banner10

Demirören sonrası Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı için Servet Yardımcı'nın ismi geçiyor

İddaa ihalesini kazandıktan sonra TFF Başkanlığından istifa etmesi beklenen Yıldırım Demirören'in yerine, TFF 1. Başkanvekili Servet Yardımcı'nın ismi dile getiriliyor.

Demirören sonrası Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı için Servet Yardımcı'nın ismi geçiyor

Türkiye Futbol Federasyonu'nda Yıldırım Demirören dönemi bitiyor. Önceki gün gerçekleşen iddaa ihalesinde en düşük teklifi veren Demirören–Scientific Games ortaklığının ihaleyi kazanma şansının kuvvetlenmesinin ardından resmi sonucun açıklanmasıyla birlikte, TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in istifasını önümüzdeki hafta açıklaması bekleniyor.

İSTİFALAR GELEBİLİR

Haziran ayında, TFF seçimi gerçekleştirilecek. Kalan 4 aylık süreç içinse vekaleten bir ismin başkanlık görevini sürdürmesi planlanıyor. En kuvvetli aday ise TFF 1. Başkanvekili ve UEFA Yönetim Kurulu Üyesi Servet Yardımcı'nın adı geçiyor. Demirören ile birlikte istifa edecek isimlerin de olacağı belirtiliyor. İstifa edecek isimlere göre başkanlık görevini farklı isimlerin de üstlenebileceği dile getiriliyor.

HÜSNÜ GÜRELİ DE OLABİLİR

Servet Yardımcı'nın 4 aylık başkanlık görevini kabul etmemesi durumunda ise Hüsnü Güreli isminin gündeme geleceği konuşuluyor. 

Kaynak: www.gaste24.com

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2019, 12:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17