.00 Bayrampaşaspor-23 Elazığ FK (Bayrampaşa Çetin Emeç)

14.00 Kuşadasıspor-Armoni Alanya Kestelspor (Kuşadası Özer Türk)

22 Ocak Pazar:

14.00 Ayvalıkgücü Belediyespor-Amberçay Eynesil Belediyespor (Ayvalık Hüsnü Uğural)

14.00 Alagöz Holding Iğdır FK-Orduspor 1967 (Iğdır Şehir)

14.00 Yeşilyurt D.Ç Ofspor-Turgutluspor (Of İlçe)

14.00 Karaman FK-Darıca Gençlerbirliği (Kemal Kaynaş)

14.00 Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Yardımcıoğlu Sigorta Kahramanmaraşspor (Gümüşhane Yenişehir)

14.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Kınay Bulvarspor (Başpınar)

3. Grup:

Yarın:

14.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Merkür Holding Erbaaspor (Tepecik Şenol Güneş)

14.00 Akhisarspor-Bursa Yıldırımspor (Spor Toto Akhisar)

22 Ocak Pazar:

14.00 Niğde Anadolu FK-Siirt İl Özel İdaresi (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs)

14.00 Fatsa Belediyespor-Beyoğlu Yeni Çarşı (Fatsa İlçe)

14.00 68 Aksaray Belediyespor-Bitexen Sapanca Gençlikspor (Dağılgan)

14.00 Kepez Belediyespor-Efeler 09 FK (Kepez Hasan Doğan)

14.00 Muş 1984 Muşspor-Malatya Arguvanspor (Muş Şehir)

14.00 Artvin Hopaspor-Osmaniyespor FK (Hopa İlçe)

14.00 Güneş Holding Çankaya FK-Bergama Belediyespor (Osmanlı)

Kadın Futbol Süper Ligi

A Grubu:

22 Ocak Pazar:

12.00 Hakkarigücü-Karadeniz Ereğli Belediyespor (Merzan Şehir)

12.00 Altay-Wulfz Fatih Karagümrük (Ören Futbol Sahası)

12.00 Fatih Vatanspor-Beşiktaş Vodafone (Fatih Mimar Sinan)

12.00 Dudullu-Onvo Hatayspor (Dudullu)

B Grubu:

22 Ocak Pazar:

12.00 Amed Sportif Faaliyetler-Trabzonspor (Amedspor Tesisleri Sentetik Saha)

12.00 Ataşehir Belediyespor-Galatasaray Petrol Ofisi (İBB Esatpaşa)

12.00 Bitexen 1207 Antalyaspor-Fenerbahçe (Zeytinköy 2 nolu saha)

12.00 Bitexen Adana İdmanyurduspor-Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET (Muharrem Gülergin Futbol Sahası)

12.00 Konak Belediyespor-Kireçburnu (Bornova İlçe)

Kaynak: AA
Yorumlar (0)
banner35
Günün Anketi Tümü
Seçimi kaybedenler istifa etmeli mi?
banner21
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Galatasaray 33 79
2. Fenerbahçe 33 74
3. Beşiktaş 34 74
4. A.Demirspor 33 63
5. Başakşehir 33 53
6. Trabzonspor 33 51
7. Konyaspor 33 49
8. Kayserispor 33 49
9. Karagümrük 33 44
10. Alanyaspor 34 41
11. Kasımpaşa 33 40
12. Ankaragücü 33 39
13. Antalyaspor 33 38
14. Sivasspor 34 37
15. İstanbulspor 33 35
16. Giresunspor 33 34
17. Ümraniye 33 27
18. Gaziantep FK 33 25
19. Hatayspor 33 23
Takımlar O P
1. Samsunspor 36 78
2. Rizespor 36 68
3. Pendikspor 36 67
4. Bodrumspor 36 62
5. Sakaryaspor 36 62
6. Eyüpspor 36 62
7. Göztepe 36 60
8. Manisa FK 36 56
9. Keçiörengücü 36 56
10. Bandırmaspor 36 55
11. Boluspor 36 52
12. Altay 36 40
13. Erzurumspor 36 39
14. Tuzlaspor 36 38
15. Gençlerbirliği 36 38
16. Altınordu 36 35
17. Adanaspor 36 25
18. Denizlispor 36 23
19. Yeni Malatyaspor 36 16
Takımlar O P
1. M.City 38 89
2. Arsenal 38 84
3. M. United 38 75
4. Newcastle 38 71
5. Liverpool 38 67
6. Brighton 38 62
7. Aston Villa 38 61
8. Tottenham 38 60
9. Brentford 38 59
10. Fulham 38 52
11. Crystal Palace 38 45
12. Chelsea 38 44
13. Wolves 38 41
14. West Ham United 38 40
15. Bournemouth 38 39
16. Nottingham Forest 38 38
17. Everton 38 36
18. Leicester City 38 34
19. Leeds United 38 31
20. Southampton 38 25
Takımlar O P
1. Barcelona 37 88
2. Real Madrid 37 77
3. Atletico Madrid 37 76
4. Real Sociedad 37 68
5. Villarreal 37 63
6. Real Betis 37 59
7. Osasuna 37 50
8. Athletic Bilbao 37 50
9. Girona 37 49
10. Rayo Vallecano 37 49
11. Sevilla 37 49
12. Mallorca 37 47
13. Cadiz 37 41
14. Getafe 37 41
15. Valencia 37 41
16. Almeria 37 40
17. Celta Vigo 37 40
18. Real Valladolid 37 39
19. Espanyol 37 36
20. Elche 37 24
banner23