Fenerbahçe taraftarı isyan etti! ‘Bu kadar mı zor…’

Ziraat Türkiye Kupasından elenen Fenerbahçeli taraftarlar, Ümraniyespor maçının ardından Can Bartu Tesisleri'ne giderek takımlarını protesto etti. Tepki gösteren taraftarlar "Bu kadar mı zor bir topu kaleye sokmak?" diye bağırdı.

Fenerbahçe taraftarı isyan etti! ‘Bu kadar mı zor…’

Fenerbahçe taraftarı, Fenerbahçe'nin Ümraniyespor'a 1-0 yenilerek Ziraat Türkiye Kupası'na veda etmesine ve takımın kötü gidişatına tepki gösterdi. Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri önünde toplanan bir gurup Fenerbahçeli "En büyük taraftar, futbolcular sahtekar" sloganları atarak tepkilerini ifade etti.

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Ümraniyespor'a yenilmesinin ardından Fenerbahçeli taraftarlardan büyük tepki geldi. Takımın kötü gidişatına tepki göstermek için Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri önüne gelen bir grup, sloganlar atarak takımı protesto etti. Öfkeli taraftar takım otobüsü tesislere girerken ıslık çaldılar.

“BU KADAR MI ZOR BİR TOPU KALEYE SOKMAK"

Fenerbahçeli bir taraftar, takımın gidişatından hiç mutlu olmadıklarını, bir an önce düzelmesi gerektiğini belirterek, "Burada bulunan insanların büyük bir kısmı 2000-2500 TL'ye çalışan insanlar. Bakın saat gecenin 12'si, herkes burada. Ben anlamıyorum, yeni bir vizyon denildi, yeni bir yönetim denildi, yani bu kadar mı zor bir topu kaleye sokmak. Şuradan 11 kişi çıkartsak ben eminim ki şu takımdan daha iyi oynarlar. Alt yapı dedik ama alt yapıdan bir tane bile doğru düzgün bir oyuncu çıkartamadık. Koskoca 25 milyonluk camiada bir tane çocuk çıkartamıyoruz.

Ömer Faruk var çıkartsınlar onu, bunlardan iyi oynar. En azından forma için savaşır. Bunlarla olmayacak, başkanın da bir an öne Comolli'ye güle güle demesi lazım, getirsin Hakan Bilal Kutlualp'i, onun çok daha iyi yapacağına eminiz bu işi. Bu gün burada 20 kişi vardır, yarın 200 kişi olur, sezon sonu 5 bin kişi olur 10 bin kişi olur. Fenerbahçe küme düşmez demesinler, inanın ki düşer" dedi

Protesto sonrası slogan atan Fenerbahçeli grup olaysız bir şekilde dağıldı.

Kaynak: Ajanslar 


 

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2019, 11:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17