banner10

Ersun Yanal'dan istifa haberlerine cevap

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, istifa haberlerine cevap verdi.

Ersun Yanal'dan istifa haberlerine cevap

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Habertürk Spor'dan Ahmet Selim Kul'a özel açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor maçı öncesi konuşan Yanal, istifa haberlerine şu sözlerle cevap verdi: 

- Bu hafta içerisinde Sayın Başkan Ali Koç ile bir görüşmeniz oldu. Ve bu görüşmenin istifanızla ilgili olduğu ileri sürüldü. Bu doğru mu hocam? Özel olmazsa nasıl geçti görüşme?

Fenerbahçe Başkanı bu konuda bir açıklama yaptıktan sonra bu sorunun hala tartışılıyor olmasını yerinde bulmuyorum. Sayın Ali Koç, çok büyük bir Fenerbahçelidir ve büyük sorunlarla mücadele ediyor. Bu sorunların tamamen futbol takımına ve sportif başarıya bağlanmasını doğru bulmuyorum. Zira kendisi Fenerbahçe'nin 3- 4 maçını değil, geleceğini kurguluyor. Biz de bu konularla ilgili konuştuk, dertleştik. İstifayla ilgili sorunuza gelince ben Fenerbahçe'ye bu sezon için gelmedim ki bu sezon yüzünden Fenerbahçe'den ayrılayım. Görev süremden de anlaşılacağı üzere benim en büyük hedefim gelecek sezonun muhteşem Fenerbahçe'sini yaratmaktır.

Ancak bütün bunlara rağmen Fenerbahçe taraftarının tercihi ve düşüncesi tarafımdan her zaman önemli ve önceliklidir. Unutulmaması gereken husus kendim dahil Fenerbahçe'ye kimsenin zarar vermesine müsaade etmeyeceğim konusundaki taraflılığımdır. Bununla birlikte Fenerbahçe'yi yarı yolda bırakacak kadar bu kulüpten ve bu camiadan uzak değilim.

Kaynak. www.gaste24.com

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2019, 18:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17