Ahmet Ağaoğlu hastaneye kaldırıldı... Trabzonspor'dan ilk açıklama

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, aşırı strese ve üzüntüye bağlı olan kilo kaybından dolayı hastaneye kaldırıldı. Trabzonspor'dan konuyla ilgili açıklama yapıldı. Açıklamada Ahmet Ağaoğlu'nun sağlık durumu için "Başkanımız son günlerde aşırı stres ve yorgunluğa bağlı olarak kendisini halsiz hissettiği için hastaneye gitmiştir. Gerekli kontrollerin ardından tedavisi yapılmaktadır. Endişe edilecek bir durum söz konusu değildir" denildi.

Ahmet Ağaoğlu hastaneye kaldırıldı... Trabzonspor'dan ilk açıklama

Trabzonspor'un tarihi buhrandan çıkartmak için büyük bir çaba sarfeden başkan Ahmet Ağaoğlu kendisini kötü hissetmesi üzerine hastaneye gitti.  Sporx’in haberine göre yaşadığı stres üzerine Fulya Acıbadem'e giden Başkan Ağaoğlu'na burada serum tedavisi uygulandı.  Ağaoğlu'nun durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

Son 10 günde 4 kilo kaybeden Ahmet Ağaoğlu'nun aşırı stres ve üzüntüye bağlı uykusuzluk ve kilo kaybı yaşadığı öğrenildi. 

TRABZONSPOR'DAN AÇIKLAMA

Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Sağlık Kurulu Başkanı Kibar Güven, başkan Ahmet Ağaoğlu'nun sağlığıyla ilgili endişe edilecek bir durumun söz konusu olmadığını bildirdi.

 Bordo-mavili kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında Güven, Ahmet Ağaoğlu'nun sağlık durumuna ilişkin, "Başkanımız son günlerde aşırı stres ve yorgunluğa bağlı olarak kendisini halsiz hissettiği için hastaneye gitmiştir. Gerekli kontrollerin ardından tedavisi yapılmaktadır. Endişe edilecek bir durum söz konusu değildir." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2019, 18:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17