banner39

Akhisar'dan isyan! 'Allah belasını versin'

Akhisarsporlu futbolcular, Türkiye Kupası finalinin ardından hakem Suat Arslanboğa'ya tepki gösterdi. Manisa ekibinden Güray Vural, maçın ardından "Bizim 9 maçımızı yönetmiş, 9'unu da kaybettik. Galatasaray 10'da 10 yapmış. Süper Lig'in en iyi hakemini finale vermeleri lazım. Yazıklar olsun Suat Arslanboğa'ya! Allah belasını versin" ifadelerini kullandı

Akhisar'dan isyan! 'Allah belasını versin'

Ziraat Türkiye Kupası finalinde Galatasaray'a 3-1 yenilen Akhisarspor'da hakem Suat Arslanboğa'ya büyük tepki vardı. Manisa ekibinden Güray Vural maç sonu yaptığı açıklamada "Galatasaray'ı tebrik ediyorum, bizim tepkimiz Galatasaray'a değil. Hakemle ilgili söyleyecek çok şey var, burada söyleyemeyeceğim de çok şey var. Zaten bizi ligden düşürdü, bugün de kupayı Galatasaray'a hediye etti. Bizim 9 maçımızı yönetmiş, 9'unu da kaybettik. Galatasaray 10'da 10 yapmış. Süper Lig'in en iyi hakemini finale vermeleri lazım, Süper Lig'in en iyi hakemi Suat Arslanboğa mı? Yazık, herkese yazık. Yazıklar olsun Suat Arslanboğa'ya! Allah belasını versin" ifadelerini kullandı.

"'BİZİ LİGDEN DÜŞÜRDÜN' DİYORUM...."

Akhisarspor'dan Caner Osmanpaşa da hakemle ilgili şu açıklamayı yaptı: "Sizce de normal değil mi böyle bir tepki? Biz kupayı aldığımıza inanıyorduk Suat hoca devreye girene kadar, her maçımızda olduğu gibi. Maçımıza gelmiyor, VAR'da çıkıyor, aleyhimize karar veriyor. Her maç aynısı. Suat Arslanboğa'ya 'Bizi ligden düşürdün' diyorum, 'Ben Rize'de neden maçı kaybettiğinizi biliyorum' diyor. Bizim taktiğimize karışıyor, yanlış oyuncu değiştirip düştünüze getiriyor. Yazık günah değil mi ya? Bizi küme düşürdü, kupayı aldı elimizden. Galatasaray'a bir şey demiyorum, bize de aynısını alsa biz de çıkıp aynısını yapıp penaltıyı atıp kupayı alacağız. Ona bir şey demiyorum ama bizi bugün Galatasaray değil Suat Hoca yendi. Galatasaray'ı tebrik ediyorum, yapacakları bir şey yok, kararı hakem veriyor sonuçta. Biz tepki gösteriyoruz Suat Hoca'ya, çıkıp bir şeyler diyoruz, yine veriyorsunuz bize. Rize'de bizi kümeye atıyorsunuz, Fenerbahçe maçında aynılarını vermiyorsunuz. Lopes'in pozisyonu kırmızı olabilir ama yemin ediyorum aynısı Galatasaray'a olsa atmayacaktı. Atamayacaklardı. Bu kadar kolay değil. Biz 2. Lig'e düştük, Avrupa'ya gitmeyelim diye mi yapıyorlar? 5. takım gitsin diye mi yapıyorlar?"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner43