Beşiktaş'tan Vagner Love için flaş karar

Beşiktaş - Vagner Love krizinde bu akşam yeni bir gelişme daha yaşandı.

Beşiktaş'tan Vagner Love için flaş karar

Beşiktaş, Brezilyalı oyuncusu Vagner Love hakkında disiplin süreci başlatıldığını açıkladı. Siyah beyazlı kulübün resmi internet sitesinden konuyla ilgili şu açıklama yayınlandı:Kadro dışı bırakılan sözleşmeli oyuncu Vagner Love'un, kulübümüzün bilgisi dışında röportaj vermesi ve söz konusu röportajda kullandığı ifadeler sebebiyle hakkında disiplin süreci başlatılmıştır.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

VAGNER LOVE NE DEMİŞTİ?

Beşiktaş'tan alacağım var. Bu sorun çözülmediği için henüz transfer görüşmesi yapamıyorum. Beşiktaş'taki sözleşmemi feshettiğim andan itibaren transfer görüşmeleri için özgür olacağım. Beşiktaş'ın bana 5 aylık borcu var. Sorun bende değil, onlarda. Ben her zaman çalıştım. Antrenman programına uydum. Beşiktaş'ın bana 5 aylık borcu var. 6. aya gireceğiz ve henüz bunun için benimle görüşmediler. Yine de antrenmanlara çıktım. 1.5 yıl daha sözleşmem var. Antrenmanlara çık diyorlar çıkıyorum. Eğer alacağımı alamazsam FIFA'ya gideceğim. FIFA'nın bana başka yerlerde çalışma hakkı vereceğinden eminim.

"ŞENOL GÜNEŞ BANA KADRODA DÜŞÜNMEDİĞİNİ SÖYLEDİ"

Şenol Güneş'in kendisine diğer oyuncuları tercih ettiğini söyleyen Vagner Love, "Şenol Güneş ile görüştüm. Beni kadroda düşünmediğini söylediler. Ben de dedim ki, "Paramı alırsam hayatıma kaldığım yerden devam ederim. Dünyadaki bütün kulüplerin herhangi bir oyuncuyu istemediği zaman yaptıkları şey budur. Ne yazık ki, Beşiktaş bana bunu yapmıyor ama ben bugüne kadar hep sessiz kaldım ve sözümü tuttum. Bana gösterilen bu muamele bence kendi taraflarında bir karakter eksikliği olduğunu gösteriyor. Ama ne olursa olsun benim kafam rahat

.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 08:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17