banner39

Fenerbahçe'den 'Her şey çok güzel olacak' açıklaması!

Fenerbahçe Kulübü, statta asılı olan 'Her şey çok güzel olacak' pankartıyla ilgili kamuoyunda çıkan siyasi gönderme şeklindeki iddialara resmi sitesinden yaptığı açıklama ile cevap verdi.

Fenerbahçe'den 'Her şey çok güzel olacak' açıklaması!

Fenerbahçe Kulübü resmi sitesinden yaptığı açıklamada statta asılı olan 'Her şey çok güzel olacak' pankartıyla ilgili kamuoyunda çıkan AK Parti'ye siyasi gönderme şeklindeki iddialara cevap verdi.

Fenerbahçe resmi sitesinden yapılan açıklama şu şekilde;

"Geçtiğimiz hafta sonu Akhisarspor’u ağırladığımız maçta stadımızda asılı bulunan bir pankart ile ilgili medya organlarında çıkan asılsız haberler dolayısıyla açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur.

Haberlere konu olan ve güncel siyasi gündemle ilişkilendirilen söz konusu pankart, taraftarlarımız tarafından bu sezon 1 Eylül 2018 tarihinde stadımızda oynanan Fenerbahçe – Kayserispor müsabakasında asılmıştır. Taraftarlarımızın takımımıza duydukları inancı ifade eden pankart, o tarihten bugüne dek sezon boyunca stadımızda oynadığımız 21 maçın tamamında asılı kalmıştır.

Söz konusu pankart üzerinden siyasi bir mesaj çıkarılmasını ve Fenerbahçe Spor Kulübü’nü güncel siyasetin içine çekme çabalarını üzülerek takip etmekteyiz. Kulübümüzün siyasete bulaştırılmamasını kamuoyundan önemle rica ederiz. 

Bu vesileyle bir kere daha hatırlatmak isteriz ki; Fenerbahçe, sarı-lacivert renklere gönül vermiş her tür siyasi görüş ve düşünceye sahip milyonlarca taraftarın ortak sevdasıdır, siyaset üstü bir konumdadır."

Fenerbahçe Spor Kulübü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner43