banner10

Fenerbahçe'de Abdullah Avcı bombası!

Fenerbahçe yönetimi eğer kalan 5 haftada da kötü tablo devam ederse Ersun Yanal’la yeni sezonda devam etmeyecek. Başkan Ali Koç bu durumda ilk teklifini Abdullah Avcı’ya yapmayı düşünüyor.

Fenerbahçe'de Abdullah Avcı bombası!

Ligde bitime 5 hafta kala düşme tehlikesinden kurtulamayan Fenerbahçe'de bir kez daha operasyon kapıya dayandı. Sezon ortasında Ersun Yanal'ı göreve getirip 1.5 yıllık sözleşme imzalayan yönetim, tecrübeli hocayla yeni sezonun planlamasını da yapıyordu. Ancak alınan kötü sonuçların ardından Yanal ciddi şekilde tartışılmaya başlandı.

BİRÇOK YÖNETİCİ İSTEMİYOR

Birçok yöneticinin Yanal'la yola devam etmeme konusunda görüş bildirdiği öğrenildi. Eğer kalan 5 haftada kötü gidiş devam ederse operasyonun kaçınılmaz olacağı belirtiliyor. Bu durumda rota Abdullah Avcı'ya dönecek.

​SEZON BAŞI DA DÜŞÜNMÜŞTÜ

Başkan Ali Koç'un, Yanal'la yolların ayrılması halinde ilk teklifi Avcı'ya yapacağı belirtiliyor. Koç büyük bir hayranlık duyduğu tecrübeli hocayı sezon başında da göreve getirmeyi düşünmüştü

​AYRILIK KARARI ALACAK!

2014 yılından bu yana Başakşehir'i çalıştıran Avcı'nın şampiyonluğun kaçması halinde kesin olarak ayrılık kararı alacağı belirtiliyor. Avrupa'dan önemli kulüpler de Avcı'yla yakından ilgileniyor.

BEŞİKTAŞ'IN GÖZÜ DE ONDA

Sezon sonunda Şenol Güneş'le yollarını ayıracak olan Beşiktaş da Abdullah Avcı ile yakından ilgileniyor. Tecrübeli hocanın nasıl bir karar vereceği merak konusu...

Kaynak: Takvim

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17