banner10

‘Fener Ol’ kampanyası hızlı başladı

Fenerbahçe 4 Nisan tarihinde başlattığı "Fener Ol" kampanyasına hızlı bir başlangıç yaptı.

‘Fener Ol’ kampanyası hızlı başladı

Fenerbahçe'de "Fener Ol" kampanyası 19.07 itibariyle başladı. Başkan Ali Koç'un başlattığı Fener Ol kampanyası, hızlı bir başlangıç yaptı.

Ali Koç'un FB TV'deki konuşmasının ardından yaklaşık 2 saatlik süre içerisinde 2 milyon TL civarında bir rakama ulaşmıştı. Toplam rakamın ise 5 milyonu geçtiği ifade edildi.

ALİ KOÇ'TAN AÇIKLAMALAR

Ali Koç, "Nisan ayı itibariyle Fener Ol kampanyası olmadan önümüzü göremiyoruz. En az 3 defa Şampiyonlar Ligine katılmalıyız. Bu sezon zarardaki 60 milyon euro farkı kapatamazsak Avrupa kupalarına katılamayacağız. Gelin hep birlikte Fenerbahçeli olmayı dosta düşmana gösterelim. Yaşa Fenerbahçe." dedi.


 

YORUM EKLE
YORUMLAR
dinsiz
dinsiz - 3 ay Önce

bunların anasını s... artık ya..yeter ya bitirin şu vatan hainlerini kardeşim..gönderin oralara 500 asker demografik yapıyı değiştirin kardeşim..burada harcanan vergilere alınan hizmetlerde haram zehir zıkkım olsun ..şerefsizler sizi.verilen oy oranı o ise bırakın bokun içinde yüzsünler..sadec emniyeti alalım gereğini yapalım bunlar zaten hizmet falan veremez halkıda bokun içinde kalsın..zaten bokun içindeya şerefsizler..

SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17