Fenerbahçe camiasının acı günü! Dilay Kemer hayatını kaybetti

Uzun süredir kanser tedavisi gören FB TV'nin başarılı sunucusu Dilay Kemer, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Fenerbahçe camiasının acı günü! Dilay Kemer hayatını kaybetti

FB TV'nin başarılı sunucusu Dilay Kemer'den kötü haber geldi.

Uzun süredir kanser tedavisi gören Fenerbahçe TV sunucusu Dilay Kemer, hayatını kaybetti.

Dilay Kemer, ilik nakli olup eski sağlığına kavuştuktan kısa bir süre sonra 2. kez kansere yakalandığını sosyal medya hesabından duyurmuştu.

Fenerbahçe Kulübünden yapılan açıklamada, "FB TV'nin gülen yüzü, çok sevdiğimiz mesai arkadaşımız Dilay Kemer'i zamansız kaybetmenin tarifsiz üzüntüsünü yaşıyoruz. O her zaman kalbimizde olacak. Kendisine Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına, mesai arkadaşlarımıza ve camiamıza başsağlığı dileriz. Mekanın cennet olsun Dilay." ifadeleri kullanıldı.

Kemer'in vefatı nedeniyle Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve bazı spor kulüpleri başsağlığı mesajları paylaştı.

TFF'nin internet sitesinde yer alan mesajda, "Merhume Dilay Kemer'e Allah'tan rahmet; ailesi, sevenleri, mesai arkadaşları, Fenerbahçe Spor Kulübü ve spor camiasına başsağlığı dileriz." denildi.

Dilay Kemer kimdir?

1988 senesinde Antalya'da hayata gözlerini açan Dilay Kemer, İstanbul'a üniversite eğitimi için geldi. Yeditepe Üniversitesi Fransızca Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olan Kemer, spikerlik ve sunuculuk eğitimine başladı.

2 senelik hazırlık süreci sonunda Fenerbahçe TV'de hem ekran yüzü hem sunucu olarak görev alan Dilay Kemer, kanser nedeniyle yoğun bakıma alınmıştı. 

Kaynak: AA - T24

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2020, 10:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8